Oğlak Burcu Eğitim Hayatı 2016

Oğlak Burcu Eğitim Hayatı 2016

2016 Oğlak Burcu Eğitimi

EĞİTİM

Bu sene eğitim ve öğrenim alanlarında en şanslı burçlardansınız. Jüpiter’den alacağınız destekle sınavlarınızda kendi bildiklerinizi ortaya koyabilir, akademik konularda araştırma yapmaktan büyük keyif alabilirsiniz. Üniversite sınavınız için yıldızlardan alacağınız destekle bu yıl arzu ettiğiniz bölümleri kazanmanız çok kolay. Yine seminerler, kurslar sizi daha fazla geliştirebilir. Tutulmaları da eğitim alanlarınızda yaşayacaksınız. 9 Mart, 1 Eylül, 16 Eylül tarihlerindeki tutulmalar eğitim, yurt dışı eğitimi, akademik konularda önemli olayları karşınıza getirebilir. 1 Eylül’den sonra akademik hayatınıza yurt dışında devam kararı alabilirsiniz.

oglak-burcu-egitim-2016

22 Şubat’ta eğitimsel konularda birtakım hassaslıklar yaşayacaksınız.

9 Mart’taki tutulmayla beraber eğitimle ilgili konular hızlanacak ve karşınıza gelecek. Bu tarih ve sonrasında önemli kararlar alacaksınız.

30 Temmuz’dan sonra artık tam anlamıyla her tür eğitim ve bilgi almaya yönelik aktivitelerle uğraşmak için uygun bir zaman dilimine giriyorsunuz.

28 Ağustos’ta karşınıza gelen sınav sonuçlarıyla beraber hayatınızda çok güzel bir sayfa açılabilir.

30 Ağustos’ta Merkür’ün gerilemesi özellikle eğitimle ilgili konularda eski olayları karşınıza getirebilir. Bu dönem kayıt işlemini de içerdiğinden ayrıntıları ve yapmanız gerekenleri gözden kaçırmamalısınız.

Eylül ayındaki parçalı Güneş tutulmasıyla beraber eğitimle ilgili alanlarınız hareketlenebilir, eğitimsel konularda çok ani kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Yine hazırlıklar ve heyecanlar artıyor.

22 Eylül’den sonra Merkür’ün düzelmesiyle beraber artık eğitim konularında, yaşadığınız birtakım aksilikler ve sıkıntılar geride kalmaya başlayacak.

26 Ekim tarihi çok şanslı tarihlerden. Kitap yazımıyla uğraşıyorsanız, bir dergide çalışıyorsanız, kişisel eğitim içindeyseniz şanslarınız ve fırsatlarınız yüzünüzü güldürecek. Yine yurt dışı eğitim hayatınızda kendinizi mutlu ve şanslı hissedeceksiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir