İkizler Burcu Eğitim 2015

İkizler Burcu Eğitim 2015

2015 İkizler Burcu’nun Eğitimi

Bu sene kısa dönem eğitim, ilk, orta, lise öğrenimi veya kurslarda şanslı etkiler, altında olacaksınız. Edebiyat, sosyal bilgiler, matematik konulanna daha yatkın olabilirsiniz.

3 Ocak’tan sonra öğrenci İkizler üniversite ve akademik eğitim hayatla-nna eğilebilirler. Bu dönemde çalışmaktan ve istediğiniz alanlarda kendinizi ortaya koymaktan çekinmeyeceksiniz.

20 Ocaktaki yeni ay özellikle eğitim içeren konularda yeni başlangıç ve kararlannız için sizi destekleyecek. Aldığınız kararlan bu tarih ve sonrasında uygulamaya özen gösterin. Bir gün sonra Merkür’ün gerilemesiyle eskiden konuşulmuş bir eğitim firsaü yeniden tartışılmaya başlanabilir. Yine bu birkaç haftalık süreçte okulunuza ve oradaki insanlara karşı kendinizi ifade ederken dikkatli olun, yanlış anlaşılmalara açık olacaksınız.

ikizler burcu egitim

11 Şubat’tan sonra eğitim hayatında düzelmeler var. Fikirlerinizi daha rahat ortaya koyacaksınız.

19 Şubat ve sonrasında seyahat, eğitim, medya ve hukuk konularında yeni adımlar için uygun bir süreç içinde olacaksınız. Bu yeni ay ortak fikirlerinizi destekleyecek ve size kalıcı işler sunacak.

Mart başında eğitim hayatınızda elde ettiğiniz sonuçlarla oldukça iyimser olacak, geleceğe umuda bakacaksınız. 1,3,4 Mart tarihlerinde keyifli iletişim her şeyin anahtan olacak.

5 Haziran’dan sonra eğitiminizde kendinizi güçlendirmeye başlayacaksınız. İletişim gerektiren bölümlerde şans sizden yana olacak. Yazmayı, iletişim halinde olmayı, derslerinize çalışmayı seveceksiniz. Bu sene eğitim alanında şans zaten sizden yana.

26 Temmuz’dan sonra birkaç ay boyunca eğitim hayatınızı gözden geçirmek için uygun bir sürece giriş yapacaksınız. Tercihleriniz, seçimleriniz sizin gerçek istekleriniz mi, hangi alanda daha fazla kendinizi gösterebilirsiniz ya da bazı başarısızlıklarınız hangi sebeplerden kaynaklanıyor gibi soruların cevaplarını bu dönemde fark etmeniz, geleceğiniz açısından size yol gösterici olabilir. 31 Temmuz’daki dolunay eğitim konularındaki kararlarınızı hızlandıracak. İkizler burcu 2015 yılında sağlığı nasıl olacak.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir