İkizler Burcu İş, Para, Kariyer 2016 Yorumları

İkizler Burcu İş, Para, Kariyer 2016 Yorumları

İkizler Burcu 2016 İş ve Kariyer Yorumları

İŞ, PARA, KARİYER

Bu sene iki tutulmadan alacağınız etkiyle kariyer ve iş konularınıza daha fazla özen göstermelisiniz. 9 Mart’ta oluşan Güneş tutulması kariyerinizde yeni başlangıçları ve oluşumları karşınıza getirebilir. 16 Eylül’deki parçalı Ay tutulması zamanında kariyerinizle ilgili önemli sonuçlara ulaşacaksınız. Önemli başlangıçlar, bitişler, sonlanmalar bu tarihte devrede. Yine iş ve hizmet hayatınızda 27 Mayıs-30 Haziran tarihlerinde dikkatli olmalısınız. Mars’ın iş alanlarınızda gerilemesi, hızınızı ve bazı işlerinizdeki girişimlerinizi yavaşlatabilir. Bu bir aylık dönemde şartları çok fazla zorlamamaya özen gösterin.

Ocak ayına, ortaklaşa parasal konularınız ön planda olarak giriş yapacaksınız. Parasal konularla, yatırımlarınızla, birikimlerinizle ilgili önemli adımlar atmak ve kendi güvenliğinizi oluşturmak isteyeceksiniz.

ikizler-burcu-is-2016

3 Ocak’tan sonra işinizle ilgili konularda aceleci kararlar alabilirsiniz. Bunu yaparsanız girişimlerinizde birtakım zararlı etkilere maruz kalabilirsiniz. Bu yüzden de dikkatlice ve akıllıca adımlar atmak, bu süreçte çok önemli.

5 Ocak itibarıyla yılın ilk Merkür gerilemesini yaşayacaksınız. Bu ilk gerilemeyi özellikle seyahat alanlarınızda, eğitim konularında, hukuk, ticaret, medya konularında hissetmeniz mümkün.

8 Ocak’tan 25 Ocak’a kadar önemli ortaklı parasal konulara girmemeye, anlaşmalar yapmamaya veya kredi almamaya, bir borç altına girmemeye özen gösterin.

10 Ocak’ta Oğlak burcunda gerçekleşen bir yeni ay yaşayacaksınız. Bu yeni ay özellikle ortaklaşa parasal konularda, banka işlemlerinde, vergi, kredi, faiz gibi konularda önemli adımlarınızı uygulamanız için size destek verecek.

23 Ocak’ta ortaklaşa parasal konularda güzel ilişkiler geliştirebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bu üç haftalık süreçte kredi almak, bir borcun altına girmek, vergi konularınızı halletmek, prim veyahut sigorta işlerinizin peşine düşmek ve bu alanda önemli insanlarla bir arada olmak gibi konular önem kazanabilir.

30 Ocak keyifli bir tarih. Bu tarihte özellikle etkili gücünüzle parasal konulara çözüm bulmanız için güzel alternatifler ve olasılıklar karşınıza geliyor olacak.

Şubat ayında parasal ödemeler, banka işlemleri, alacak-verecek konuları ön planda.

3 Şubat’ta hayat sizi birçok açıdan destekliyor. İşinizle ilgili konularda patronlarınızdan göreceğiniz destek yüksek olacak.

8 Şubat’ta Kova burcunda yeni ay gerçekleşecek. Bu yeni ay sizin seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işler, ticaret, hukuk, medya alanlarınızda gerçekleşiyor. Bu konularda önemli kararlar almayı düşünüyorsanız bu kararları devreye sokabilirsiniz.

10-14 Şubat keyifli tarihler. Hayalinizi gerçekleştirebileceksiniz ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. İşinizle ilgili girişimlerde, yapılması gereken konularda şans sizden yana olacak.

19 Şubat’tan sonra tam anlamıyla kariyerinize odaklanacaksınız. Kariyeriniz için daha önemli işler ve projeler içinde olacaksınız.

25-27 Şubat olumlu tarihlerden… Gelecekle, ortaklaşa iş konularıyla ilgili alanlarda önemli sonuçlar, önemli anlaşmalar, kalıcı adımlar söz konusu.

28 Şubat’ta iş ve kariyer alanlarında bir yandan duygusal olacaksınız, bir yandan da yaratıcılığınız yüksek olacak.

Mart ayı; iş, kariyer, toplumsal statü ve tanınma konularınızın ön planda olduğu bir ay olacak. Başkalarının ilgisini daha fazla üzerinizde toplayacaksınız.

1, 3, 5 Mart’ta iletişiminiz, kariyer ve iş konularına kaymaya başlayacak. İşinizle ilgili konularda konuşma ve görüşmelerinizi arttıracaksınız.

7, 8 Mart’ta, işinizle ilgili konularda diğer insanlardan göreceğiniz maddi destekler yüzünüzü güldürecek.

9 Mart’ta kariyer evinizde bir tutulma gerçekleşiyor. İş ve kariyer hayatınızda beklenmedik harekeüenmelere açık olacaksınız. Sürpriz gelişmeler, beklenmedik konu ve olaylar etrafınızda cereyan edebilir. İş hayatınızda oldukça hareketli bir döneme giriyorsunuz.

12 Mart’tan sonra tam anlamıyla iş ve kariyer hayatınızda güzel ilişkiler kuracağınız bir sürece ilerliyor olacaksınız. Patronlarınızla olan bağlantılarınızı kuvvetlendirebilirsiniz.

15 Mart tarihinde iş ve kariyer hayatınızda güzel gelişmeler altında olacaksınız.

23 Mart’ta bir Ay tutulması gerçekleşecek. Borsada yatırım yapanlar ya da spekülatif işe sahip olanların bu süreçte dikkaüi olması şart. Nisan ayında iş hayatınızda önemli bağlantılar, görüşmeler ve konuşmalar da bu ay içinde gündeminizden düşmeyecek.

6 Nisan’da özellikle sosyal çevre ve ortamlarda, parasal konularda arkadaşlarınızla borç alışverişlerine girmemeye özen göstermelisiniz.

19 Nisan geri planda duracağınız bir döneme giriyorsunuz. Yeni girişimleriniz için harekete geçmemek ve özellikle kararlarınızı aceleye getirmemek çok önemli.

22 Nisan’da iş ve hizmet alanlarınızda bir dolunay meydana gelecek. İş hayatınızda, beraber çalıştığınız insanların çalışma koşullarında duygusal konuşmalara açık olacaksınız.

6 Mayıs’ta Boğa burcunda oluşan yeni ay, herhangi bir konuda harekete geçmemeniz gerektiğinin altını çiziyor. Yeniliklerden ve sizi girişimleriniz adına ileriye taşıyacak adımlardan uzak durmakta fayda var.

7 Mayıs’ta parasal konularda güçlü insanlardan alacağınız destek yüksek olacak.

25, 26 Mayıs, parasal konularınızı iyi değerlendirmeye özen gösterin.

27 Mayıs’tan sonra, haziranın sonuna kadar iş ve hizmet ile ilgili konularda birtakım sıkıntılar, sorunlar, engellerle karşılaşmanız söz konusu.

2 Haziran’da özellikle kişisel girişimlerinizde, toplum önünde beraber çalıştığınız insanların sizi yanıltma ihtimaline karşı dikkatli adımlar atmalısınız. İş hayatınızda yaşadığınız hayal kırıklıkları, bazı noktalarda işinizden soğumanıza ve işinizle ilgili konularda da birtakım sıkıntılar yaşamanıza sebep olabilir.

5 Haziran’daki yeni ay, kişisel girişimlerinizle ilgili önemli bir yeni ay. Bir yılın önemli bir girişimini başlatıyor olacaksınız. Bu yüzden de kafanızdaki plan ve projeleri uygulamaya koymanın tam zamanı.

9-13 Haziran’da özellikle ve özellikle iş hayatınızda biraz sıkıntılı bir süreç olacağını belirtebilirim. Kariyerinizde birtakım yavaşlamalar, ufak tefek sorunlar ve sıkıntılar baş gösterebilir.

17 Haziran’dan sonra parasal konularda iyi ilişkiler kuracağınız bir üç haftalık döneme giriyorsunuz. Para kazançlarınızı arttırabileceğiniz gibi bir yandan da lüks tüketime olan meyliniz artabilir.

18-20 Haziran tarihlerinde çok önemli anlaşmalar yapmamaya özen gösterin. Gözden kaçırdığınız detaylar özellikle iş hayatınızda birtakım sıkıntı ve problemlere sebebiyet verebilir.

23, 26 ve 27 Haziran tarihleri parasal girişimleriniz için sizi destekliyor.

Temmuz ayı daha çok parasal konulara, yatırımlarınıza, gayrimenkul değerlerinize daha fazla dikkat ve ehemmiyet göstereceğiniz bir ay olarak karşınıza çıkıyor.

4 Temmuz’da oluşan Yengeç burcundaki yeni ay, parasal konularda önemli adımlarınız için sizi destekliyor. Bu yeniayda güzel gelişmeler, anlaşmalar yaşanabilir.

7 Temmuz, parasal bağlantılarda yine birtakım sıkıntılar oluşabilir. Riskli işlerden kaçınmakta fayda var. 11-16 Temmuz, yine parasal konularda dikkat etmeniz gereken tarihlerden.

17-19 Temmuz tarihleri, iş hayatınızda kendinizi etkin bir şekilde ortaya koyabilecek, hırslı yapınızla üstesinden gelmeniz gereken işlerinizi kolaylıkla başaracaksınız.

20 Temmuz’daki dolunay, özellikle ortaklaşa para konularında devreye giriyor. Ortak parasal konular, vergi, kredi, faiz, banka, borç, ödeme özellikle bu dolunayda daha fazla gündeminizde olabilir. Ortaya çıkacak bir ödeme, bir borç ya da partnerinizin parasıyla ilgili bir gelişme, sizi biraz da olsa strese sokabilir.

29 Temmuz’da seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işlerinizi gözden geçireceğiniz, bu alanlarda yaşadığınız sıkıntılar varsa bu sıkıntılarla karşılaşarak bunun sebeplerini bulmaya çalışacağınız bir sürece giriyorsunuz.

18 Ağustos’ta bir Ay tutulması gerçekleşecek. Bu tutulma sizin seyahat, eğitim, yurt dışı bağlantılı işler, hukuk, ticaret alanlarınızı etkiliyor. Bu konularda önemli gelişmeler yaşanabilir ya da bu alanda birtakım sıkıntı ve sorunlar varsa bu sıkıntı ve sorunların ön plana çıktığına şahit olabilirsiniz.

24-26 Ağustos’ta önemli girişimler açısından desteklenmiyor olacaksınız. İş ve ortaklık konusunda yanılma ihtimaliniz çok yüksek.

I Eylül de oluşan parçalı Güneş tutulması dolayısıyla, çalışma hayatındaysanız iş hayatınızda birtakım zorlanmalar, iş ve ev hayatınız arasındaki dengeyi iyi oturtmanız gereken durumlar söz konusu.

9 Eylül’de artık Jüpiter, Terazi burcuna geçiyor. Bir yıl boyunca borsa gibi yatırım alanlarından para kazanmanız, bir yandan da şans oyunlarından beklenmedik fırsatlar ve şanslar elde etmeniz söz konusu.

16 Eylül’de parçalı Ay tutulmasının devreye girmesiyle kariyeriniz ve iş hayatınızla ilgili konularda beklenmedik, ani, hızlı, duygusal oluşumlara açık olacaksınız.

Ekim ayı güzel bir yeni ay ile başlıyor. Borsada yatırım yapanlar, riskli işlerle uğraşanlar, dövize dayalı işlerle uğraşanlar için de yeni kararlarını uygulayacakları tarih 1 Ekim ve sonrası.

5-7 Ekim paraya dayalı konuşma ve görüşmelerinizde anlaşmazlıklar gündeme gelebilir.

II Ekim en şanslı günlerden biri. Yapacağınız işlerde kendinizi göstereceksiniz. Borsada yatırım yapıyorsanız, şans oyunları içindeyseniz bu tarih civarında hayatın her alanında büyük ikramiye, sizin elinizde olabilir.

23 Ekim’den sonra artık iş hayatınıza daha fazla vakit ayırmaya başlayacaksınız. Hemen bir gün sonra Merkür’ün de desteğiyle iş hayatınız daha fazla önem kazanıyor.

29 Ekim’de paraya dayalı önemli işleriniz varsa bu işlerinizde birtakım anlaşmazlıklar, sıkıntı ve problemler yaşayabilirsiniz.

Hemen Ekim sonunda oluşan yeni ay ile birlikte iş hayatınızın oluşumları bu ay çok etkili olacak, işinizi değiştirmek istiyorsanız bu yeni aydan sonra harekete geçebilirsiniz.

3-7 Kasım iş alanlarınızda özellikle parasal konularda güzel görüşmeler ve anlaşmalar söz konusu olabilir.

12 Kasım ortaklaşa parasal konularda güzel gelişmeler söz konusu.

18 Kasım’da yanılma etkileri devreye giriyor. Özellikle ortaklaşa işlerinizde insanların sizi kolaylıkla etkileyebileceğini ve kandırabileceğini göz önünde bulundurarak hareket etmelisiniz.

20 Kasımda kariyer ve işinizle ilgili konularda güzel gelişmeler olacak.

Aralık ayı ortaklaşa parasal konular, sevdiğiniz insanla beraber yapılacak seyahat planları ya da özel hayatınızı ilgilendirecek konu ve olaylarla başlıyor.

2 Aralık’ta vergi, sigorta, prim konularıyla daha fazla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

14 Aralık’taki dolunay, kişisel hayatınızı ilgilendiren bir dolunay olacak. Kendi kararlarınız önem kazanıyor. Özel hayatınıza bu kadar odaklandığınız bir ay içinde kendi isteklerinizi dile getirmek, uygulamak arzusunda olabilirsiniz.

19 Aralık’ta Merkür sizin ortaklaşa parasal konularınızda geriliyor. Para işlerinize önem göstereceğiniz bir süreç. Bu süreçte borç alıp vermemeye, parasal konularda dikkatli adımlar atmaya özen gösterin.

21 Arahk’tan sonra artık tam anlamıyla kendinizi kariyer ve iş hayatınızda göstermek isteyeceksiniz.

25-27 Aralık hem özel hayat hem de iş hayatınızla ilgili çok keyifli gelişmeler altında olacaksınız.

29 Aralık’taki yeni ay ise sizin ortaklaşa para alanlarınızda gerçekleşecek. İşte bu tarihten sonra, ortaklaşa parasal konularda önemli kararlarınızı devreye sokabilir ve daha önceden konuşulmuş konu ve olayları tamamlamak üzere harekete geçebilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir