Balık Burcu Eğitim Hayatı 2016

Balık Burcu Eğitim Hayatı 2016

2016 Balık Burcu Eğitimi

EĞİTİM

Bu sene göz önünde bulunacağınız konular ve olaylar sizin için önemli. Kariyerinizi şekillendirmek adına bir yandan derslerinize odaklanırken, bir yandan da sosyal sorumluluk projeleri, yardımlaşma işlerinin üzerine eğilebilir, toplumla ilgili konularda daha faal olmak isteyebilirsiniz. Tek başınıza derslere çalışmak istemeyecek, daha çok arkadaşlarınızla ortak çalışmalar içinde olmayı tercih edeceksiniz.

balık-burcu-egitim-2016

27 Mayıs-30 Haziran tarihleri arasındaki dönemde akademik konularda, üniversite çalışmalarında, sınavlarınızda bazı sıkıntı ve sorunlara açık olabilirsiniz. Mars’ın eğitim alanlarınızda geriliyor olması bazı sorunları karşınıza getirebilir. Yine okul çevresinden gerek erkek eğitmenlerle, gerekse erkek arkadaşlarınızla birtakım sıkıntı ve sorunlara dikkat edin. Bu dönemde tepki vermek yerine savunmada kalmak daha önemli olmalı.

Eğitim hayatına üniversitede veya yurt dışı eğitim konularında devam etmek isteyenler, 9 Mart ve 16 Eylül’deki tutulmaların hayatlanııı ve gelecek kararlarını daha da hareketlendirdiğine şahit olabilirler. 18 Haziran ve 10 Eylül tarihlerinde yapabilecekleriniz, yetenekleriniz ve istekleriniz konusunda kafanız karışık olabilir.

30 Haziran eğitim alanlarınızda girişimlerinizi başlatabilirsiniz. Mars’ın düzelmesiyle beraber bir aydır yaşadığınız bazı aksilik ve sıkıntıların geride kaldığını görmeye başlıyorsunuz.

26 Eylül’de eğitim konusunda hayat biraz hızlanıyor.

Çok güzel bir eğitim şansı devreye girebilir. Gerek okulunuz, gerekse arkadaşlarınızla oldukça keyifli ve heyecanlı birkaç gün geçirebilirsiniz.

23, 24 Ekim’den sonra eğitiminize daha fazla önem vermeye başlayacaksınız.

27 Ekim tarihinde eğitim konularına daha fazla kendinizi vereceksiniz. Yurt dışında eğitim alanlar yine bu süreci kendi lehlerine kullanabilir.

30 Ekim’de yeni ay eğitim alanlarınızda yeni karar ve başlangıçlarınızı destekliyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir