Mutlu Liste

Mutlu Liste

1.YAZI KUTLUYOR

Liu Jo’da denim koleksiyonu, aksesuarlar ve davet elbiseleri yüzde 30 indirime girdi. Davetlerin ve düğünlerin giderek yoğunlaştığı bugünlerde mağazaya uğrayarak elbiseler, etekler, kısa kesim pantolon ve şortlardan bitmeden alın.

2.İYİ UÇUŞLAR!

Kişiye özel uçuş imkanı sunan JetForMe, Milano, Bali, Dubai, ibiza ve Miko-nos gibi şehirlere özel jetinizle uçmanızı sağlıyor. Dilerseniz gideceğiniz destinasyonda jetten sadece koltuk kiralıyorsunuz, dilerseniz de tüm jeti arkadaşlarınızla birlikte kapatabiliyorsunuz. Fiyatlarsa First Class seviyesinde. Ayrıntılı bilgi için jetforme.com adresini ziyaret edebilir; site üzerinden veya mobil olarak App Store ve Google Play’den JetForMe’yi indirebilirsiniz.

img689

3.R0MA TÜRK FİLM FESTİVALİ

Onursal başkanlığını Ferzan Özpetek’in yaptığı Roma Türk Film Festivali, 30 Haziran-3 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşiyor. Roma’nın ünlü Villa Borgeshe Bahçeleri içindeki Casa Del Cinema salonlarında gerçekleştirilecek festival, Annemin Varas/ filmi ile perdelerini açacak ve Şener Şen’e Onur Ödülü takdim edilecek. filmfestivalturcodiroma. org 4.SİZİN STİLİNİZ Ünlü İtalyan Ferre Milano’nun ikonik logosu F, kadın saat modellerinin üzerinde zarafetle kullanılmış. Gianfranco Ferre’nin imzasını taşıyan koleksiyondaki farklı kordon modelleri ve renk seçenekleri her tarza hitap ediyor. Renkolaraksa siyah, mavi, gri, altın gibi seçenekler mevcut. Biz en çok maviyi beğendik!

5.ŞEKER İLAVESİZ REÇEL

İtalyan FiordiFrutta reçellerinin 250 gramlık kavanozlarında toplam 1,5 kg organik meyve ve tatlandırmak için de 1,4 kg elma bulunuyor. Reçeller, düşük ısı pişirme tekniği ile dalından toplanmış organik meyvelerin doğal lezzetlerini, vitamin, mineral, koku ve aromalarını koruyarak sofralarınıza getiriyor.

6.90. YILA ÖZEL

Ayakkabı sektöründe 90 yılını kutlayan Demirel, bu ay itibariyle internet üzerinden satışa başlıyor. Yüzde yüz kösele, deri, süet, el yapımı ve doğal malzemelerle hazırlanan renkli ve yepyeni 90 modellik koleksiyon sadece demirelshoes.com adresinde satılacak.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir