Kova Burcu İş, Para, Kariyer 2016 Yorumları

Kova Burcu İş, Para, Kariyer 2016 Yorumları

İŞ, PARA, KARİYER

Bu sene ortak parasal alanlarınızda güzel gelişmeler altındasınız. Başkalarının kaynaklarına dayalı işlerinizde önemli gelişmeler olabilir. Borç altına girerken dikkat etmeniz gereken tarihler 23 Mart-26 Mayıs tarihleri olmalı. Yme parasal konularda tutulmalar size kapı açarken 9 Mart-16 Eylül tarihlerinde parasal konularda önemli sonuçlar karşınıza gelebilir. 18 Haziran-10 Eylül tarihlerinde parasal girişimlerinize dikkat etmelisiniz. Kariyer alanlarınızda 27 Mayıs- 50 Haziran tarihleri arasında önemli girişimlerden kaçınmalısınız.

Yılın ikinci yansı 9 Eylül’den sonra medya, yabancılarla yapılacak işler, ticaret, ithalat, ihracat, yayıncılık, hukuk, iş seyahatleri, deniz aşırı ülkelerle girişilecek ticaret, turizm sektörlerinde başarı ve şansınız yüksek. Bu işlerden birinde çalışıyorsanız bu tarihten sonra kapıların sonuna kadar açık olduğunu fark edeceksiniz.

kova-burcu-is-kariyer-2016

3 Ocak’ta iş ve kariyerinizle ilgili konularda daha fazla mücadele edebilme gücünüzün ve girişim cesaretinizin artacağı bir döneme giriyorsunuz.

5 Ocak’ta Merkür kişisel alanınızda gerileyecek. Sosyal ortamlarda arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda maddi konular yüzünden birtakım sıkıntılar ve sorunlar yaşamaya meyilli olacaksınız.

8 Ocak tarihinde Merkür, gerilemesine kadersel alanınızda devam ediyor. 25 Ocak’a kadar çok önemli anlaşmalardan, sözleşmelerden, başlangıçlardan ve kararlardan kesinlikle kaçınmalısınız.

14, 15 Ocak tarihlerinde ortaklaşa parasal konularda karşınıza çıkacak bir teklif sizi çok mutlu edebilir.

18 Ocak’ta iş hayatınızda yardım edeceğiniz insanlarla beraber güzel etkileşimler içinde olacaksınız ve bu da size parasal kazançlar olarak geri dönecek.

30 Ocak’ta özellikle geri planda durulan işlerde maddi anlamda başkalarına yardım etmek önem kazanabilir ya da sizin geri planda yapacağınız işlerden de güzel kazançlar elde etmeniz söz konusu olabilir.

3 Şubat’ta hayat sizi her anlamda destekliyor. Özellikle sosyal çevrenizde olgun ve sizden daha büyük insanlarla girişeceğiniz işler konusunda kendinizi şanslı ve mutlu hissedeceksiniz.

6 Şubat, özellikle ortaklaşa parasal konularda güzel fikirlerin oluşacağı ve maddi anlamda çok güzel, size fayda sağlayacak işlerin karşınıza geldiği zamanlardan.

14 Şubat’ta iş ve kariyer konularında başkalarından destek görecek ya da toplum önünde, kalabalık ortamlarda kendinizi keyifli, şanslı ve mutlu hissedeceksiniz.

22 Şubat’taki dolunayda, banka, alacak, verecek, kredi, vergi, faizle ilgili alanlarda önemli konular, temalar ortaya çıkabilir.

28 Şubat’ta özellikle parasal konularda yaraücılığınız yüksek olabilir. Parasal konularda biraz hayalperest davranmaya meyilli olacaksınız.

I Mart’ta sosyal ortamlardan göreceğiniz destekle uzun ve kalıcı bir işe adım atmanız mümkün.

iletişim, satış, reklam, pazarlama alanlarında bir işiniz varsa 3 Mart’ta bu alanlarda güzel sonuçlar, güzel etkileşimler karşınıza gelecek. Kuracağınız ilişkiler iş hayaünıza olumlu bir şekilde yansıyacak.

6 Mart tarihinde özellikle sosyal ortamlarda ve arkadaşlarınızla girişilecek işlerde hayat sizi çok fazla desteklemeyecek. Parasal konularda birtakım işlerinizde sıkıntılar, zorlanmalar, sorunlar oluşabilir.

7, 8 Mart’ta maddi konularda kendinizi güçlü hissedecek ve gücünüzü ortaya koyacaksınız.

9 Mart’taki Güneş tutulması, para evinizde gerçekleşecek. Bu tutulmayla beraber, parasal konuların hızlı ve beklenmedik olaylarla daha da hızlandığına şahit olacaksınız. Yme bu süreçte elinize yüklü bir para geçebilir.

II Mart’ta maddi konularda düşüncelerinizde riskli işlerden kaçının ve parayla ilgili bir konuşma olacaksa da yanılma ihtimalinize karşı önleminizi alın.

14 Mart’ta iş yaptığınız biriyle bağlantılarınızda sıkıntı oluşabilir. Özellikle fikirlerinizde negatif olmaya meyilli olacaksınız.

23 Mart’taki Ay tutulması, özellikle yabancılarla yapılacak işler, seyahat, hukuk konularınızı kapsıyor olacak. Bu konularda önemli duygusal gelişmeler devreye girebilir, beklenmedik olaylar ortaya çıkabilir.

31 Mart’ta iletişim, satış, reklam, pazarlama alanlarından birinde çalışıyorsanız değişik bir fikirler size para olarak geri dönebilir.

7 Nisan’daki yeni ay, iletişimsel konuları hızlandıracak. Satış, reklam, pazarlama, tanıtım, bilgisayar, internet gibi alanlarında işi olanlar, bu yeni ayı başlangıç ve kararlan için gönül rahatlığıyla kolaylıkla kullanabilirler.

17 Nisan itibarıyla özellikle kariyerinizle ilgili girişimlerde; iletişim, satış, pazarlamayla ilgili alanlarda harekete geçmek istediğiniz konularda birtakım engellerin oluşması, işlerin yavaşlaması ya da düşündüğünüz gibi harekete geçememek sizi zorlayabilir.

22 Nisan’daki dolunay özellikle kariyer hayatınızı etkiliyor. Kariyerinizde hızlı ve beklenmedik duygusal konuların gündeme geldiğini göreceksiniz.

7 Mayıs’ta güçlü insanlardan çok önemli destekler alacaksınız.

25, 26 Mayıs’ta, özellikle geleceğiniz adına giriştiğiniz işleriniz ve parasal konularda birtakım sıkıntılar, zorlanmalar, daralmalar söz konusu. Ödeme yapmanız gereken konularda eliniz sıkışabilir.

17 Haziran itibarıyla işinizi artık daha fazla sevmeye başlayacaksınız. Beraber çalıştığınız insanlarla olan bağlantılarınızı kuvvetlendireceğiniz bir döneme giriyorsunuz.

20 Haziran’da oluşan dolunay, geleceğe yönelik işlerinizde birtakım hassas oluşumları, sıkıntı ve problemleri hayatınıza taşıyabilir. Bu dönemde mümkün olduğu kadar önemli kararlardan kaçının.

27 Haziran, iş hayatınızda beraber çalıştığınız insanlarla olan ilişkilerinizin parasal olarak size olumlu yansıyacağı tarihlerden biri.

30 Haziran itibarıyla kariyerinizde ve iş hayatınızda kendinizi etkin bir şekilde ortaya koyabileceksiniz. Satış, reklam, pazarlama, tanıtım ve bilgisayar sektörlerindeki sıkıntı ve problemler de bir anlamda çözülmeye başlıyor.

1 Temmuz’da iş hayatınızda çok güzel bir teklifle karşılaşabilirsiniz. Bu teklifle beraber iş hayatınızda desteklendiğinizi göreceksiniz. Parasal konularda güzel gelişmeler ve şanslar karşınıza gelebilir.

4 Temmuz’daki yeni ay, hizmetle ilgili konularda yeni başlangıçları karşınıza getirecek. Yeni bir işe başlamak, yeni bir iş başvurusunda bulunmak için uygun zaman.

5, 6 Temmuz birtakım konuşmalarınızın, fikirlerinizin parasal karşılığını alacağınız tarihlerden. İş hayatınızdaki kişilerin dikkatini kolaylıkla çekeceksiniz. Bir yandan da beraber çalıştığınız insanların desteğini üzerinizde hissedebilirsiniz.

7 Temmuz’da iş hayatınızda iletişim halinde bulunduğunuz kişilerle bazı işlerinizde kopmalar, sıkıntılar, iletişim problemlerine açık görünüyorsunuz.

8-10 Temmuz tarihlerinde işle ilgili konularda çok güzel tekliflere açıksınız. İş fırsatları, parasal konulardaki güzel getiriler işinizi daha da büyütmenizi, geliştirmenizi ya da işle ilgili konularda çeşitli fırsatların karşınıza gelmesini tetikleyebilir.

12 Temmuz itibarıyla ortaklaşa girişimleriniz açısından da uygun bir dönemde olacaksınız. İş anlaşmaları yapmak, ortaklaşa işlere girmek açısından da güzel ve keyifli bir sürece adım atıyorsunuz

19 Temmuz’da, ortaklaşa iş hayatınızdaki birtakım görüşmeler, sosyal çevrenizdeki insanlarla güzel anlaşmaları karşınıza getirebilir.

27 Temmuz, önemli anlaşmalar, ortaklaşa işler ve ticari konularda devreye girecek birtakım planlar için oldukça keyifli etkiler taşıyor.

5 Ağustos’tan sonra ortaklaşa parasal konulannda becerilerinizi ortaya koyacağınız bir süreç başlıyor. Kredi almak istiyorsanız bankaya başvuruda bulunabilirsiniz ve borcunuzu kapatmak için çeşitli çözümler üretebilirsiniz.

7 Ağustos’ta özellikle parasal ilişkilerinize ve bağlantılarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Aynı zamanda iletişimsel olarak sevdiğiniz insanla parasal konularda anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.

14 Ağustos parasal konularda kandırılmaya açıksınız; aman dikkat!

16 Ağustos’ta, bilgisayar, teknoloji, iletişim, satış, reklam ve tanıtım işlerinde olumlu etkiler altındasınız.

30 Ağustos’ta Merkür, ortaklaşa para konularında gerilemesine başlıyor. Bu tarihten sonra üç hafta boyunca özellikle parasal konularda yeni başlangıçlardan kaçının.

Eylül ayı, ortaklaşa parasal konulardaki parçalı Güneş tutulması ile başlıyor. Parasal konularda beklenmedik gelişmeler devreye girebilir. Bir borcun altına girme kararı alabilirsiniz. Bu süreçte parasal konularda önemli gelişmeler karşınıza çıkabilir.

2-7 Eylül şanslı tarihler. Özellikle iş birliği içinde olduğunuz grupsal bağlantılarınız devrede. Bu ilişkiler sayesinde iş hayatınızda güzel gelişmeler karşınıza çıkabilir.

9 Eylül itibarıyla seyahatleriniz keyif verici olacak. Yeni yerler görmekten, yeni ortamlara girmekten mutluluk duyacaksınız. Bir yandan da hukuki davalannızdan yana şans sizin yanınızda olacak.

12, 13 Eylül tarihinde sosyal ortamlarda parasal konularda çok kolay tepki vermeye müsait olacaksınız.

16 Eylül’deki Ay tutulması ile beraber elinize bir miktar para geçebilir. Yine parayla ilgili konularda ufak tefek duygusal sorunlara da açık olabilirsiniz.

22 Eylül itibarıyla artık tam anlamıyla seyahat, dış ticaret, yasal konuların gündeminizde önemli yer tutması söz konusu olacak, işinizi büyütmek için uluslararası piyasalara eğileceksiniz.

23 Eylül’den sonra ilişkilerinizi daha çok kariyerinizde ve iş ortamlarınızda ortaya koymaya başlıyorsunuz. Patronlarınız ve üstlerinizle olan bağlantılarınızı kuvvetlendirebilirsiniz.

27 Eylül itibarıyla özellikle iletişim, satış, reklam, pazarlama, tanıtım ve bilgisayar alanlarınızda birazcık daha geri planda durmak ya da bu konularda karşılaşılacak sorunlara açık bir dönem olacak.

1-4 Ekim tarihi çok keyifli tarihler. Önemli anlaşmalar içine gireceksiniz ve atacağınız adımlar uzun soluklu ve kalıcı olacak.

5-7 Ekim tarihinde kariyerinizi ilgilendiren önemli seyahatler devreye girmeye başlayacak. Kariyer hayatınızda güzel gelişmeler altında olacaksınız.

11 Ekim, bu yılın yine en şanslı günlerinden. Karşınıza gelecek bir fırsat, ayaklarınızı yerden kesebilir. Bu fırsatla beraber seyahat, hukuk, medya, ticari işlerinizi hızlandırmaya başlayacaksınız.

14 Ekim tarihinde geleceğinizi ilgilendiren işlerinizde, seyahatle ilgili konularda önemli anlaşmalar karşınıza çıkabilir. Bu anlaşmaların altına girmekten, imza atmaktan büyük mutluluk duyacaksınız.

16 Ekim iletişim, satış, reklam, pazarlama, tanıtım ve bilgisayar sektörlerinden birinde çalışıyorsanız yine bu dolunayda duygusal, hassas kararların karşınıza gelmesi söz konusu.

23, 24 Ekim’den sonra tam anlamıyla kendinizi kariyerinize ve iş konularına odaklı bulacaksınız. Güçlü insanlardan destek alabileceğiniz bir dönem içindesiniz. İş hayatınızda önemli konuşmalar, görüşmeler ve anlaşmalar devreye girebilir.

27 Eltim tarihinde özellikle kariyerinizde çok önemli bir görüşme, konuşma devreye girecek.

30 Ekim tarihinde yeni ay ile beraber kariyerinizde çok önemli açılımlar, çok önemli kararlar ve başlangıçlar devreye girebilir. Bir yandan da güzel paralar kazanıyor olacaksınız.

Kasım ayı iş hayatınızda ve kariyerinize yönelik adımlarınızda çok güzel başlangıçlar ve kararlarla başlıyor.

7 Kasım kariyerinizde çok önemli bir görüşme, anlaşma, güçlü bir etkileşim devrede olabilir.

18 Kasım civarı paraya dayalı işleriniz için harekete geçmemek önemli çünkü yanıltıcı ve aldatıcı etkiler altında olacaksınız.

20 Kasım itibarıyla parasal konularda daha rahat etkileşimler içine giriyorsunuz.

22 Kasım tarihini bir kenara not edin çünkü bu tarihte çok güzel bir iş, seyahat, ticaret fırsatı devrede olacak.

25, 26 Kasım çok keyifli tarihlerden. Özellikle seyahat halindeyseniz, tatildeyseniz, farklı yerlerde bulunuyorsanız kolay para harcamaya meyilli olacaksınız.

1 Aralık’ın hemen başında kolay kandırılmalara açık olacaksınız.

2 Aralık itibarıyla girişimde bulunacağınız konularda hayat sizi sonuna kadar destekliyor. Önemli bir ticari girişim, çok önemli bir seyahat devrede.

9-10 Aralık’ta karşınıza çok önemli bir iş fırsatı çıkacak. Seyahat, yabancılarla yapılacak işler, hukuksal temalar, geleceğe yönelik adımlar hızlanıyor.

19 Aralık’ta Merkür, gerilemesine başlayacak, eski konu ve olaylar yeniden gündeminize gelecek. Bu süreçte hiçbir şekilde anlaşmalara imza atmamalı, önemli girişimlerden kaçınmalısınız.

25 Aralık’ta sosyal çevrelerde güzel bağlantılı işler karşınıza gelebilir.

27 Aralık, daha önceden konuşulmuş, görüşülmüş birtakım iş fırsatları karşınıza gelebilir. Yaratıcı işlerde kendinizi ortaya koyacak ve insanlardan bir adım önde olacaksınız.
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir