Koç Burcu Sağlık 2015

Koç Burcu Sağlık 2015

2015 Koç Burcu’nun Sağlığı

Bu sene yılın ikinci yansında sağlığınız yerinde olacak Özellikle sağlıklı beslenme, diyet ve hijyen konularına olan merakınızla bu alanlarınızda önemli gelişmeler içinde olabilirsiniz.

Sağlık evinizin yöneticisi Merkür olduğundan, Merkür gerilemelerinde sağlığınızda da bazı aksamalar ve sorunlarla karşılaşmanız mümkün. Bu yüzden 21 Ocak-11 Şubat, 19 Mayıs-12 Haziran, 17 Eylül-9 Ekim tarihleri arasında sağlığınızı korumak için elinizden geleni yapmalısınız.

Koç Burcu Sağlık

Mart ayında sağlığınıza ve girişimlerinize dikkat etmeniz gerekecek

5 Mart ve civarında sağlığınıza ekstra ilgi göstermeye çalışın. Hızlı ve düşüncesizce hareket etmekten kaynaklı olarak sağlığınız size sinyaller verecek Bu sinyalleri iyi okuyun yoksa mide ve bağırsak sorunlarına açık olacaksınız.

20 Mart’ta oluşan tam Ay tutulması, kadersel ve sizin elinizde olmayan etkileri hayatınıza sokabilir. Beklenmedik olaylara açık olmalı bu süreçte sağlığınıza özen göstermelisiniz.

25 Temmuz itibanyla Venüs sağlık alanlarınızda gerilemesine başlayacak, ay sonuna kadar sağlığınıza özen göstermelisiniz.

11 Ağustos ve sonrasında sağlığınızda gözle görülür gelişmeler oluşabilir. Güzel ve sağlıklı bir beslenmeyle istediğiniz sonuçlara ulaşmanız mümkün görünüyor.

13 Eylül’deki parçalı Güneş tutulması sağlık evinizde gerçekleşiyor. Bu dönem ve sonrası sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz.

Ekim başında enerjiniz düşük çalışacak Alerjilere, enfeksiyonel hastalıklara açık olacaksınız. Bağışıklık sisteminizi güçlü tutun ve bu süreçte çok çalışarak kendinizi zorlamayın.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.