Mutlu Liste

Mutlu Liste

19.YAZIN ENERJİSİ BURADA

Yaz için aradığınız rengarenk, tiril tiril elbiseler bonprix.com.tr adresinde satılıyor. Sitede sadece elbise de yok; tişörtler, bluzlar, tulumlar ve şortlar da oldukça şık. Fosforlu renkler, etnik desenler, hareketli kesimler de modelleri tanımlayan önemli detaylardan.

20.SELÜLİTLERE SAVAŞ AÇIYORUZ

Chenot Cosmetique, yüzde 100 doğal esansiyel yağlardan oluşan Actif Cellulite ile cildinizdeki portakal görümünü tarihe karıştırıyor. Bitki özü içeren yağ, hücreler arasındaki etkileşimi artırıyor ve ince yapısıyla cilt tarafından hızla emiliyor. Selülitleriniz bu sayede sıkıntı olmaktan çıkıyor, chenotdlife.com

21.SP0R SEVELER BU MODELLERE BAYILACAK

Her biri Londra’da özel olarak hazırlanan Jeggie, aktif yaşamı seven kadınlar için tasarlanmış. Canlı renkler ve son moda desenleri ile Forward koleksiyonunun yanında, siyahın hakim olduğu Black Edition Koleksiyonu sporda da klasikten vazgeçemeyenler için düşünülmüş. Sıkı dokumalı power likralı kumaşlar, mühürlü dikişler, UV korucu ve örgü havalandırmalı Jeggie markasını Bey-men ve Bilstore mağazalarında bulabilirsiniz.

img692

22.NEŞELİ HALILAR

Pierre Cardin halılarının parlak ve canlı renkleri evinize neşe getiriyor. Kafanızdaki her rengi bulabileceğiniz Vespa koleksiyonunda, halının ipliğinden kaynaklanan tozuma ve tüylenmeyi en aza indiren teknoloji titizlenmenizin de önüne geçecek. Ayrıca bu halılar çıkmayan leke, yırtılma, kesilme, yanma, su baskını ve hırsızlık gibi garanti kapsamı dışında kalan ve kullanıcı hatalarını içeren durumlara karşı bir yıllığına sigortalanıyor.

23.PLAJ KOLEKSİYONU

Gardenya Tekstil’in Amerika’da yarattığı plaj giyimi markası Shikka, ikinci yaşını Türkiye’de özel bir iş birliği olan Shikka by Duygu Şenyürek koleksiyonu ile taçlandırdı. Sadece plajlarda değil deniz sonrası farklı aksesuar ve ayakkabılarla şehirde, yemeklerde, kokteylerde giyilebilen özel plaj koleksiyonu ortaya çıktı.

24.FARKLI MEKAN ARAYANLARA

Tarsus Ocak-başı, gözünüzü doyurmak yerine karnınızı doyurmak, damak tadınızı memnun etmek telaşında. Harbiye’de Elmadağ Caddesi’nde bulunan Tarsus Ocakbaşı’nda tattıklarınızın çoğu Tarsus’tan geliyor. Genelde herkesin birbirini tanıdığı çünkü bir yerden sonra gidenlerin müdavim olduğu, yaşlısından gencine herkesin keyfine göre zaman geçirdiği nadir mekanlardan biri burası.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir