Aslan Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2015

Aslan Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2015

2015 Aslan Burcu’nun Aşk, Evlilik ve İlişkileri

Bu sene Satürn’den alacağınız etkiyle aşk hayatınızda ve çocukla ilgili konularda önemli testleriniz ve sorumluluklarınız olacak. Aşka ciddi yaklaşmak, hayatınızda önemli kararlar almak, çocuklarınızın sorumluluklarıyla uğraşmak hayattan aldığınız zevki bir parçada olsa kısabilir ama yine de bu konularla ilgili çok önemli bilgiler edineceksiniz. 15 Haziran-18 Eylül tarihleri arasında ailevi konular üzerine eğilebilirsiniz.

26 Temmuz’dan sonra ilişki ve varsa evliliğinizi gözden geçireceksiniz. Karşılaştığınız sıkıntı ve problemlerin size ilişkinizde neyi anlattığını fark etmeli ve fark ettiklerinizi düzeltme yoluna gitmelisiniz.

aslan burcu ask

3 Ocak’ta partnerinizle ilişkinizi güçlendireceğiniz ve aranızdaki sevgi bağının artacağı üç haftalık bir döneme giriyorsunuz. Birbirinizi sevecek, anlayacak, arkadaşlarınız ve çevrenizle hep birlikte güzel planlar yapacaksınız. 4, 13, 19 Ocak, aşkınızı ve ilişkinizi gönlünüzce yaşayacağınız tarihler.

6 Ocak’tan sonra ilişkinizde düzeltmeniz, konuşmanız gereken konular varsa sevdiğiniz insanla iletişiminiz artmaya başlayacak. Onunla hayatı daha fazla paylaşacak, etrafınızda gözlemlediğiniz ilişki sorunlarını ve kendi ilişkinizi gözden geçireceksiniz.

20 Ocak’ta özel hayatınızda oluşan yeni ay, ilişkilerinizde yeni kararlar alma isteğinizi arttırabilir ama bir gün sonra ilişki evinizde gerilemesine başlayacak olan Merkür yarım kalmış konuları ve eski meseleleri hayatınıza taşıyacağından yeniliklerden ziyade tamamlanması gereken konular üzerine eğilmelisiniz. Bu üç haftalık dönemde ilişkinizde yanlış anlaşılmalara dikkat edin. Arkadaşlık ilişkilerinizi de sorgulayabilirsiniz, özel hayatınızda sevdiğiniz insanla anlaşacağınız ve birbirinizi destekleyeceğiniz tarihler; 23, 28, 30 Ocak.

Şubat ayında her şeyi partnerinizle yapmak ve parasal konuları beraber halletmek isteyebilirsiniz. Hayatınızda biri yoksa eski ilişkiler gündeme gelebilir.

4 Şubat tarihinde hayati kararlar alabilirsiniz. Özel hayatınızda sevdiğiniz insana odaklı olacağınız bu dönemde, kendinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Aşırı iyimser bir dönemdesiniz.

5-6-19 Şubat aşk hayatınızda şanslı günler içinde olacaksınız.

1 Mart’ta özel hayatınızda, yaşamdan alacağınız enerji ve güçle, sevdiğiniz insana karşı sözler verebilir ve alacağınız kararlarda biraz abartılı davranabilirsiniz.

Hayatınızda birisi yoksa, 3-4 Mart’ta sizi heyecanlandıracak bir ilişki başlayabilir.

Nisan ayında daha az tanıdığınız insanlarla irtibatınızı arttıracaksınız. 6-8 Nisan beklenmedik fırsatların devrede olduğu tarihler.

4 Nisan’da oluşan tam Ay tutulması yakın çevrenizde önemli konu ve olayları hayatınıza taşıyabilir. Kardeşlerinizin, kuzenlerinizin, komşularınızın ve yakın dostlarınızın hayatındaki değişimler sizi de ilgilendirebilir.

11 Nisan’dan sonra arkadaşlarınızla organizasyonlarınızı arttırabilirsiniz. Onlarla gezmekten, paylaşım içinde olmaktan, yeni insanlarla tanışmaktan mutluluk duyacaksınız. 15 Nisan’da arkadaşlarınızla bazı sorunlar yaşamaya müsaitsiniz, bu güne herhangi bir organizasyonu denk getirmemeye çalışın.

Mayıs ayı sosyal çevre ilişkilerinizin güçleneceği ama bir yandan da bazı organizasyon sorunlarına açık olacağınız bir ay. Bu ay çok çalışacak, toplum önünde olacaksınız.

4 Mayıs’ta oluşan dolunay; eviniz ya da ailenizle ilgili bazı sonuç ve kararları hayatınıza taşıyabilir. Bu dönem iş ve aile dengenizi iyi sağlamalısınız. İş ilişkilerinizde bazı zorlanmalar oluşabilir.

3, 9, 15, 23, 26 Mayıs’ta sosyal çevre ilişkilerine, aşk hayatına ve parasal işlere dikkat etmeniz gerekebilir. 15 Mayıs’ta bir arkadaşınızla bozuşabilir veya aşk hayatınızda sorunlara açık olabilirsiniz.

8 Mayıs’tan hayatın anlamını sorgulayabilirsiniz. Yalnızlığı seveceğiniz birkaç hafta sizi bekliyor.

19 Mayıs’ta Merkür sosyal çevre ve arkadaş alanlarınızda gerilemesine başlıyor. Eski arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, bir davette karşılaşabilir veya var olan arkadaşlık ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalara açık olabilirsiniz.

21 Mayıs’tan sonra daha çok grupsal organizasyonlar, davetler ve toplantılar içinde yer alacaksınız.

Haziran ayma, grupsal işlerle başarılı bir şekilde giriş yapacaksınız. Yeni insanlar ve çevreler daha fazla ilginizi çekecek. Merkür gerilemesine devam ettiği için kendinizi tam anlamıyla sosyal ortamlarınızda ifade edemeyebilirsiniz. 12 Haziran’da Merkür’ün düzelmesiyle plan ve projeleri yoluna koyabilirsiniz.

2 Hazirandaki dolunay, aşk hayatınız ve sorumluluklarınıza dikkat çekiyor. Bu dönemde çevrenize verdiğiniz önem, aşk hayatınızı veya çocuğunuzu ihmal etmenize neden olabilir. Önemli bir organizasyonunuz varsa bu süreçte kendinizi kıstırılmış hissedebilirsiniz. Dengeyi iyi kurun.

5 Haziran’dan sonra görüntünüze önem vermeye başlayacaksınız. Güzelleşmek için harekete geçebilirsiniz.

6-8-9-10-14 Haziran’da kendinizi birçok açıdan mutlu ve şanslı hissedeceksiniz. Yeni fırsatlar sosyal çevrenizden gelecek, birden fazla iş teklifi oluşabilir. Bu süreci istediklerinizi yapma ve kendinizi geliştirme konusunda kullanın.

15 Haziran’da eviniz, yuvanız ve aileniz için sorumluluklarınız devrede olacak. Bu konulara odaklanmalı ve hayatın size son kez sunacağı testleri geçmelisiniz.

16 Haziran’daki yeni ay sosyal çevrenizi etkiliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir veya grupsal işlere eğilebilirsiniz. Yeni organizasyonlar içinde bulunabilirsiniz.

1, 4, 5 Temmuz, çevrenizin ve arkadaşlarınızın size sunacağı güzel tekliflere açık olacağınız bir dönem.

8 Temmuz’dan sonra artık planlarınızı oluşturmalısınız. Bu dönemde geçmişle ilgili konuşmalar çoğalabilir. 9-13 Haziran’da iç sesiniz ve hisleriniz sizi her tür konuda doğru yönlendirecek.

14 Temmuz’da ailenizin sizi anlamadığım ve yanınızda olmadığını düşüneceksiniz.

21-22 Temmuz’da ailenize vakit ayıracak ve bu konuda yapılacak işlerinizi halledeceksiniz.

26 Temmuz’dan sonra ilişkilerinizi, varsa evliliğinizi gözden geçireceğiniz bir süreç başlıyor. Karşılaştığınız sıkıntı ve problemlerin size ilişkinizde neyi anlattığını fark etmeli ve fark ettiklerinizi düzeltme yoluna gitmelisiniz. Zaten ay sonundaki dolunay da tüm algınızı özel hayatınıza ve ilişkilerinize çevirmenize neden olacak.

Ağustos ayında şansınızı iyi kullanmalısınız. Zaman zaman ailevi sıkıntılar oluşsa da kendi bildiğinizden şaşmayacak ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. 9 Ağustos’ta Mars’ın da sizin burcunuza geçmesiyle birlikte inanılmaz enerjik olacaksınız. Hızlı karar verme, duygusal hareket etme isteğiniz yüksek olabilir. Venüs’ün tüm ay boyunca gerilediğini düşünürsek görüntünüzde bu ay önemli değişimlerden kaçının, sonuçları sizi memnun etmeyebilir.

3, 5, 6 Ağustos’ta aile hayatınızda zorlanmalar, sıkıntılar yaşayacağınız günler.

22 Ağustos’ta aile sorumluluklarınız nedeniyle yolunuzu kaybederseniz, güzel gelişmelere odaklanmayı unutmayın.

1 Eylül’de kendinizi ve yaptıklarınızı seveceksiniz. Şeytan tüyünüz bol! Kalbiniz boşsa sizin baskın olacağınız bir ilişki başlangıcı oluşabilir ama ilişki gezegeni Venüs geriliyor, bunu unutmayın.

17 Eylül’de yakın çevre evinizde gerilemesine başlayan Merkür, aile ve arkadaşlarınızla iletişim sorunları yaşamanıza neden olabilir.

18 Eylül’de Satürn’ ün Yay burcuna geçmesiyle birlikte aşk ve çocuk sorumluluklarınız artmaya başlayacak. Temmuz doğumluysanız hayatın sizi desteklediğini görecek, güvenilirliğinizi arttıracaksınız. 26 Eylül’de çocuğunuzla ilgili harcamalarınıza dikkat edin.

9 Ekim’de Merkür’ün düzelmesiyle beraber iletişim konularında artık derin bir ‘oh’ çekeceksiniz.

13 Ekim’de oluşan yeni ayla birlikte iletişime dayalı işlerinizde şans ve mutluluk sizinle olacak. Yine yakın çevrenizde bulunan insanlarla güzel işler çıkarabilir, enerjinizi onlara ve hayatlarındaki konulara yöneltebilirsiniz.

23 Ekim’den sonra ailenizle daha çok ilgilenmek isteyeceksiniz.

Kasım ayında ailenize daha fazla vakit ayıracaksınız. 2 Kasım’dan

sonra akraba ve aile büyüklerinizin sorunlarına çözüm bulabilir,

onlarla olan iletişiminizi hızlandırabilirsiniz.

8 Kasım ve sonrası ilginizi yakın çevrenize kaydırıyorsunuz. Kardeşleriniz ve akrabalarınızla kısa vadeli geziler, eğlenceler sevgi bağınızı kuvvetlendirebilir.

11 Kasım’daki yeni ay, ev ve aile alanlarınızda yeni başlangıçları ve kararları hayatınıza taşıyabilir. Ailenize para yardımında bulunabilir ya da onlardan para yardımı görebilirsiniz. Bu tarih sonrasında bir ev alabilirsiniz, bu ev size çok uğurlu gelecek.

13-17 Kasım tarihlerinde gayrimenkul işlerinizle uğraşabilirsiniz.

20 Kasım’dan sonra aşkı yaşamak, hayata aşk dolu bakmak önemli. Hayatınızda biri yoksa bu dönem içinde aşkı yakalayabilirsiniz. Var olan ilişkinizde güzel etkileşimler içinde olacaksınız. Çocuğunuzla olan ilişkiniz giderek güzelleşecek.

24 Kasım’da aşk hayatınızda ve çocuklarınızla ilgili konularda sorumluluklarınız artarken, yakın çevrenize karşı kolay tepki verebilirsiniz.

26 Kasım’da arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize dikkat edin. Hassaslıklar sosyal çevre ortamlarında sizi yakalayabilir.

Aralık ayında hayatınızda aşk olacak. Aşık olmasanız bile, hayata keyifle ve aşkla bakmasını bileceksiniz. Varsa çocuğunuzla ilgili konuların da bu ay ön planda olacağını bilmelisiniz.

5 Aralık’tan sonra evinizde boya, badana, tadilat, dekorasyon işleri yapabilirsiniz.

11 Aralık’ta oluşan yeni ay aşk hayatınızda harika bir dönemi müjdeliyor. Önemli başlangıçlarınızı bu dönem sonrası yapmaya çalışın. Yine çocuğunuzun hayatında almanız gereken bir karar varsa bu yeni aydan sonra alabilirsiniz.

24 Aralık aile hayatınızda bolluğu, bereketi, güzellikleri tadacağınız ve biraz da harcamaların olacağı bir gün.

26 Aralıktan sonra gözden geçirdiğiniz evliliğinizde işlerin yoluna girmeye başladığını göreceksiniz. Aşk hayatınız aralık sonunda daha da güzelleşecek. Aslan burcu eğitimi için şu sayfamızı okuyabilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir