Boğa Burcu Eğitim Hayatı 2016

Boğa Burcu Eğitim Hayatı 2016

EĞİTİM

23 Ocak’tan sonra tam anlamıyla eğitim konularınız hızlanmaya başlıyor. Öğrenci Boğalar, eğitim-öğrenim alanlarında daha güzel ilişkiler kurarak, kendilerini gösterecekleri bir döneme giriyor.

25 Mart’tan sonra eğitim alanlarındaki, sorumluluklarda ufak tefek zorlanmalar, sıkıntılar ve problemler söz konusu olabilir. Derslerinize gereken ilgiyi göstermek bu dönemde kolay olmayabilir.

boga-burcu-egitim-2016

6 Nisan’da eğitime dayalı işlerinizde birtakım sıkıntılar, problemler söz konusu olabilir yine kısa zaman içinde toparlamasını bileceksiniz. 17 Nisan ve 18 Nisan tarihlerinde, bu konularda hayat sizi destekliyor olacak.

18 Nisan itibarıyla, eğitimsel konularda ve öğrenim alanlarınızda birtakım yavaşlamalar, birtakım sıkıntı ve sorunlar devreye girebilir. Daha fazla uğraşarak ve daha fazla kendinizi vererek bu sıkıntıları hayatınızdan uzaklaştırabilirsiniz.

10, 13, 14 Mayıs’ta öğrenmeyle, kendinizi keşfetmeyle, felsefeyle, kişisel gelişimle ile ilgili her tür kurs, seminer sizi mutlu edebilir. Öğrenmekten ve ufkunuzu genişletmekten mutluluk duyacaksınız.

11 Ağustos tarihinde yurt dışı eğitim bağlantılı birtakım insanlarla gireceğiniz konuşmalar, fikir alışverişleri düşüncelerinizle örtüşebilir.

7 Eylül keyifli bir tarih. Bu tarihte özellikle eğitim hayatınızla ilgili kararlarınızı oluşturabilirsiniz.

27 Eylül’den sonraysa eğitim ile ilgili konularda eneıjinizi harcamaya başlıyorsunuz. Zaman zaman sıkıntılar oluşsa bile durumları toparlamasını bileceksiniz.

5 Ekim tarihinde eğitiminizle ilgili konularda birazcık daha disipline olmayan kararlar almaya meyillisiniz.

2 Aralık itibarıyla eğitimsel konularda kendinizi göstermekten hoşlanıyor olacaksınız.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir