Haziran Burç Yorumları 2015

Haziran Burç Yorumları 2015

KOVA 21 Ocak-19 Şubat

Aşk hayatınız ayın ilk yarısında biraz karışık görünüyor. Eski flörtler gündeme gelebilir. 5 Haziran sonrası karşınıza çok çekici birileri çıkabilir. 19-20 Haziran tarihlerinde ilişkinizde mutlusunuz. Spekülatif konularda, şans oyunlarında büyük risk almak için ayın ikinci yarısını beklemenizde fayda var. Tatile giderken, ayın ilk yarısında her şeyi yanınıza aldığınızdan emin olun.

Haziran Burç

BALIK 20 Şubatr20 Mart

Aym ilk yarısında aile düzeni, evle ilgili konularda doğru karar vermeniz ve olayları gerçekliği ile analiz etmeniz zaman alabilir. Merkür İkizler burcunda retro iken taşınmak doğru bir fikir olmayabilir. 24 Haziran sonrası oldukça romantik anlar sizi bekliyor. Yaratıcılık ve keyifli zamanlara hazırlanın. Tatil için doğru zaman.

KOÇ 21 Mart-20 Nisan

Ayın ilk yarısında yakın çevrenizle iletişim, geziler ve sözleşmeler konusunda kafanız biraz karışık olabilir. 16’smdan sonraya önemli konuları erteleyebilirsiniz.

2 Haziran’daki dolunay, uzaklardan gelen haberlere işaret ediyor. 19’unda çok büyük bir aşk kapınızı çalabilir, partneriniz varsa, ona tekrar aşık olacaksınız. Yaratıcılığınız bu tarihte artıyor. 24’ü sonrasında evinizde yenilikler yapın.

BOĞA 21 Nisan-20 Mayıs

5 Haziran sonrası, ciddi ciddi yeni bir ev almayı, taşınmayı, evde güzel ve biraz da lüks değişiklikler yapmayı düşünebilirsiniz. Özellikle 19’u civarı bir partiye ev sahipliği yapmak, eğlenmek için çok uygun zamanlar. Ayın ilk yarısı borç verdiğiniz kişilerden paranızı geri istemeyi unutmayın. 15 Haziran sonrası birkaç ay, dışarıdan gelen baskılara karşı esnek olun.

21 Mayıs-21 Haziran

Yaptığınız, üzerinde düşündüğünüz veya planladığınız seyahatle İlgili kafanız karışık olabilir. Ayın ilk günlerinde, ilişkinizle ilgili büyük bir karar almak yerine, olayları sakince değerlendirin. 19’unda çevrenizle, kardeşlerinizle ilgili güzel bir haber duyabilir, unutamayacağınız bir gün geçirebilirsiniz.

YENGEÇ 22 Haziran-22 Temmuz

Hemen ayın ilk günlerinde günlük rutininiz, iş yerindeki ortam, her gün yaptığınız şeylerle ilgili bazı büyük kararlar almanız gerekebilir. Ayın ilk yarısı endişe ve kuruntularınıza sakın yüz vermeyin. 24’ünden sonra burcunuzda gerçekleşecek yeni ay, fiziksel, ruhsal ve zihinsel olarak yeniliklere doğru koşmanızı söylüyor.

ASLAN 23 Temmuz-22 Ağııstos

Ayın 5’inde burcunuza geçen Venüs karizmanızı, çekiciliğinizi artırıyor. Kişisel imajınız bu kadar iyiyken, istediğiniz işi, partneri, parayı kapmanız an meselesi. 19 Haziran, iyimser olduğunuz sürece size şans, ün ve rahatlık getirecek. Egoyu bir kenara bırakıp, hayatın sadece keyfini çıkarın. Sosyal çevrenize zaman ayırın.

BAŞAK 23 Ağustos-22 Eylül

Aym ilk yarısı, özellikle iş hayatınız, kariyeriniz ve ne yöne gitmek istediğiniz konusunda kafanız karışık olabilir. Size verilen görevler, gelen teklifler konusunda işi zamana bırakın. İkinci yarıda her şey daha net, açık olacak, rahat edeceksiniz.

24 Haziran sonrası yepyeni çevrelere girmeye, ekip çalışmalarına hazır olun. İdealleriniz öne çıkıyor.

TERAZİ 23 Eylül 22 Ekim

Seyahate çıkıyorsanız, ihmalkarlık ve unutkanlığa dikkat edin, her şeyi birkaç kere kontrol edin. Bu tür konular ayın ikinci yarısı rayına girecek. 19-20 Haziran günlerinde sosyal çevre içinde parlayan bir yıldız olacaksınız. Herkes sizinle tanışmak, konuşmak isteyecek.

AKREP 24 Ekim-22 Kasım

Ay boyunca partnerinizle maddi ve manevi paylaşımlarınızı düşüneceksiniz. Ayın ikinci yarısında daha doğru ve berrak kararlar alacağınızı unutmayın. 15 Haziran sonrası birkaç ay boyunca fiziksel, ruhsal ve zihinsel olarak kendinize özen gösterin. Karamsarlığı ve inadı bir kenara bırakın. Ayın 24’ü sonrası büyük düşünün, yabancılardan destek alabilirsiniz.

YAY 22 Kasmı-21 Aralık

Burcunuzda oluşan dolunay, ayın ilk günleri büyük kararlar vermenizi sağlayabilir. İlişkilerinizde esnek olmak ve karşınızdaki kişinin de kafasının karışık olacağını unutmamak en doğrusu. Geri hareketteki Merkür, ne dediğini bilmeyen, unutkan veya değişken kişileri karşınıza çıkarabilir. Ayın ikinci yarısı, yurt dışı bağlantılı, eğitim veya medyayla ilgili güzel gelişmeler olabilir. Hayata olan inancınız artıyor.

OĞLAK 22 Aralık-20 Ocak

Günlük işlerinizle ilgili aksaklıklara karşı önlem alın, yine de aksaklıklar olursa çok kafanıza takmayın. Sağlık kontrolleri için ayan ikinci yarısını beklemenizde fayda var. Unutkanlık, ihmalkarlık yaparsanız da kendinize kızmayın. 24 Haziran sonrasında yepyeni kişilerle tanışabilirsiniz. 19-20 Haziran tarihlerinde maddi ve manevi şans, çevrenizdekilerin desteği ile size akacak.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir