İkizler Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2015

İkizler Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2015

2015 İkizler Burcu’nun Aşk, Evlilik ve İlişkileri

Özellikle yılın ikinci yansından sonra 11 Ağustos itibanyla aile hayatınızda şanslı ve mutlu bir döneme giriyorsunuz. Evlenmek ve yuva kurmak istiyorsanız harekete geçmek için harika bir dönem olacak önünüzde. Ailevi ilişkileriniz size huzur ve mutluluk getirecek. Daha çok evinizde vakit geçirebilir, aile hayatınızın bereket ve bolluğa kavuştuğuna şahit olabilirsiniz. Yine de bir yandan bu sene ilişkileriniz mercek altına alınacak. İlişkinizin sorumlulukları, özgür doğanıza aykırı gelmesin. Hayatın size bu alanda neyi öğretmeye çalıştığını iyi gözlemleyin. 15-30 Ocak’ta ortaklaşa yaptığınız işlerde kendinizi mutsuz ve yalnız hissedebilir ve ilişkilerinizde sorunlar yaşamaya meyilli olabilirsiniz.

11 Şubat’ta Merkür’ün düzelmesiyle beraber sizi daha az tanıyan insanlarla iletişim sorunlannız geride kalmaya başlayacak.

20 Şubat itibarıyla ilişkileriniz ve enerjiniz daha çok kalabalık ortamlara, arkadaşlık ilişkilerinize ve sosyal çevre konularınıza kaymaya başlıyor. Sosyal ortamlarınızda bir aşka yelken açabilir, arkadaşlarınızdan biriyle aşkı deneyimle-yebilirsiniz. 20,21,22 Şubat bunun için çok uygun.

Özel ilişkilerinize 23 Şubat’ta dikkat etmeli, 24-26 Şubat’ta aşkı ve hayatı keyifle deneyimlemelisiniz.

ikizler burcu ask

1,3,4 Mart tarihlerinde keyifli iletişim her şeyin anahtarı olacak.

4 Mart’ta ani, heyecanı yüksek adımlarla kendinizi sıra dışı bir aşk macerası içinde bulmanız mümkün. Bu ilişki arkadaş ortamlarınızda başlayacak. Çok anlam yüklemeden, sınırlamalarda bulunmadan devam ederse sizi çok mutlu edebilir ama başladığı gibi aniden de bitebilir.

5 Mart civan ailevi konulara daha fazla kendinizi vermelisiniz. Sizden ilgi göremeyen aileniz sizi en gereksiz zamanlarda sıkıştırabilir ve siz de kendinizi bunalımlı hissedebilirsiniz.

6-10 Mart’ta sosyal çevrelerde insanlar, gerek özel hayat gerekse işleriniz konusunda çeşitli firsatlan karşınıza getirecekler.

11 Mart’ı bir kenara not edin. Ani ve beklenmedik olaylarla karşılaşabilir ve önemli bir iş fırsatı elde edebilirsiniz.

17 Mart itibanyla sosyalliğinizde azalmalar olsa bile, yalnız kalmayı sevecek, başkalan için fedakarlıklarda bulunmaktan çekinmeyeceksiniz.

31 Mart’ta Mars’ın da etkisiyle enerjinizde düşüşler görülebilir. Bu süreçte ar-kadaşlannız size faydalı olmaktan ziyade sorun çıkartabilirler. Önemli sırlan-nızı ve girişimlerinizi çok yakmlannız dışındakilerle paylaşmayın.

Nisan ayında sosyal çevre konuşmalannız, etkinlik ve organizasyonlar ön planda olurken, bir yandan da geri planda olmak, enerjinizi iyi dengelemek durumunda kalabilirsiniz. Genel olarak isteksizliğinizi insanlara çaktırmayacaksınız ama en keyif aldığınız anlar yalnız kaldığınız zamanlar olacak.

4 Nisan’daki tam Ay tutulması aşk hayatınızı tetikleyecek. Aşkı isteyecek, hissedecek ve kendinizi aşkın kollarında bulacaksınız. Bu dönemde aşkınızı gizli tutmanız size daha ayrı bir heyecan verebilir. Yine bu tutulmayla beraber beklenmedik bir bebek haberi özel hayatınıza damgasını vurabilir,

6 Nisan’da değişik ve sıra dışı arkadaşlarla, insanlarla, planlarda ve projelerde bulunmak isteyeceksiniz. Farklı konuşmalar sizi harekete geçirecek. Davranışlarınızla çevrenizdekileri şaşırtabilirsiniz.

8 Nisan ve sonrasında özel hayatınızla ilgili konular daha net ve istediğiniz gibi şekillenmeye başlayacak. Artık ne istediğinizi bildiğiniz için bu konularda daha bilinçli hareket edeceksiniz.

11 Nisan ve sonrasında artık görüntünüze daha çok önem vereceksiniz. Keyfiniz artmaya başlayacak. Alışveriş yapacak, dolaşmak, keyfiniz için istediğiniz yerlerde dolanmak isteyeceksiniz. Biraz bencil bir dönem olabilir, bu yüzden sevdiğiniz insanla anlaşmazlıklar yaşayacağınız 15 Nisan tarihine dikkat edin. Bu dönemde karşı tarafın sizi anlamadığını düşünebilirsiniz.

20 Nisandan sonra enerjinize ve sağlığınıza çok dikkat edin. Bu dönemde canınız önemli işlerle uğraşmak istemeyecek. Bilinçaltınıza takılı kalabilir, hastalıkları düşüncelerinizle kendinize çekebilirsiniz.

20 Nisan’dan sonra artık kendinizi ve geçen sene yaşadıklarınızı gözden geçireceğiniz bir döneme giriş yapacaksınız. Bu süreçte programınızı iyice planlayın ve bu yıl neler yapabileceğinizi gözden geçirmeye çalışın. Maneviyatınızın bu ay içinde güçlendiğine şahit olacak, geri plandan yürüteceğiniz işleriniz için gerekli gücü kendinizde bulacaksınız.

21,22,26,30 Nisan’da güzel ve etkili organizasyonlarda bulunabilirsiniz. Mayıs ayında kendinize ayıracağınız vakit fazla olmalı, her tür konuda kendinizi rölantiye aldığınız için zamanınızı aşka, ailenize ve isteklerinize yöneltmek isteyebilirsiniz.

Özel hayatınızda mayıs başında gördüklerinizi kritize edebilir ve olaylara aşın gerçekçi yaklaşarak hem kendinizi hem de sevdiğiniz insanı rahatsız edebilirsiniz. 15 Mayıs’ta bir girişiminiz, isteğiniz sevdiğiniz insan tarafından engellenebilir veya sevdiğiniz insanla ilişkinize ara verebilirsiniz.

12 Mayıs civan sakarlıklara, kazalara dikkat edin, acele davranma isteğiniz düşünmeden hareket etmenize yol açabilir.

12 Mayıs’tan sonra artık sosyal çevre ve iş ilişkilerinizde kendinizi ve enerjinizi ortaya koymaya başlayabilirsiniz. Her tür iletişim konusunda enerjiniz yüksek olacak.

19 Mayıs’ta Merkür sizin burcunuzda gerilemesine başlıyor. Yanlış ifadelere, yanlış anlaşılmalara açık bir dönem.

Özel ilişkinize 23 Mayıs’ta ekstra dikkat edin. 27 Mayıs’ta da sadece sevdiğinize karşı değil, hayata karşı biraz agresif, sinirli ve hırslı olabilirsiniz. Haziran ayı özel ilişkilerinizde gerçekleşecek olan bir dolunayla başlıyor. Bir yandan da bu ay özel hayatınız dışında kendinizi iletişimsel olarak ortaya koyacağınız bir ay olabilir.

2 Haziranda oluşan dolunay size özel hayatınızda önemli kararlar aldı-rabilir veya karşı tarafın bu dolunayda sizin hayatınızı da etkileyecek kararlar aldığını görebilirsiniz. Bir taşınma gündeme yerleşebilir.

5 Haziran’dan sonra iletişim, satış, reklam, pazarlama konularına eğilecek ve güzel ilişkilerle işlerinizde istediğiniz istikran sağlayabileceksiniz.

6,8,9,10 Haziran özel ve iş hayatınızda beş yıldızlı günler. Gelecek işlerinizi bu tarihlerde hızlandırın. 12 Haziran’dan sonra harekete geçebilirsiniz.

Temmuz ayı yakın çevrenizle kuracağınız güzel ilişkilerle, parasal bağ-lantılannızla güçleneceğiniz ve yaptıklarınızın karşılığını alacağınız bir ay olacak.

1,4,5 Temmuz’da akraba veya kardeşlerinizle olan iletişiminizi hızlandıracak ve onlara vereceğiniz akılla, sorunlan varsa dertlerine derman olacaksınız. Bir yandan da onlarla bir arada olmak size iyi gelecek, mutluluğunuz artacak.

Yakın çevrenizdeki insanlarla olan ilişkileriniz 14 Temmuz ve birkaç gün boyunca doğru çalışmayabilir. Bu dönemde iş yaptığınız insanlarla da ilişkinize dikkat edin.

19 Temmuz’dan sonra evinizi değiştirmek, dekorasyona başlamak, tadilat, boya, badana işlerine girişmek önem kazanabilir. Yine bu üç haftalık süreçte evinizde misafir ağırlamak isteyebilirsiniz.

23 Temmuz’dan sonra artık tamamen akrabalarınız, kardeşleriniz, kuzenleriniz ya da yakın çevrenizde hayatınızda bulunan insanlara yöneliyorsunuz.

25 Temmuz’da gerilemesine başlayacak olan Venüs, aile hayatınızda eskiden kalmış, çözülmemiş duygusal konulan ay sonuna kadar hayatınıza taşıyacak. 31 Temmuz’dan eylül başına kadar akraba ve kardeşlerinizle olan ilişkinizde bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

Ağustos ayında daha çok yakın çevrenizde dönen konu ve olaylara odaklı olacaksınız. İletişiminiz tavan yapabilir ve kısa planların ve programlann hayatınızda daha fazla yer ettiğine şahit olabilirsiniz.

3,5,6 Ağustos’ta yakın çevrenizle anlaşmak kolay olmayacak.

11 Ağustos’tan sonra artık bir yıl boyunca ev, aile ve yuva konusunda şans-lannız olacak. Emlak alım-satımından kazanç sağlayabilir, istediğiniz bir ev varsa onu alarak hayallerinize kavuşabilirsiniz. Evlenmek ve yuva kurmak istiyorsanız harekete geçmek için harika bir yıl olacak önünüzde. Ailevi ilişkileriniz size huzur ve mutluluk getirecek. Daha çok evinizde vakit geçirebilir, aile hayatınızın bereket ve bolluğa kavuştuğuna şahit olabilirsiniz. Kendinizle ilgili önemli gelişmeler kaydedeceksiniz.

23 Ağustos’ta, daha çok ailenizle ilgili konulan konuşuyor olacaksınız. Vaktinizi ve zamanınızı daha çok onlara ayırabilir, ailevi işlerinizde kendinizi ortaya koyabilirsiniz.

27 Ağustos’tan sonra aşkı konuşmak, anlatmak, paylaşmak için iletişim alanlarınızı aşka ve eğlence konularına döndürebilirsiniz. Kalbiniz boşsa aşkı konuşmak, istemek, paylaşmak etkili olacak.

Nihayet eylül ayında Venüs düzelecek ve sıkıntı yarattığı alanlarda ve aşk hayatınızda rahat bir döneme giriş yapacaksınız. Eylül başında eski bir aşkınızla yeniden bazı konulan konuşabilir, aynı çevreler içinde bulunabilirsiniz.

13 Eylül’deki parçalı Güneş tutulması aile hayatınızda önemli kararla-n gündeme oturtacak. Bu tarih ve sonrası bir ev akm-saümı gibi işleriniz hızlanabilir. Ya da ailenizde önemli kararlar alınabilir.

17 Eyiül’de aşk evinizde gerilemesine başlayacak olan Merkür, eski aşklarınızı yeniden hayatınıza sokabilir. Böyle bir durum olmazsa var olan aşk

hayatınızda iletişiminize dikkat edin. Varsa çocuğunuzla anlaşmak ve iletişim kurmakta bu üç haftalık dönemde zorlanabilirsiniz.

Aile hayatınızda sizi zorlayacak bir oluşuma 26 Eylül’de hazır olmalısınız. ilişkinizde bitme karan oluşabilir.

25 Eylül’den sonra evinizin, yuvanızın güvenliğine her zamankinden daha fazla önem vereceksiniz. Bu süreçte ailenizi gereksiz yere eleştirmekten uzak durun, yoksa sürtüşmeler artabilir.

28 Eylül’deki tam Ay tutulması, arkadaşlık ve dostluk ilişkilerinizi etkileyecek. Dostluklarınızı gözden geçirebilir, bazı hassaslıklara veya onların hayatındaki sorunlara açık olabilirsiniz.

Ekim ayında eviniz, aileniz ve yuvanıza daha fazla ağırlık vereceksiniz. Yakın çevrenizle vaktinizi harcayacak, yuvanız için elinizden geleni ardına koymayacaksınız. Bir yandan da aşkı geldiği gibi karşılayacak, eğlenceli ortamlarda bulunacaksınız.

7-17 Ekim’de anne-babanız arasındaki olaylar sizin hayatınızda da yanlış adımlar atmanıza neden olabilir. Bu süreçte önemli kararlar almaktan kaçının, ilişkilerinizde bazı hayal kırıklıklarına da açık olabilirsiniz. Aşk hayatınızda vereceğiniz her tür karar için, çocuk konulan ve yeni bebek kararlan için 13 Ekim’de oluşacak yeni ayı beklemelisiniz. Bu tarih ve sonrasında aşkı kalbinizde hissedecek, çocuğunuz varsa onunla ilişkinizde güzellikler yaşayacaksınız.

23-25 Ekim’de, aile hayaünızda bozulan ilişkilerinizi tamir etmek ve kendinizi daha iyi hissetmek için karşınıza fırsatlar çıkabilir.

8 Kasım’dan sonra eğlenceye ve aşka olan düşkünlüğünüz artacak. Çocuğunuz varsa ona ilginiz artabilir. Aşkta kendinizi ortaya koymak isteyeceksiniz. 12 Kasım’dan sonra hareketliliğiniz daha da artacak. 13 Kasım, şanslı bir gün.

Kasım sonunda özel hayatınızda sorumluluklar önem kazanmaya başlıyor.

25 Kasım’da yanıltıcı etkilerden uzak durmalısınız.

26 Kasım’daki dolunay, hayati kararlar almanıza neden olabilir. Özel hayatınızda hassas birkaç gün sizi bekliyor. Sorumluluklarınızdan bu ay kaçmayın ve yapmak zorunda olacaklarınızın sizi bunaltmasına izin vermeyin.

Aralık ayında işinizi sevecek, beraber çalıştığınız insanlarla güzel işler çıkartacaksınız. Yılın bu son ayında, özel hayatınız, ikili ilişkileriniz ön planda olacak. Aralık ayı sizin için keyifli bir ay. Kendinizi karşı tarafın gözünden görecek ve sevdikleriniz için fedakarlıklarda bulunmaktan çekinmeyeceksiniz.

Aralık başında ailenize vereceğiniz sözler konusunda emin olun, tutamadığınızda üzülebilirsiniz.

Özel hayatınız ve evlilikle ilgili kararlarınızı, 11 Aralık’taki yeni ay sonrası devreye sokmalısınız.

Aralık sonunda sevdiğinizle aranızdaki buzlan eritmek ve ilişkinizi iyi bir noktaya taşımak için harika fırsatlar karşınıza çıkacak. İkizler burcu’nun 2015’de eğitimi nasıl olabilir.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir