Aralık Burç Yorumları 2014

Aralık Burç Yorumları 2014

2014 Aralık Ayı Burç ve Astroloji

KOVA 21 Ocak-19 Şubat

4 Aralık’ta burcunuza geçen Mars, ay boyunca size güç verecek. Hedeflerinizi alt alta yazın ve o tarihten sonra gerçekleştirmek için adım atın. Cesur olun.

İsteyip  alamayacağınız hiçbir şey yok. Gereksiz atışmalardan, tartışmalardan uzak durun.

aylik burc yorumlar

BALIK 20 Şubat-20 Mart

Küçük bir çocuk gibi bir yerlere karmak saklanmak istiyorsunuz değil mi? İç dünyanız ve dış dünya arasında dengeye ihtiyacınız olabilir.

Özellikle 7 Aralıkta gerçekleşecek dolunay. ailenize daha fazla zaman ayırmanızı sağlayacak. Aynı anda iki yerde olamazsınız. Sakin olun ve evi tercih edin. Sorumluluklarınız artıyor.

KOÇ 21 Mart 20 Nisan

11 Aralık sonrası imajınızı yenilemek için uygun bir dönem. Herkesin ilgisini çeken bir kişi olduğunuzu hissedeceksiniz. 7 Aralık civarı evde oturmayın, gezin, dolaşın, en azından internette farklı şeyler keşfedin. 23 Aralık’tan sonra birkaç sene yurt dışı konuları hayatınıza girecek. Yabancı dil öğrenmeye başlayabilir, farklı bir diploma için çalışmaya başlayabilirsiniz.

BOĞA 21 Nisan-20 Mayıs

4 Aralık soması Mars, iş hayatında size yepyeni atılımlar sağlayabilir.

Size verilen imkanları zorlamak, daha iyiye doğru gitmek için hiç durmayın. Siz istemezseniz olaylar standart şekilde akmaya devam eder. Ama biraz tetiklediğinizde ve niyetinizi netleştirdiğinizde mucizeler olabilir.

İKİZLER 21 Mayıs-21 Haziran

Kendinizi yeni bir ilişkiye hazır hissediyorsunuz, karşınıza yeni biri çıkarsa şaşırmayın. Dengeli, tutarlı olduğunuz sürece işler yolunda görünüyor. 23 Aralıkla karşıt burcunuza geçecek Satürn, 2.5 sene boyunca ağırbaşlı, otoriter kişilerin hayatınıza gireceğini söylüyor.

YENGEÇ 22 Haziran-22 Temmuz

Karşıt burcunuzdaki Venüs, 11 Aralık sonrasında çok beğeneceğiniz çekici kişileri hayatınıza davet edecek. Çevrenizdekilerden destek görmeniz, güzel iş birlikleri içine girmeniz mümkün. Ortaklaşa yatırımlar, miras gibi başkalarının kaynaklarını kullanmakta hiç tereddüt etmeyin. Paranızı uzun vadeli iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

ASLAN 23 Temmus-22 Ağustos

Arkadaş grupları içinde olacaksınız. Ancak onların söylediği her şeyi kabul etmek ya da yaptıklarını yapmak zorunda değilsiniz. 7 Aralık civarı yaptığınız çalışmaları sunmak veya eğitim vermek için sahneye çıkabilirsiniz. İyi, kötü yaptıklarınız bu ay ortaya dökülecek.

BAŞAK 23 Ağustos-22 Eylül

Aşk hayatınız renklendikçe yaratıcılığınız ve yaşam enerjiniz de artıyor. Sosyal flörtler, hatta büyük bir aşk bu ay kapınızı çalabilir. Mevcut ilişkinizden memnun değilseniz. 19-21 Aralık arasında bırakın ipler k< ; »sun. Satürn, 23 Aralık tan itibaren 2.5 sene boyunca aile düzeni w ev değişikliği getirebilir

TERAZİ 23 Eylül-22 Ekim

Kendinizi en keyüli hissettiğiniz yer bu ay eviniz olacak. Evde çalışmak hiç bu kadar keyifli olmamıştı! Mars. 4 Aralık sonrası hayatınızda Eros görevi yapacak.

Bir ok kalbinize saplanabüir. Beğendiğiniz biri varsa ilk adım sizden gelsin. Eğitim ve sanat konularında sahne bu ay sizin.

AKREP 24 Ekim-22 Kasım

Çevrenizdekilerden destek göreceğiniz, güzel ve verimli bir aya giriyorsunuz. 2012 plinin kasım ajandan bu yana burcunuzda bulunan Satürn, sizi yeniden yapılandırdı, dönüştürdü. Karamsarlığı bir kenara bırakıyor, yeni kimliğinizin keyfini çıkarıyorsunuz.

YAY 22 Kasım-21 Aralık

ilişkinizle ve iş yerindekilerle ilgili durumlar netleşiyor. Artık karar verme zamanı. Seçimlerinizi çok ertelemeden, halının altına süpürmeden masaya yatırın. 23 Aralık’ta burcunuza geçen Satürn, yeni bir kimlik oluşturmanızı, gereksiz her şeyi hayatınızdan atmanızı sağlayacak. Sağlığınıza özen gösterin.

OĞLAK 22 AraIık-20 Ocak

Tüm gözler bu ay üzerinizde: küçük mutlulukları yakalayın, övgüleri kabul edin. İş görüşmeleri, flörtte r bu ay peşinizi bırakmıyor. Kötü 1 alışkanlıklarınızı 19-21 Aralık arası bırakabilir. 22 Aralık’taki yeni aya tazelenmiş girebilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir