Kasım 2014 Burç Yorumları

Kasım 2014 Burç Yorumları

2014 Kasım Ayı Burç ve Astroloji

Yaşama tutkuyla bağlı, eglenceli, cazibeli bir o kadar da ciddidir Akrep kadını. Selma Ergeç’in de soğuk ve mesafeli görünen yapısının altında aslında esprili eğlenceli ve duygusal tipik bir Akrep kadını yatıyor. Akrep burcu başarısızlığı kabul etmez, tuttuğunu koparana kadar çabalar. Tek zor tarafıysa alçak gönüllü ve yumuşak görünmesine rağmen mağrur ve kibirli olmasıdır.

aylik-burc-yorumlar

OĞLAK 22 Aralik-20 Ocak

Ay boyunca Mars sizin burcunuzda. Yeni bir spora başlayın, uzun zamandır düşündüğünüz kursa yazılın, ilişkinizi istediğiniz yönde geliştirin. Her şey sizin iki dudağınızın arasında. Güç sizde, yeter ki ilk adımı atın ve cesaretinizi gösterin.

KOVA 21 Ocak-19 Şubat

Aile içi dengelere özen gösterin. Evde ilgi bekleyenleri göz ardı edip dış dünyada zaman geçirdiğinizde, ayın ilk haftası gerginlik olabilir. Neyse ki ay sonuna doğru iş hayatınızdaki yeni adımlar size mutluluk verecek. Her şeyi kontrol etmekten kaçının.

BALIK 20 Şubat-20Mart

Bu ay koşturmak, geçen aydan kalan bazı şeyleri toparlamak, sürekli hareket halinde olmak size iyi gelecek. Bol bol kardeşleriniz ve yakın arkadaşlarınız ile beraber olun. Kısa geziler ve yeni şeyler keşfetmek sizi rahatlatacak.

KOÇ 21 Mart-20 Nisan

Sizin hakkınızda başkalarının ne düşündüğünü önemsiyor ve kişisel imajınızı güçlendirmek istiyorsunuz. Bu konuda harekete geçmenin tam zamanı. Kariyerinizde isteklerinizi gerçekleştirmelisiniz. Paranızı başkalarının fikir ve önerileriyle çoğaltabilir, önemli yatırımlara aym 22’sinden sonra girebilirsiniz.

BOĞA 21 Nisan-20 Mayıs

Ayın ilk haftası özel ve iş hayatınızda gerginliği bırakıp gerçeklere yoğunlaşın. Karşınızdaki kişiyle denge kurmadan işler rayında gitmiyor. Uzun zamandır beklediğiniz haberler geliyor. Şimdi karar verme sırası sizde. Ertelemeyin, başkalarını oyalamayın.

İKİZLER 21 Mayıs-21 Haziran

Günlük rutinlerinizi gözden geçirdiğiniz, bazı alışkanlıklarınızı değiştirdiğiniz bir ay sizi bekliyor. İyi bir sağlık kontrolü yaptırmanın tam sırası. Sigara içiyorsanız bu ay bırakmaya çalışın. Yoğun ve karamsar işlere dalmaktan kaçının.

YENGEÇ 22 Haziran-22 Temmuz

Aşkı iliklerinize kadar hissetmeye var mısınız? Bu sizin için zor olmamalı. Kasım ayında ilişkinizle ilgili bazı şeyleri sorgulayabilir ama özellikle 22 Kasım sonrasında sevginizi tazeleyebilirsiniz. Yaratıcı ve keyifli günler sizi bekliyor.

ASLAN 23 Temmuz-22 Ağustos

Size özel ve saklı tuttuğunuz konular ayın ilk haftasında kafanızı kurcalayabilir. İş hayatından ne istediğinizi artık söyleme zamanınız geldi. Bazı şeylerden mutsuzsanız hedefinizi netleştirin. Günlük temponuz artıyor, kaliteli beslenmeye çalışın.

BAŞAK 23 Ağustos-22 Eylül

Uzaklardan gelen bilgiler, yurt dışı iletişim ve medya konuları gündeminize giriyor. Hayata olan inancınız artarken herşeye tarafsız bakabilmeniz mümkün. Büyük düşünürseniz hayatınızı iyi yönde değiştirebilirsiniz.

TERAZİ 23 Eylül-22 Ekim

Mars’ın konumu evle ilgili işlere yöneleceğinizi gösteriyor. Tadilat, eşya yenileme, hatta taşınma bile gündeme gelebilir. Aileniz sizden ilgi bekliyor. 22 Kasım ve sonrası para kazanacağınız yeni gelir kapıları açılıyor.

AKREP 23 Ekim-21 Kasım

2014 yılının sonlarına yaklaşırken değişim ve dönüşüm hız kesmiyor. Bu ay neredeyse yılın en önemli günleri sizi bekliyor. Özel ve iş hayatınızda sadece kendinizi değil, aynı zamanda ilişkilerinizi ve başkalarının hayatlarını da değiştiriyorsunuz. Eskisinden daha kararlı ve güçlü yeni kimliğinize herkes alışmaya çalışacak.

YAY 22 Kasım-21 A ralık

Atılım gezegeni Mars, para alanınızda dolaşıyor. Kendinize yatırım yapmak ve maddi birikimlerinizi artırmak için tüm koşullar hazır. Yöneticinizden Zam istemek veya yeni bir proje için teklif vermek için artık beklemeyin. Geleceğe daha güvenle bakın.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir