Boğa Burcu Sağlık 2016 Yorumları

Boğa Burcu Sağlık 2016 Yorumları

SAĞLIK

Bu yıl yılın ikinci yarısı itibarıyla sağlığınızda güzel gelişmeler içine giriyorsunuz. Sağlığınızda zorlandığınız konular varsa daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. Yalnız tatlı ve zengin yiyecek tüketiminiz yılın ikinci yarısı artabilir. Bu süreçte kilo almaya müsait olacaksınız. Bu yıl 18 Nisan-27 Mayıs arasında ameliyatlardan kaçınmalısınız.

boga-burcu-saglik-2016

22 Mart itibarıyla dinlenmek, eneıjinizi toplamak ve plan yapmak sizin için önemli olabilir. Bağışıklık sisteminizi güçlendirmeye, vitaminlerinizi ihmal etmemeye özen göstermelisiniz.

Nisan başında sağlığınıza, bilinçaltı düzenlemelerinize önem gösterin. Belki bu dönemde psikolojik bir yardım almak, daha fazla işinize gelebilir. 30 Nisan’dan sonraysa kendinizi yenilemek, estetikle ilgili girişimlere başvurmak önem kazanıyor olacak.

27 Mayıs’ta artık eneıjinizi tam anlamıyla sağlık alanlarında harcayacaksınız. Kendinize gereken özeni gösterin ve günlük egzersizlerinizi ihmal etmeyin.

30 Ağustos’tan sonra yeme-içmeye olan düşkünlüğünüz artabilir, kilo almaya meyilli olacaksınız. Yine sağlığınızda sıkıntı yaşadığınız konularda güzel gelişmeler söz konusu olabilir.

9 Eylül’ de, sağlığınızla ilgili konularda dengeyi iyi sağlayacak ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. 10 Eylül’de sağlığınızı düşünmelisiniz.

7 Ekim tarihinden sonraki iki haftalık dönem içinde sağlık kontrollerinizi gözden geçirmek için uygun bir dönem başlıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir