Mutlu Liste

Mutlu Liste

13.İDDİALI MODELLER

Bu sezon Bonesta mayo koleksiyonunda jungle teması sezona damgasını vuracak. Bikini ya da mayonuzla uyum içinde olmak istiyorsanız, pareolar, etekler ve aksesuarlarla stilinizi tamamlayabilirsiniz. Leopar ve yılan desenlerinizle bu yaz da çok iddialı olacaksınız.

14.RENKLİ KONTAKT LENSLER

Alcon’un renkli kontakt lensleri Air Optix Colors, üçü bir arada renk teknolojisi ile doğal bakışlar sağlarken pürüzsüz yüzeyi ile birinci günden otuzuncu güne kadar sizi konfordan ayırmıyor. Renkli lens seçenekleri arasında ela, mavi, yeşil, gri, kahverengi, bal rengi, parlak mavi, zümrüt yeşili ve gümüş grisi var.

img691

15.İTALYAN ESİNTİSİ

Divarese yaz koleksiyonunda sabolar, sandaletler, espadriller dışında da pek çok model var. 70’lerin bohem ruhunu yansıtan ve İtalya’da üretilen sabolar püskül detayları ve ahşap efektli hafif topuklu ayakkabılar bizim favorimiz oldu.

16.İSTANBUL KOKULARI

Eyüp Sabri Tuncer’in İstanbul’un tarihi simgelerinden ilham aldığı yeni kolonya serisi İstanbul Kokuları, shop. eyupsabrituncer.com’da, İstanbul Karaköy, Ankara Ulus mağazaları, Atatürk Havalimanı ve Esenboğa Havalimanı’nda 33 TL’ye satılıyor.

17.S0SYAL MEDYA KAMPANYASI

Victoria’s Secret’ın ünlü modeli Elsa Hosk, doğal yatak üreticisi Hâstens ailesine katıldı. Bu vesileyle düzenlenen sosyal medya kampanyasına siz de katılabilirsiniz. Luxuria yatağa sahip olmak için Hâstens’in İstanbul’da Nişantaşı veya Ankara’da Çayyolu mağazalarından birine gidip istediğiniz bir yatakla selfie çekmeniz ve çektiğiniz resmi #pureluxuria hashtag’iyle @hastensglobal adresine en geç 1 Ağustos tarihine kadar göndermeniz yeterli olacak.

18.TARZ YAZ Marks&Spencer

keten gömlekleri, farklı desenlerde şortları ve pantolonları ile yaz boyunca şıklığınızı tamamlayacak. Baskılı mayo ve bikinilerin yanı sıra, düz renkten vazgeçemeyenler için bu sezon da yine birbirinden güzel parçalar var.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir