İkizler Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2016 Yorumları

İkizler Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2016 Yorumları

İkizler Burcu Evlilik ve İlişki Durumu 2016 Yorumları

AŞK, EVLİLİK, İLİŞKİLER

Bu sene Jüpiter’den alacağınız olumlu etkilerle aile hayatınızda huzurlu ve mutlu olabilirsiniz. Yılın belli zamanları ailenizde gerginlikler, sıkıntılar ve sorunlar olsa bile, ilişkilerinize gereken özeni göstererek bu etkilerden sıyrılabilirsiniz. Özellikle 17 Nisan’da Mars’ın gerilemesiyle birlikte yaklaşık 1.5 ay boyunca evliliğinize, ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Yine 9 Eylül itibarıyla Jüpiter sizin aşk evinize kaymaya başlayacak. Yeni aşklar, aşk kokan ilişkiler, çocuklarınızla ilgili güzel gelişmeler bir yıl boyunca devrede. Eylül ayından sonra hayatı aşkla algılayacaksınız.

ikizler-burcu-ask-2016

5 Ocak’ta özellikle özel hayatınızda sevdiğiniz insanla olan ilişkilerinizde birtakım sıkıntılarınız varsa problemlerin ve sorunların su üstüne çıkma ihtimaline karşı uyanık olmalısınız.

13, 14, 15, 18 Ocak şanslı tarihler. Kendinizi mutlu, huzurlu ve keyifli hissediyor olacaksınız.

23 Ocak sevdiğiniz insanla bağınızı güçlendirmek için de uygun bir üç haftalık dönem içinde olacaksınız.

24 Ocak’ta Aslan burcunda bir dolunay gerçekleşecek.

Bu dolunay sizin yakın çevre, akraba ve kardeşler evinizde gerçekleşiyor. Akrabalarınız ve kardeşlerinizin hayatında önemli duygusal temaların ön plana çıktığına şahit olabilirsiniz.

3-6 Şubat’ta hayat sizi birçok açıdan sizi destekliyor. Özel hayatınızda, geleceğinize yönelik plan ve programlarınızda kalıcı ve somut sonuçlar alabileceğiniz günlerdesiniz. Hayata daha esnek ve daha olumlu bakıyorsunuz.

10-14 Şubat yine keyifli tarihlerden. Ailevi girişimlerde, yapılması gereken konularda şans sizden yana olacak.

Karşınıza birden fazla fırsat çıkabilir. Uzaktaki akrabanızla olan görüşmeleriniz ve konuşmalarınızda bu süreçten sora bir artış söz konusu.

22 Şubat’ta Başak burcundaki dolunay sizin ev, aile ve yuva alanlarınızda gerçekleşiyor. Birtakım ilişkilerinizde ve özellikle ailevi konularda gelgitleriniz olsa bile ailevi hayatınızda ve emlak ile ilgili konularda önemli duygusal kararlar içine girebilirsiniz.

6 Mart artık eneıjinizi tam anlamıyla özel hayatınıza kaydıracaksınız. İkili ilişkiler önemli olmaya başlayacak. İlişkinizde birtakım sıkıntı ve problemler ortaya çıkabilir.

7, 8 Mart tarihinde aile hayatınızda güzel gelişmeler, kendinizi iyi hissetme, biraz abartılı tavırlar, hareketler, aşırı iyimserlik gibi etkilere karşı dikkatli olun.

14 Mart’ta, aile içindeki iletişimde gerginlik olabilir. Birbirinizi anlamanız bu süreçte zorlaşabilir. Bu yüzden kararlarınızda dikkatli olmanız gerekecek.

20 Mart civarında sosyal çevrenizde kimliğinizi ortaya koymaya başlayacaksınız. Arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirmek, onların yapacağı etkinlikler, organizasyonlar içinde yer almak veyahut birtakım davedere ve etkinliklere katılmak önem kazanıyor.

23 Mart’taki Ay tutulması, özellikle aşk hayatınızla ilgili hızlı gelişmeleri, beklenmedik başlangıç ve bitişleri karşınıza getirebilir. Duygusal konularda önemli kararlar hayatınızda daha fazla yer edebilir.

Nisan ayında sosyal çevreniz fazlasıyla aktif. Arkadaşlarınızla bulunacağınız ortamlarda, katılacağınız gruplarla olan bağlantılarınızda farklı, değişik, sizi heyecanlandıracak konu ve olayları daha fazla takip etmek isteyeceksiniz.

7 Nisan’da sosyal çevre alanlarınızda oluşan yeni ay ile sosyal ortamlarda bulunmalı ve yine grupsal işlerinizi başlatmaya özen göstermelisiniz.

9 Nisan’da önemli bir insanla karşılaşırsanız çok uzun soluklu bir iletişimin olmayacağını bilmelisiniz.

12-14 Nisan tarihlerinde özellikle geri planda bulunacağınız işler için güzel ve şanslı etkiler altında olacaksınız. Aile hayatınızda şansı, mutluluğu, keyfi, fırsatları yakalayacaksınız.

17 Nisan tarihinde, hayat eneıjimizi temsil eden Mars, gerilemesine başlayacak. Özel hayatınızda eneğinizi istediğiniz gibi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla zaman zaman yaşayacağınız sıkıntı ve problemler bu süreçte ortaya çıkabilir.

22 Nisan’da bir dolunay meydana gelecek. Özellikle arkadaş ortamlarınızda ve sosyal çevrenizde değişik türden ilişkiler daha fazla dikkatinizi çekebilir. Bu süreçte, başlayacağınız ilişkilere karşı biraz temkinli olun zira bu ilişkiler çok uzun süreli olmayacak.

28-30 Nisan’da Merkür gerilemesine başlıyor. Merkür sizin kadersel alanınızda gerileyecek. Geçmiş konu ve olaylar daha fazla karşınıza gelebilir. Özellikle ev, aile alanlarınızda ve kişisel gelişimlerinizde birtakım sıkıntılar, iletişim problemleriyle karşılaşabilirsiniz.

Mayıs ayında biraz geri planda duracaksınız. Mars’ın özel hayatınızda hala geri gidiyor olması, ikili ilişkilerinizde birtakım sıkıntı ve problemleri yaşıyor olabileceğinizin de göstergesi.

3 Mayıs’ta kendinizi ailevi konularda şanslı hissedeceksiniz ve yaşadığınız sıkıntılarda ailenizin yanınızda olduğunu göreceksiniz.

9, 10 Mayıs’ta ailevi ilişkileriniz kuvvetli olacak ve vaktinizi daha çok ailenizle geçirmek isteyeceksiniz.

13, 14 Mayıs’ta özellikle gizli saklı ilişkilere olan yatkınlığınız artabilir.

22 Mayıs’taki dolunayda, özel hayatınızla ilgili sonlanmalar, bitişler ya da yeni ilişkiye başlama gibi kararlar gündeme gelecek.

25, 26 Mayıs, ilişkiler konusunda biraz dikkat etmeniz gereken tarihlerden. İlişkilerde yine daraltan, sizi sıkan sorunların ön plana çıktığını görme ihtimaliniz var.

Haziran ayı ikili ilişkilerinize ve aile hayatınıza her zamankinden daha fazla dikkat etmeniz gerekecek.

3, 4 Haziran’da özel hayatınızda dikkatli adımlar atmalısınız. Sevdiğiniz insanla aranıza bir duvar örebilirsiniz. Sevdiğinize kendinizi ifade etmek, anlatmak, göstermek kolay olmayacak.

6 Haziran, özellikle sevgi ve aşk bakımından keyifli tarihlerden.

20 Haziran’daki dolunay, yine özel hayatınızda önemli kararları tetikliyor olacak. Hayatınızla ilgili çok önemli kararlar alacaksınız. Var olan ilişkinizde bitişler, kopuşlar, büyük hayal kırıklıkları söz konusu olabilir.

10, 12, 14 Temmuz, iletişim gücünüz yüksek. Kısa planlar yapabilir, akraba, kardeşler, kuzenler, yakın çevrenizde kim varsa ilişkilerinizi daha olumlu bir hale getirebilirsiniz.

Yakın çevrenizle olan iletişiminizde 29 Temmuz civarında çok kolay tepki vermeye, kavgalara ve sürtüşmelere açıksınız.

30 Temmuz’da ailenizde bulunan insanlarla olan iletişiminizi arttıracaksınız.

Ağustos başında hayat sizi her yönden destekliyor.

Özellikle sıkıntı çektiğiniz ikili ilişkilerinizde karşı tarafla doğru bağlantıyı kurmak, iletişimi etkili bir şekilde kurarak yeniden bir temas sağlamak anlamında şanslı etkilere sahip olacaksınız.

2 Ağustos’taki yeni ay sizin yakın çevre, akraba ve kardeşler evinizde gerçekleşecek, iletişiminiz kuvvetli olacak.

5 Ağustos’tan sonra ailevi ilişkilerinizin kuvvedeneceği bir sürece giriyorsunuz. Evinizi yeniden dekore edebilirsiniz, evinize güzel eşyalar almaktan mutluluk duyacaksınız.

6, 7 ve 13 Ağustos tarihlerinde aile hayatınızda birtakım sonlanmalar, kopuşlar, sıkıntı ve streslerin etkili olması söz konusu.

24-26 Ağustos’ta sevdiklerinizle ve çevrenizle olan bağlantılarınıza çok ama çok dikkat etmelisiniz.

30 Ağustos’tan sonra Merkür ev, aile, yuva alanlarınızda geriliyor. Bu alanlarda var olan sıkıntıları, daha önceden konuşulmuş konuları ve olayları karşınıza tekrar çıkarabilir. Bu süreçte herhangi bir ev alım, satım, kiralama işine kalkışmayın.

1 Eylül’de oluşan parçalı Güneş tutulması ile birlikte ailevi konulara daha fazla konsantre olacaksınız.

9 Eylül itibarıyla artık Jüpiter Terazi burcuna geçiyor ve sizin aşk hayatınızda güzel gelişmeleri, şansları ve fırsatları karşınıza getiriyor.

10, 11, 12 ve 13 Eylül tarihleri sizi biraz zorlayacak. Sinirli yapınızı iyi kontrol etmeniz gerekecek.

16 Eylül’de parçalı Ay tutulması yaşanacak. Bu süreçte ailevi konular, anne-babanızın arasındaki konular, onların arasındaki anlaşmazlıklar daha fazla su üstüne çıkabilir.

19 Eylül, aşk hayatınızda flört ettiğiniz bir insan varsa onunla güçlü bağlar kurmak için ideal.

22 Eylül itibarıyla Merkür’ün de düzelmesiyle ailevi konularda şu son birkaç haftadır yaşanılan sıkıntılar, sorunlar, problemler geride kalmaya başlıyor.

26 Eylül sizin için en şanslı tarihlerden biri. Ev, aile, yuva alanlarınızda kendi kimliğinizi iyi hissedecek ve bu şansı, aile hayatınızda yakalayacaksınız.

Hem aşk hayatınızda hem çocuğunuzla ilgili konularda, çocuğunuz yoksa çocukla ilgili oluşumlarda yeni karar ve adımlarınızı 1 Ekim’deki yeni aydan sonra atmak, size fayda sağlayabilir.

4 Ekim’de uzun zamandır özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde yaşadığınız anlaşmazlıkların geride kaldığını görmeye başlayacaksınız.

14 Ekim’de özel hayatınızda, sevdiğiniz insanla yapacağınız konuşmalar, kalıcı ve uzun vadeli konuşmalar olabilir.

16 Ekim’de bir dolunay gerçekleşecek. Bu dolunay sizin sosyal çevre alanlarınızda gerçekleşiyor. Arkadaşlarınız ve çevrenizle olan bağlantılarınızda birtakım hassaslıklar, sorunlar, duygusal kararlara açık olacaksınız.

18 Ekim’de artık özel hayatınızı güzelleştireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Sevdiğiniz insanla daha fazla vakit geçirmek isteyeceksiniz. Aşkınızı ve sevginizi kendi özgür iradenizle ifade etmek, onunla paylaşımlarınızı arttırmak önem kazanıyor.

26 Ekim tarihi, özellikle bekar olan ikizler burcu için şanslı tarihlerden.

Ekim sonunda oluşan yeni ay ile birlikte özel hayatınız hız kazanacak. Partnerinizin ve eşinizin hayatındaki sorumlulukları, kendi hayatınızın üzerinde hissedeceğiniz bir dönem içine giriyorsunuz.

5 Kasım’da özel hayatınızda, sosyal ortamlarda, sevdiğiniz insanla esnek ve birbirinizi destekleyen adımlar içinde olacaksınız.

12 Kasım itibarıyla artık daha fazla özel hayatınızdaki konuları konuşmaya başlayacaksınız.

21, 22 Kasım hayatınızda güzel gelişmelerin olacağı, güzel tekliflerin devreye gireceği bir süreç.

25 Kasım, özel hayatınız ve özellikle tutkularınızla ilgili konulara biraz dikkat etmeniz gerekecek.

29 Kasım’daki yeni ay, özellikle ikili ilişkiler, evlilik ve özel hayatınızla ilgili konularda önemli adımları destekliyor.

Aralık ayında özellikle özel hayatınızda ailenizin ya da partnerinizin ailesinin sizi yanlış yönlendirmesine izin vermemeniz gerekebilir.

3 Aralık, özel hayatınızda sizi destekleyen tarihlerden biri.

9, 10, 12 Aralık özel hayatınızda önemli sorumlulukların devreye girdiği ve bu sorumlulukların da size keyif verdiği bir zaman dilimi.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir