Yengeç Burcu 2015

Yengeç Burcu 2015

2015 Yılında Yengeç Burcu Yorumları

(22 Haziran – 23 Temmuz)

Bolluk ve bereketi fazlasıyla tadacaksınız

Birkaç yıldır aşkı, hayatı, çocuk konularını biraz ağır sorumluluklarla de-neyimlediniz. Aşk hayatınızda ciddi kararlar aldınız, sizi eğiten ve biraz da zorlayan ilişkiler içine girdiniz. Hayata bir şekilde eğlenceli tarafından bakmasını bilen bir burç olarak her şey size fazlasıyla sorunlu ve ciddi görünmüş olabilir. Bir yandan da çocuğunuzla ilgili konularda hayat sizi birden fazla konuda sınamış da olabilir. Artık bu alanda öğrendiklerinizle yeni bir siz olarak yolunuza devam edeceksiniz.
yengec burcu

Bu sene iş hayatına, hizmet ve sağlık konularına odaklanabilirsiniz. İş hayatında da önceliklerinizi iyi belirlemeniz gerekecek. İşinizde sizi neyin mutlu edip etmediğini algılayacağınız ve göreceğiniz bir dönem geçireceksiniz. Üzerinize almanız gereken sorumluluklarınızı ertelemeyin ve başkaları size dayatmadan, siz kendiniz ve yapacaklarınız için harekete geçin. İster isteyin ister istemeyin, iş yapmak, hizmet etmek, bu alanlarda sorumluluk üstlenmek hayatınızın önemli bir parçası haline gelebilir. Size düşen görev, yapacaklarınızdan mutluluk duymanız ve gerçekten istediğiniz işlere kanalize olmanız.

İşlerinizle ilgili önemli sorumluluklar devrede olurken, bu yıl bir yandan da parasal konularda şansı yakalayacaksınız. Ticari bir işiniz varsa bu sene işinizde bolluk ve bereketi fazlasıyla tadacaksınız. Parasal anlamda güzel şanslara sahip olacaksınız. Bir ev almak veya mal, mülk sahibi olmak, para biriktirmek veya harcamak bu yıl her zamankinden daha cazip görünebilir. Siz para hesabını bilen ve ekonomik davranabilen bir burçsunuz, bu yıl ayağınıza gelen parayı etrafa saçmak yerine iyi yatırımlar yapmak ve biriktirmek için kullanmalısınız. Partnerinizin hayatındaki güzel gelişmeler de kazançlarınızı ikiye katlayabilir.

Yengeç Burcu İş, Para ve Kariyer 2015

Yengeç Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2015

Yengeç Burcu Eğitim 2015

Yengeç Burcu Sağlık 2015
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir