Koç Burcu İş, Para, Kariyer 2016 Yorumları

Koç Burcu İş, Para, Kariyer 2016 Yorumları

İŞ, PARA, KARİYER

Jüpiter’den alacağınız olumlu etkilerle iş hayatınızda yıl boyunca olumlu etkilere sahipsiniz. Özellikle yurt dışı bağlantılı işlerinizde, uluslararası ticaret hayatınızda, yabancı şirketlerle olan bağlantılarınızda ve çalışmalarınızda, medya işlerinizde 23 Mart, 26 Mayıs, 18 Haziran, 10 Eylül tarihleri civarında birtakım sıkıntılara ve sorunlara açık olacaksınız. Bu tarihlerde ve 24 Ağustos’ta önemli risklerden ve adımlardan kaçınmalısınız. Yine bu dönemlerde işlerinizde birtakım sıkıntılar, dar boğazlar, daralmalar oluşabilir.

Sorumluluk alacağınız, gelecek planlarınızı oluşturacağınız işlerinizde 18 Nisan-27 Mayıs arasında dikkatli olmalısınız. Önemli girişimleriniz engellenebilir. Seyahat edecekseniz bu tarihlerde dikkatli olun.

koc-burcu-is-para-2016

Parasal konularda da 27 Mayıs-30 Haziran tarihleri arasında önemli bir borcun altına girmeyin. 1 Eylül’deki tutulma, iş alanlarınızı etkiliyor. Önemli iş değişimleri ve fırsatları bu tarihte karşınıza gelebilir.

Ocak ayına kariyer ve iş konularına odaklanmış olarak başlayacaksınız. İşinizde kendinizi göstermek, ön plana çıkmak, toplumsal konularla ilgilenmek, bu konularda konuşmalar ve görüşmeler içinde olmak önem kazanacak.

5, 6, 7, 8 Ocak; kariyerinizde zorlanabileceğiniz günler. Özellikle iş arkadaşlarınıza sinirli konuşmalar yapmamaya çalışın. Bu tarihlerde işinizle ilgili yavaşlama ve bazı aksilikler ortaya çıkabilir.

10 Ocak’taki yeni ay kariyer ve iş alanlarınızda yapmanız gerekenler için sizi harekete geçirecek. Yalnız hala Merkür’ün gerilediğini hesaba katarsak yanm kalmış ve tamamlanması gereken işleriniz için kolları sıvamak daha mantıklı olabilir.

14,15 Ocak tarihlerinde kariyerinizde istediğiniz gücü ortaya koyabileceksiniz. Önemli anlaşmalar veya görüşmeler içine girseniz bile, daha-önceden konuşulmuş işleriniz için fırsatlar sizi daha fazla destekliyor olacak.

25 Ocak’ta iletişim gezegeni Merkür düzeliyor. İletişiminizi kuvvetlendirebilir, bozulan işlerinizi toparlamak için gerçekçi çözümler üretebilir ve projelerinizi dillendirebilirsiniz.

3-6 Şubat’ta seyahat, yabancılarla yapılacak işler, hukuki konularda çevrenizin desteği ve girişimleriniz sizi her konuda destekleyecek. İş konularında keyifli anlaşmalar ve görüşmeler söz konusu.

8 Şubat’ta oluşan yeni ay sosyal çevre ilişkilerinizi hızlandırabilir. Kariyerinizde ilerlemek için size yardımı dokunacak olan insanlarla bir araya gelebilirsiniz.

10-14 Şubat’ta iş ilişkilerinizin size güzel kapılar araladığını fark edeceksiniz. Vergi, kredi gibi işlerinizi düzene koymak ve halletmek için olumlu günlerdesiniz.

22 Şubat’ta Başak burcunda oluşacak bu dolunayda hizmet ettiğiniz konularda ve iş alanlarınızda bazı hassaslıklar ve sıkışıklıklar oluşabilir. Daha çok işlerinize kanalize olacaksınız.

25, 26 Şubat’ta işlerinizin kalıcı fikirlerle desteklendiğini görecek ve uzun soluklu adımlar atmaya yatkın olacaksınız.

1-3 Mart; çevre bağlantılarınızın size olumlu döneceği tarihler. Daha önce tanıştığınız ve beraber iş yapmayı düşündüğünüz kişileri harekete geçireceksiniz.

6, 7, 8 Mart’ta işinizde yeni açılmalar, fırsatlar karşınıza çıkabilir.

9 Mart’ta tam bir Güneş tutulması devreye girecek. Bu tutulma sizin kadersel alanınızda gerçekleşiyor. Yeni projelere ve aülımlara girmek için iyi bir dönem içinde olmayacaksınız. Beklenmedik durumlara ve koşullara hazırlıklı olun. Sırlarınızı herkesle paylaşmayın.

15,16 Mart’ta işinizle ilgili konularda keyfiniz artıyor.

25, 26, 30, 31 Mart’ta işinizde yeni bir yükseliş olabilir. Hırslı yapınızla işlerinizi toparlamanız mümkün.

Nisan ayında parasal konulara daha çok vakit harcayacaksınız. Bu ay kazancınız yüksek olacak. Parayı elinizde tutmaya çalışın.

6 Nisan itibarıyla gelirinizi arttırmak için yollar bulacaksınız. Parasal sorunlarınız varsa çözüm üretmekte zorlanmayacaksınız.

6-19 Nisan tarihlerinde işle ilgili ilişkilerinizde bozulmalar olabilir.

7 Nisan’da oluşan yeni ay yeni girişimler ve yeni atılımlar için harika bir dönem olacağının altını çiziyor. Yaptığınız planları hayata geçirmelisiniz.

14-17 Nisan’da parasal konularda güzel şanslar ve fırsatlar elde edebilirsiniz.

22 Nisan’da Akrep burcunda oluşan dolunay ile birlikte, birkaç gün boyunca ortak para ödemeleriniz, harcamalarınız, hesaplarınızda hassaslıklar ve duygusal zorlanmalar oluşabilir.

28 Nisan’da Merkür para evinizde gerilemesine başlıyor. 22 Mayıs’a kadar sürecek olan bu dönemde maddi konularda yeni başlangıçlardan, önemli parasal girişimlerden kaçınmalısınız.

Mayıs sonuna kadar Merkür’ün parasal konularda size türlü aksilikler ve ertelenmeler yaratması mümkün.

1-3 Mayıs tarihlerinde kendinizi işinizde geliştirecek ve atacağınız adımların karşılığını göreceksiniz.

6 Mayıs’taki yeni ay, maddi konularda yeni başlangıçlara ve kararlara sizi itebilir ama hala Merkür’ün gerilediğini hesaba katarsak bilmediğiniz işler üzerine değil, daha önceden deneyimlediğiniz ve iletişim halinde olacağınız işleriniz için güzel kararlarınızı devreye sokun.

9,10,13,14 Mayıs’ta iş ilişkileriniz ve bu konuda alacağınız destekler sizi adeta uçurabilir, işinizde yeni fırsaüar, güzellikler ve şanslar karşınıza gelmeye başlayacak.

22 Mayıs’ta Merkür düzeliyor. Parasal işlerinizde iletişiminizin daha rahat ve etkili bir şekilde ilerlemeye başladığına şahit olacaksınız.

25, 26 Mayıs işinizle ilgili konularda sıkıntı ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İş seyahatleriniz, iş toplantılarınız ve işinize dair bir çok alanda birtakım daralmalar, sıkıntı ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

31 Mayıs’ta önemli kişilerle maddi konuları görüşmek için uygun koşullan bulacaksınız.

2-3 Haziran’da yanıltıcı ve aldatıcı etkilere açık olabilirsiniz. Bu tarihlerde satış, reklam, pazarlama işlerinizde dikkatli olmalısınız.

5 Haziran’da oluşan yeni ay; iletişim, satış, reklam, pazarlama, yayıncılık alanlarında yeni kararları ve başlangıçları destekliyor.

12.13 Haziran’da yakın çevrenizle iletişiminiz daha hızlanmaya başlayacak. Daha çok iletişim halinde olacağınız insanlarla esnek, rahat ve farklı planlar içine girebilirsiniz.

18 Haziran civarında yaptığınız işlerde oluşan sorunlar gözünüzde büyüyebilir. Seyahat, eğitim, hukuk, ticaret ve yabancılarla olan işlerinizde cesaretsiz davranabilirsiniz. Hayal kırıklıkları oluşabilir.

20 Haziran’daki dolunay, seyahat, yabancılarla yapılacak işler, ticaret, hukuk, medya alanlarınızda bazı hassas oluşumları karşınıza getirebilir.

23, 26, 27 Haziran işlerinizde güzel sonuçlara yatkınsınız. Yeni işler, güzel ve farklı konuşmalar keyfinizi yerine getirecek.

7, 8,10 Temmuz’da iş hayatınızda harika etkiler altındasınız.

20 Temmuz’da Oğlak burcunda oluşan dolunayda iş alanlarınızdaki yoğunluktan dolayı birtakım gerilimler yaşayabilirsiniz.

30 Temmuz itibarıyla aynı iş ortamını paylaştığınız insanlarla iyi iletişim kuruyorsunuz. İşe yaklaşımınızda farklılıklar gelişebilir, günlük yaşantınızda alışılmışın dışına çıkabilirsiniz.

2 Ağustos’ta Aslan burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Bu yeni ayla daha çok mücadelenizi yabancılarla yapılacak işlere, seyahat, medya, hukuk, ticarete kaydırıyor olacaksınız. Bu alanlarda mücadeleniz ve uğraşılarınız artabilir.

6, 7 Ağustos iş yaptığınız insanlarla olan iletişiminizde birtakım sıkıntı ve sorunlarla karşılaşacağınız bir dönem. Beraber çalıştığınız insanlara karşı sabırlı olmalısınız. Geri plandan sizi yönlendiren insanlar işlerinizle ilgili konularda sizi hataya sürükleyebilir.

13.14 Ağustos’ta iş ilişkilerinizde hayal kırıklıkları ve sorunlara açıksınız. Kendinizi yalnız hissedecek ve yanınızda bulunan insanların sizi anlamadığını düşüneceksiniz. Bir iş ilişkiniz bu süreçte zora girebilir.

22 Ağustos itibarıyla hayatınızdaki görevlere, sorumlulukların üzerine daha fazla eğileceğiniz bir döneme giriyorsunuz.

24 Ağustos önemli bir tarih. Geleceğe yönelik adımlarınızda, seyahat, eğitim, medya, ticaret, hukuk ve yabancılarla yapılacak işlerinizde bazı zorlanmalar, engeller oluşabilir.

26 Ağustos’ta işinizle ilgili kandırılmaya açıksınız. Dikkat!

28 Ağustos’ta iş birliktelikleriniz size olumlu ve şanslı etkiler sağlayacak. Güzel bir teklif ayağınızı yerden kesebilir..

30 Ağustos’ta Merkür’ün iş ve hizmet alanlarınızda gerilemeye başlamasıyla beraber iletişim bozukluklarına ve birtakım sıkıntılara hazırlıklı olmalısınız.

1 Eylül’deki parçalı Güneş tutulmasıyla beraber yoğun ve hızlı bir çalışma dönemine giriyorsunuz. İş hayatınızda önemli değişimler, gelişimler içinde olabilirsiniz. Sabırlı olmak ve beraber çalıştığınız insanlara karşı anlayışla yaklaşmak bu dönem öncelikleriniz arasında yer almalı.

2 Eylül iş hayatınızda konuşma ve görüşmelerinizde oldukça şanslı ve iyimser etkiler altındasınız. Karşınıza çıkacak bir iş fırsatı yüzünüzü güldürebilir.

9 Eylül’de Jüpiter’in Terazi burcuna geçmesiyle bir yıl boyunca ortaklaşa yapılacak işlerinizde önemli şans ve fırsatlarla karşılaşacaksınız.

16 Eylül’deki Ay tutulması ile bir süredir gizli kalan sırlar açığa çıkabilir, bir olayın iç yüzüyle karşılaşabilirsiniz.

17 Eylül tarihi seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işlerinizde değişik ve farklı şansları ayağınıza getirebilir.

21, 22 Eylül iş hayatınızda göreceğiniz desteklerle iş hayatınızda yaşadığınız iletişim sorunlarının da üstesinden gelmeye başlayacaksınız.

23 Eylül itibarıyla borcunuzu kapatmak ve kredi almak adına uygun bir dönem içine giriyorsunuz. Şimdiye kadar alamadığınız alacaklarınızı tahsil edebilir, beklenmedik bir para kazancı ile sevindirici bir dönem geçirebilirsiniz.

7 Ekim’de ortaklaşa işlerinizde anlaşmazlıklara düşebilirsiniz. Önemli anlaşmalar ve sözleşmeler karşınıza gelebilir.

16 Ekim’deki dolunay hayatınız ile ilgili önemli kararları karşınıza getirecek. Bu dolunayda iş hayatınızda olup bitenleri idare etmeniz kolay olmayacak.

18,19 Ekim ve sonrasında kariyerinizde güçlü ve etkili oluşumların içinde yer edinebilirsiniz. Bu dönemde eneğinizi toplumun veya bir grubun hayrı için kullanmalı ve kendi amaçlarınızı ön plana çıkarmamalısınız.

23 Ekim’den sonra vergi, kredi, ortak gelirler, alacak-verecek dengesi önem kazanıyor. Nafaka, prim gibi bir ek gelir ortaya çıkabilir.

30 Ekim’de ortaklaşa para konulannda yaşayacağınız yeni ayla birlikte maddi konularda yeni kararlara açıksınız. Kredi almak, banka işlerinizi halletmek, vergi konularına yönelmek bu yeni ayın etkilerinden olabilir.

Kasım ayına hem parasal konular hem de geleceğinize etki eden konularda alacağınız önemli sorumluluklarla giriş yapacaksınız.

3-7 Kasım’da iş konusunda önemli ve olumlu görüşmeleriniz olacak.

14 Kasım’da oluşan dolunay parasal konularda sizi etkiliyor. Bu tarihte elinize para geçebilir veya kendi birikimlerinizi, sahip olduklarınızı sorgulayabilirsiniz.

18 Kasım’a dikkat! Seyahat, eğitim, medya, hukuk, yabancılarla girişilecek işlerinizde şartlan iki kere kontrol edin ve gerçekçilikten uzaklaşmadan adımlar atmaya çalışın.

22, 23, 26 Kasım her tür işinizde imza atabilirsiniz.

29 Kasım’da oluşan yeni ayla beraber önemli kararlar vermek ve yeni başlangıçlar için doğru zaman başlıyor. Bu tarih ve sonrasında atılacak bir imza uzun soluklu ve kalıcı olacak.

Aralık ayında genel olarak hayatınızdaki birçok konuyu yoluna koymuş olacaksınız.

1, 2 Aralık’ta işinizle ilgili sıkıntılannıza çözüm üretebilirsiniz.

9,10 Aralık ortaklaşa işlerinizde ve kariyerinizde şans sizden yana. Bu konularda büyük başarılar elde edebilirsiniz.

19 Aralık’ta Merkür bu yılın dördüncü gerilemesine başlıyor. Kariyer evinize denk gelen bu gerilemede iş hayatınızda dikkatli adımlar atmalı, yanlış ifadelerden ve söylemlerden kaçınmalısınız. Bu dönemde kariyerinizde daha önceden konuşulmuş, bitirilmemiş veya tamamlanmamış işlerinizin üzerine gidebilirsiniz. Önemli girişimlerden uzak durmalısınız.

21 Aralık’tan sonra iş, kariyer konularında geleceğe yönelik umutlarınız, adımlarınız artacak.

31 Aralık’ta kariyerinizle ilgili konularda başkalarına yardım etme isteğiniz insanlardan tam not alabilir.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir