Koç Burcu Eğitim 2015

Koç Burcu Eğitim 2015

2015 Koç Burcu’nun Eğitimi

Satürn, sizin eğitim alanlarınızı etkiliyor. Yüksek eğitim, yabancı eğitim alanlarınızda önemli sorumluluklarla karşılaşacaksınız. Bakış açınızda dar görüşlü olmamaya çalışın, kendinizi yeni keşiflerden soyutlamaya kalkışmayın. Yüksek eğitim, din, metafizik, felsefe, yabancı dil ve hukuk konularına ilginiz artabilir. Eğitimde fanatik düşünceler yerine geleceğinize daha geniş açıdan bakmayı tercih etmelisiniz.

Koç Burcu Eğitim

23,28 Ocak’ta eğitim alanlarınızda, gruplara dayalı işlerinizde üstleneceğiniz sorumluluklar size kazandırabilir.

14 Mart ve sonrası eğitim alanlarınızda yolunda gitmeyen yönleri fark etmeli, yöntemlerinizi daha verimli kılmaya çalışarak yolunuzda ilerlemelisiniz.

Eğitim alanlarınızda mayıs ayında bazı zorlanmalar görülebilir. Öğretmenleriniz veya eğitmenlerinizle olan ilişkilerinize ve iletişiminize 15, 23 Mayıs’ta dikkat etmelisiniz.

2 Haziran’daki dolunayla beraber eğitim alanlarınızda önemli sorumluluklar, bazı kararlar gündeme gelebilir. Üniversiteye hazırlanan Koçlar için bu dönemde alacakları kararlar önemli.

Ağustos başında eğitim alanlarınızda hızlanmalar kaydedebilirsiniz.

20,22 Kasım da eğitim konularınıza odaklanmaya başlayacaksınız. Uzak bir eğitim firsaü, bir seminer veya kurs devreye girmeye başlayacak 26 Kasım’da bazı korkularınızın eğitim alanlarınızda sizi sınırlamasına izin vermeyin.

25,30 Kasım’da önemli bir eğitim firsatı sorumluluk olarak karşınıza çıkabilir. Sorumluluklarınızın üzerine gitmekten korkmayın.

11 Aralık’taki yeni ay, eğitim ve akademik konulan tetikleyebilir. Geleceğiniz adına önemli kararlarınızı devreye sokabilirsiniz.

30 Aralık’tan sonra eğitim hayatınızdaki sıkıntılarınızı rahatlatacağınız bir döneme giriş yapacaksınız. 2015 yılında koç burcunun sağlığı başlıklı konumuzuda okuyabilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir