Balık Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2016 Yorumları

Balık Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2016 Yorumları

2016 Balık Burcu İlişki Durumu

AŞK, EVLİLİK, İLİŞKİLER

Bu sene Jüpiter’den aldığınız etkilerle aşk hayatınızda ve özel ilişkilerinizde kendinizi büyütecek, aşka ve ilişkilere adım atacaksınız.

1 Eylül’de oluşan Güneş tutulması sizin ikili ilişkilerinizi tetikleyecek. Bu tarihten sonra ilişkilerinizle ilgili önemli adımlar devreye girebilir. Özellikle ortaklıklar ve ilişkilerinizde 23 Mart-26 Mayıs tarihlerinde dikkadi olmalısınız. Bu tarihler ve civan birkaç gün boyunca ilişkinizde sıkıntılar ve sorunlar ortaya çıkabilir. Yme eşinizin veya partnerinizin ailesiyle olan bağlarda veya sağlıkla ilgili konularda bazı sorunlar karşınıza gelebilir. Satürn bu yıl sizi ailevi konularda da test edebilir. Bir aile büyüğünüzün sağlık problemiyle uğraşmanız gerekebilir.

balık-burcu-ask-2016

2 Ocak’ta özel hayatınıza ve aile alanlannıza dikkat etmeniz gerekebilir. Arkanızdan konuşulması, dedikodunuzun yapılması, gizli düşmanlar tarafından kulaklannızın çınlatılması olasılıklar arasında.

5 Ocak itibarıyla özellikle göz önünde olacağınız ortamlarda belki iyi ilişkiler kurduğunuz bir insanla ilişkilerinizde birtakım hayal kmklıklanna ve sıkıntılara sahip olabilirsiniz.

10 Ocak’taki yeni ay, sosyal çevre ve arkadaşlıklar alanınızda gerçekleşiyor. Bu tarihten sonra arkadaşlarınızla; alacağınız kararlarınızı, geleceğe dair uygulamalarınızı devreye sokabilirsiniz.

14,15 Ocak’ta arkadaşlarınız ve sevdiğiniz insanla bir araya gelebilir ve onlarla olan bağlanulannızda kendinizi şanslı ve mutlu hissedebilirsiniz.

20 Ocak’ta fikirsel olarak arkadaşlarınızla ve çevrenizdekilerle anlaşmak kolay olmayacak.

22, 23 Ocak itibarıyla sosyalliği artık daha fazla sevmeye başlıyorsunuz. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, onlarla yardımlaşma içinde olabilirsiniz.

25 Ocak ta Merkür’ün düzelmesiyle beraber sosyal çevre ve ortamlarda yaşadığınız aksilikler ve sorunlar geride kalmaya başlayacak.

1 Şubat’ta sosyal ortamlarda ve çevrenizde sinirli hareketlerle, başınıza buyruk davranışlarla hareket etme etkiniz yüksek. Özellikle arkadaşlarınızla anlaşmak kolay olmayacak.

6 Şubat’ta özel hayatınızda sosyal çevrelerde alacağınız bir teklif sizi çok muüu edecek. İnsanların beğenisini üzerinizde hissedeceksiniz. Bir yandan da karşı taraftan alacağınız teklifle ayaklarınız yerden kesilebilir.

14 Şubat tarihi, yine keyifli tarihlerden. Sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız bir tatil programı, bir seyahat keyfinizi yerine getirecek. Hayatınızda bir insan yoksa uzak ortamlarda, tatilde, seyahat halindeyken ya da eğitimle ilgili alanlarda aşkı bulmak söz konusu.

17 Şubat’ta kendinizi sosyal ortamlardan uzaklaştırabilirsiniz.

Platonik ve gizli aşklara olan eğiliminiz daha fazla olacak.

19 Şubat’tan sonra kendinize olan güveniniz yerine gelmeye başlıyor. Artık görünür hale gelmek isteyeceksiniz ve kimliğinizi dış ortamlarda daha fazla ortaya koyacaksınız.

22 Şubat’taki dolunay, özel hayatınızı etkileyecek. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda hassas birtakım kararları karşınıza getirebilir.

28 Şubat tarihinde özellikle kişisel hayatınızda birtakım kararsızlıklar, yanılgılar, belirsizlikler oluşabilir. Hisleriniz çok kuvvetlenecek. Kişisel girişimlerinizde yanılma ihtimaliniz olduğundan dikkatli adımlar atmalısınız.

8 Mart’ta sevdiğiniz insanla olan bağlantınızda oldukça keyifli, abartan, karşı tarafı şımartan etkiler söz konusu.

9 Mart’taki Güneş tutulması, kişisel evinizde gerçekleşiyor.

Hayatınızda önemli değişimler karşınıza gelebilir, çok önemli kararlar almak durumunda kalabilirsiniz.

14 Mart’ta toplum önünde sevdiğiniz insanla anlaşmak kolay olmayabilir.

15 Mart’ta özellikle özel hayatınızda keyifli oluşumlar söz konusu.

20 Mart tarihinde gireceğiniz ortamlarda bir insan kafanızı

karıştırabilir ya da sizin kafanız aşk konularında karışık olabilir. Çok çabuk kendinizi kapürmaya meyilli olabilirsiniz.

26 Mart’ta sosyal çevrelerde verilen bir davette gözler üzerinizde olacak, etkili insanların desteğini alacaksınız.

28 Nisan’da Merkür, gerilemeye başlıyor. Merkür sizin yakın çevre, akraba ve kardeşler evinizde gerileyecek ve iletişiminizde birtakım sıkıntılar yaşamanıza sebebiyet verecek.

30 Nisan’dan sonra yakın çevrenize daha fazla özen gösteriyor olacaksınız. Onlarla olan bağlantılarınızı kuvvetlendireceksiniz. Sosyallik ve uyum sağlamak önemli. Merkür zaman zaman sıkınülan körüklese bile, bu sorunları halletmenin yollarım bulacaksınız.

3 Mayıs tarihinde özellikle iletişim açısından özel hayatınızda çok güzel etkiler altındasınız. Sevdiğiniz insanla iletişiminizi artırabilir, kısa yolculuklar yapabilirsiniz.

10 Mayıs tarihinde çok güzel bir teklif karşınıza gelebilir. Özel hayatınızda kendinizi çok şanslı ve mutlu hissedeceksiniz.

20 Mayıs’ta aile, yuva ve ev konularına artık daha fazla odaklanıyorsunuz. Vaktinizi ailenizle geçirmek isteyeceksiniz. Yerleşimle ilgili konular ön planda.

22 Mayıs’taki Merkür’ün düzelmesiyle iletişimsel konularda kendinizi daha rahat ifade etmeye başlıyorsunuz. Hem ev hayatınız hem de özel hayatınız rahat etkiler altına giriyor.

25, 26 Mayıs tarihinde, hem ailenizle hem de özel hayatınızda birtakım daralmalar, sıkışmalar, engeller yaşamaya yatkın görünüyorsunuz.

31 Mayıs tarihi, iletişimsel konularda yaşadıklarınızı hem yakın çevrenizle hem sosyal ortamlarınızda paylaşacağınız tarihlerden.

Özellikle 2 Haziran tarihinde aile hayatınızda birtakım hayal kırıldıklarına ve sıkıntılara açık olacaksınız. Bu süreçte eğer emlak ile ilgili bir girişiminiz varsa kesinlikle harekete geçmeyin.

4 Haziran’da evinizle ilgili başlattığınız tadilat, dekorasyon, tamirat, boya, badana gibi işlerinizde birtakım sıkıntılı durumların oluşması karşınıza gelecek.

5 Haziran’da oluşan yeni ayda, aile hayatınızda bir yenilenme sürecine girebilirsiniz. Yerleşimle ilgili, yaşadığınız bazı sıkıntılarla ilgili yeni kararlar almaya yatkınsınız. . S

13 Haziran itibarıyla artık kişisel hayatınızda bazı konulan gözden geçireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bu tarihte artık ev, aile ve yuva alanlarınızda becerilerinizi ortaya koymaya başlayacaksınız.

17 Haziran’dan sonraki dönemde özellikle çocuğunuz varsa çocuğunuzla olan bağlantılannız kuvvetlenmeye başlıyor. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla olan bağlantılarınız kuvveüenebilir.

26, 27 Haziran tarihlerinde sosyal ortamlarda, çevrelerde kendinizi göstereceksiniz. Özellikle aşk hayatınızda sizi destekleyen günler.

30 Haziran itibanyla çocuğunuzla olan iletişiminiz artabilir.

Gezmekten, görmekten, öğrenmekten, eğlenmekten mutluluk duyacağınız bir döneme giriyorsunuz.

1, 3,4 Temmuz, yine aşk hayatınızda ve çocuğunuzla olan iletişiminizde çok keyifli tarihlerden. Çocukla ilgili konularda önemli kararlannızı devreye sokabilirsiniz.

5, 6 Temmuz’da uzak çevrelerde seyahat halindeyken sevdiğiniz insanla iyi anlaşacaksınız.

8 Temmuz’da özel hayatınızda alacağınız bir teklif, gerçekten sizi çok mutlu edecek.

17 Temmuz’da harekete geçmeniz gereken konularda kendinizi iyimser ve keyifli hissediyorsunuz. Sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız seyahatler bu hafta sonunda sizi mutlu kılacak.

20 Temmuz’daki dolunayda, sosyal çevrenizde hassas oluşumlara açık birkaç gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlannızla olan ilişkilerinize daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir.

30 Temmuz’da sevdiğiniz insanla aranızda sıkıntı ve problemler varsa bütün bunlan konuşacağınız ve halledeceğiniz bir süreç olacak.

2 Ağustos’ta oluşan yeni ay zamanı eşinizin veya partnerinizin ailesiyle olan bağlantılarınızda zaman zaman sürtüşmeler söz konusu.

7, 13, 14 Ağustos hafta sonunda özellikle tatildeyseniz ya da toplum önündeyseniz sevdiğiniz insanla ilişkinizde ciddi anlamda sıkıntı ve problemler görülebilir. Aldanmalar, aldatılmalar bu süreçte devrede olacak.

18 Ağustos’taki parçalı Ay tutulması sizin bilinmeyen, kadersel alanınızda gerçekleşiyor. Bu tutulmayla beraber beklenmedik, sürpriz kadersel olaylara açık olacaksınız. Bir konunun iç yüzü ortaya çıkabilir, beklenmedik birtakım olaylar içinde kendinizi bulabilirsiniz.

22 Ağustos özel hayatınızda güzel tekliflerin karşınıza geleceği günlerden.

28 Ağustos itibarıyla artık daha rahat nefes almaya başlıyorsunuz. Sevdiğiniz insanla özel hayatınızda aşkı, keyfi, mutluluğu, şansı, bolluğu, bereketi tadacağınız tarihlerden.

30 Ağustos’ta Merkür, ikili ilişkiler ve evlilik alanınızda gerilemesine başlıyor olacak. İşte bu tarihten sonra ikili ilişkilerinize her zamankinden daha fazla özen göstermeniz gerekebilir. Karşı tarafı yanlış anlamaya meyilli olacaksınız ya da daha öncesinde aldığınız sözlerde, o güzel tekliflerde biraz gecikmeler, sıkıntılar ve aksilikler oluşabilir.

2 Eylül tarihinde bir yandan keyifli etkileşimler altında olurken bir yandan da özel hayatınızda konuşulan bazı konulann yerine gelmemesi, ailenizde yaşadığınız birtakım olaylardan kaynaklı sıkıntı ve problemlerin ortaya çıkması söz konusu.

16 Eyiül’de oluşan parçalı Ay tutulması, hayati kararlarınızı devreye sokacak. Evliliğinizle ilgili konularda birtakım sıkıntılar yasayabilirsiniz ya da evlilik karan alabilirsiniz. Hayatınızla ilgili önemli değişimler söz konusu ve bu değişimler duygusal anlamda bir parça da olsa sizi zorlayacak.

27 Eylül ’de sosyal çevrelerde daha çok eneıji harcamaya özen göstereceksiniz.

11 Ekim’de sosyal ortamlarda adeta panldayan bir yıldız gibi olacaksınız.

14 Kasım’daki dolunay, sizin yakın çevre, akraba ve kardeşler evinizde gerçekleşecek. Yakın çevrenize de bu dolunay daha fazla özcıı göstermeniz gerekebilir.

20 Kasım itibanyla artık hem fiziki görünümünüzde hem hayatınızla ilgili harekete geçtiğiniz konularda hayat sizi destekliyor.

Arkadaşlannıza yardım etmek ve onlardan yardım almak hu dönemde önemli olacak.

2 Aralık ta daha fazla sosyal çevrenizde kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Konuşma ve görüşmeleriniz artacak.

7 Aralık’tan sonra fedakarlıklar, platonik aşklar, gizemli aşklar karşınıza çıkabilir. Gizli saklı işlerden daha fazla hoşlanacaksınız.

14 Aralık’ta oluşan dolunay ev, aile ve yuva alanlarınızı ilgilendiriyor. Bu dolunayda ilginizi daha fazla ailenize ve yuvanıza kaydıracaksınız. Duygusal konular, duygusal temalar yine bu süreçle karşınıza gelebilir.

27 Aralık’ta sosyal çevrenizde kendinizi gösterebilecek, birtakım konuşma ve görüşmelerinizde harekete geçebileceksiniz.

29 Aralık’taki yeni ay, sosyal çevre ve arkadaşlık alanınızda oluşacak. Bu yeni ay ile beraber geleceğinize etki edecek işlerinizi, kararlarınızı devreye sokabilirsiniz.

31 Aralık’ta sosyal ortamlarda sevdiğiniz arkadaşlarınızla bir arada olacak, onlann hayatına dahil olacak ya da onların size sunacağı özel hayat fırsadarıyla yolunuza devam ediyorsunuz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir