Oğlak Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2016 Yorumları

Oğlak Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2016 Yorumları

2016 Oğlak Burcu Evlilik Hayatı

AŞK, EVLİLİK, İLİŞKİLER

Bu sene daha çok hayatınızdaki gelişmelere odaklı olacaksınız. Hayatınızda büyük elemeler yaparken ve bir yandan da iş anlamında şanslara sahip olurken özel hayatınızı çok fazla ihmal etmeyin. 4-10 Ocak doğumlular Uranüs’ten alacakları sert açılarla yılın ilk üç ayında ev ve aile hayatlarında gerginliklere ve sıkıntılara açık olacaklar. Sevdiklerinize karşı anlayışla yaklaşmak önemli olmalı. 10-17 Ocak tarihinde doğan Oğlaklar ise nisan ayından sonra bu etkiyi hissedecekler, yaz aylarına kadar dikkatli olmalılar.

3 Ocak’ta özgürlük ve hareket ihtiyacınızı artıracağınız bir sürece giriyorsunuz. Enerjinizi bireysel konulara yönlendireceksiniz, bir yandan da eneıjinizi toplumsal konulara, içinde bulunduğunuz gruplara dahil etmeye başlayacaksınız.

oglak-burcu-ask-2016

5-7 Ocak tarihlerinde özellikle ev, aile, yuva alanlarınızda beklenmedik konu ve olaylarla çok çabuk tepkilerinizi ortaya koyabilirsiniz.Yıne aile büyüklerinizle aranızda bu süreçte birtakım anlaşmazlıklar, sıkıntılar, problemler oluşabilir.

8 Ocak’ta Merkür kişisel alanlarınıza kayarak gerilemesine devam edecek. 25 Ocak’a kadar önemli girişimlerden, önemli iletişim konularından kaçınmanız yerinde olabilir. Yanlış anlaşılmalara açıksınız.

18 Ocak, harekete geçeceğiniz konularda sosyal çevre ortamlarınızda, orada bulunan insanlarla iletişiminizi kuvvetlendireceğiniz ve birçok konuda onlara yardım edeceğiniz tarihlerden.

20 Ocak’ta fikirlerinize ve düşüncelerinize biraz dikkat etmeniz gerekebilir. Özellikle ailenizle olan iletişiminizde ve bağlantılarınızda çok çabuk tepki vermeye meyilli olacaksınız.

23 Ocak’tan sonra geri planda durduğunuz ilişkilerinizin, daha fazla görünür olmasını isteyeceksiniz. Hoş vakit geçirmek, arkadaşlarınızla buluşmak, eğlenceli bulduğunuz konulara yönelmek, biraz hareket etmek ve seyahat etmek için, uygun bir süreç olabilir.

1 Şubat’ta aile hayatınızda gerginliklere açık bir dönem içinde olacaksınız.

7 Şubat tarihi, kadın-erkek demeden sosyal çevrelerde insanların beğenisini, takdirini üzerinize toplayacağınız tarihlerden. Yine sosyal çevrenizden bir insanla aşka yelken açmak, bir insanın ilgisini çekmek, aranızda güzel bir elektriğin oluşması gibi etkiler bu tarih itibarıyla devreye giriyor olacak.

17 Şubat itibarıyla gruplarla olan faaliyetlerinize, gezmeye, dolaşmaya, bireyselliğinize, teknolojiye daha fazla para harcamaya meyilli olacaksınız.

6 Mart tarihine dikkat etmeniz gerekecek çünkü bu tarihte özellikle yakın çevrenizdeki insanlarla olan bağlantılarınızda birtakım sonlanmalar, sıkıntılar, problemler, sorunlar oluşabilir.

9 Mart’taki tutulma, yakın çevrenizle ilgili konularda; kardeşleriniz, akrabalarınız, kuzenleriniz, komşularınız, yakın çevrenizde kim varsa onlarla ilgili konularda hızlı, sürpriz ve beklenmedik gelişmeleri karşınıza getirebilir.

12 Mart itibarıyla artık akraba, kardeş ve yakın çevrenizdeki insanlarla olan bağınızı, ilişkilerinizi güçlendirmeye başlıyorsunuz.

23 Mart’taki parçalı Ay tutulması, özel hayatınızı, aile ilişkilerinizi, güvenlikle ilgili konuları ve yerleşimle ilgili konuları karşınıza getirecek. Hem aile hayatınıza hem iş hayatınıza hem anne-baba arasındaki birtakım oluşumlara bu tutulma zamanı çok dikkat edin.

31 Mart tarihinde beklenmedik bir ev alım-satım ya da kiralama işi devreye girebilir.

5 Nisan itibarıyla artık daha fazla aile ilişkilerinize yoğunlaşacağınız bir döneme giriyorsunuz. Uç haftalık bu dönemde aile bireylerinizle aranızdaki ilişkileri düzeltmek, arabuluculuk yapmak, onlarla paylaşımlarınızı daha fazla artırmak gibi etkilere sahip olacaksınız.

7 Nisan’daki yeni ay ev, aile, yuva alanlarınızda gerçekleşiyor. Bu yeni ay ile birlikte evinizle ilgili düşündüğünüz, uygulamak istediğiniz bütün başlangıç ve kararları uygulayabilirsiniz.

17 Nisan’dan sonra Mars geriliyor. Ev, aile, yuvayla ilgili konularda, arkadaşlarınız ve çevrenizle bağlantılı konularda birtakım sorunların ve aksiliklerin de karşınıza geldiğini görüyor olacaksınız.

18, 19 Nisan’da ilişkilerde biraz zorlanmalar söz konusu. Özellikle kadın figürleriyle bazı inatlaşmalarınız yüzünden aile hayatınızda anlaşmak kolay olmayacak. Çocuklar, aşk hayatınız, eğlenceler, hobisel ve sportif faaliyetler ön plana çıkıyor.

22 Nisan tarihindeki dolunay, sosyal çevre hayatınızda gerçekleşecek. Bu dolunayda arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda biraz hassaslıklar, zaman zaman sıkıntılar, problemler yaşamaya meyilli olabilirsiniz.

28 Nisan’da Merkür, aşk hayatınızda gerilemesine başlayacak. Sevdiklerinizle, özellikle flört ettiğiniz kişiyle, aşk yaşadığınız kişiyle, çocuklarınızla, eğlence hayatınızda bağlantı kurduğunuz insanlarla yanlış anlaşılmalara meyilli olacaksınız.

30 Nisan itibarıyla artık tam anlamıyla kendinizi aşk hayatınızda ortaya koyacaksınız. Sevdiğiniz insanla keyifli, güzel günler geçireceksiniz ama eğer kalbiniz boşsa bu süreçte tam da istediğiniz gibi; sizinle aynı düşüncelerde, aynı ideallerde ve aynı noktalarda olan bir insan bulma ihtimaliniz çok yüksek.

1-3 Mayıs’ta yakın çevrenizdeki insanlara yardımsever yaklaşımlarınız, onlarla olan bağlantılarınızda keyifli zamanlara işaret ediyor. Özel hayatınızda flört ettiğiniz insanla iletişiminizi artıracaksınız. Hayattan alacağınız keyif çok yüksek olacak.

6 Mayıs’ta aşk hayatınızla ilgili önemli kararlarınız varsa, çocuğunuzla alakalı ya da bebek sahibi olmakla alakalı önemli kararlar almak istiyorsanız bu yeni aydan sonra bu kararlarınızı devreye sokabilirsiniz.

9, 10 Mayıs çok büyük şans ve fırsatların karşınıza çıkacağı tarihler. Sevdiğiniz insanla bulunacağınız ortamlarda, belki bir yurt dışı seyahatinde, tatilde ya da dış ortamlarda birbirinize sarf edeceğiniz sözler, gelecek adına sizi çok mutlu edecek.

31 Mayıs, özellikle aşk hayatınızda keyfi ve mutluluğu bulacağınız, kendinizi güçlü hissedeceğiniz zamanlar.

9 Haziran’da hem özel hayatınızda hem sosyal çevreyle ilgili ilişkilerinizde birazcık daha kendinizi kontrol etmeniz gerekecek.

17 Haziran’dan sonra özel hayatınıza daha fazla vakit harcayacaksınız. Şimdiye kadar olumsuz giden birtakım ilişkinizde sıkıntı ve sorunlar varsa bunları çözmek için harekete geçebilirsiniz.

18 Haziran tarihinde büyük hayal kırıklıkları, cesaretsizlikler, güvensizlikler yaşamanız mümkün.

21 Haziran’dan sonra artık kimliğinizi ikili ilişkiler alanınıza kaydırmaya başlayacaksınız.

30 Haziran’da nihayet Mars’ın düzelmesiyle beraber son bir aydır sosyal çevre ve arkadaşlık evinde yaşadığınız birtakım eneıji sıkışmaları, sıkıntı ve problemlerinin geride kaldığını görmeye başlayacaksınız.

1 Temmuz itibarıyla özellikle özel hayatınızda sevdiğiniz insanla, partnerinizle beraber yapacağınız bir seyahat, belki beraber katılacağınız bir eğitim programı ayaklarınızı yerden kesebilir. Kendinizi bu alanlarda mutlu ve şanslı hissediyor olacaksınız.

4 Temmuz’da ikili ilişkiler ve evlilik evinizde oluşan yeni ay, bu alandaki kararları ve başlangıçlarınızı destekliyor. Bir evlilik kararı almak istiyorsanız, var olan ilişkinizi bir üst seviyeye taşımak istiyorsanız, nişan/söz gibi adımlar içinde bulunmak istiyorsanız şanslı bir döneme giriyorsunuz.

7 Temmuz, özellikle özel hayatınıza ve aile ilişkilerinize dikkat etmeniz gereken tarihlerden. Çabuk sıkılganlıklar tepki vermenizi kolaylaştıracak. Ev ve aile hayatınızda beklenmedik birtakım fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz.

16 Temmuz özellikle sevdiğiniz insanla aile ortamlarında anlaşamayabilirsiniz. Onun hayatındaki önemli değişimler ve oluşumlar çok çabuk tepki vermesine sebebiyet verebilir.

20 Temmuz tarihinde sizin kişisel alanınızda dolunay oluşacak. Özel hayatınıza bu kadar odaklı olduğunuz bu dönemde kendi hayatınıza daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsiniz.

2 Ağustos itibarıyla özellikle ailevi konularda biraz geri planda durmak, birazcık daha olayları gözlemlemek gibi etkileriniz yüksek olacak. Bu süreçte olayları çok fazla zorlamamaya özen göstermelisiniz .

6, 7 Ağustos tarihi de seyahatler, tatil planları açısından çok da uygun zamanlar olmayacak çünkü birtakım engellerle karşılaşmanız söz konusu.

24 Ağustos tarihinde yaşayacağınız sıkıntılar, sorunlar bu süreçte size fazla ciddi görünebilir, insanlardan alacağınız pozitif etkiye bu süreçte ihtiyacınız olacak.

10, 11 Eylül yine sizi zorlayan tarihler. Yakın çevrenizle ilgili konularda, iletişimsel konularda kendinizi cesaretsiz, mutsuz, gelişen olaylarla beraber biraz güvensiz hissediyor olacaksınız. İlişkilerinizde birtakım sıkıntılar yaşama ihtimaliniz var. Aile ilişkilerinize de bu süreçte dikkat etmelisiniz.

16 Eylül’ deki parçalı Ay tutulması sizin yakın çevre, akraba ve kardeşler evinizde gerçekleşiyor. Bu süreçte yakın çevrenizde olup biten bütün olaylar daha fazla hayatınızın merkezine yerleşecek. Hassas oluşumlara açık olacaksınız.

18 Eylül de özel hayatınıza dikkat etmeniz gerekecek. Anne-baba arasındaki çekişmeler, anlaşmazlıklar, sıkılganlıklar devreye girebilir.

26 Eylül tarihi özel hayatınızda belki de toplum önünde sevdiğiniz insandan bir teklif devreye giriyor olacak ve bu teklifle beraber evlilik gündeme gelebilir.

16 Ekim’deki dolunay ev, aile ve yuva alanlarınızda geçekleşecek. Böylelikle, ailenize daha fazla özen göstermeniz gereken bir dönem olacak. Aile hayatınızda ortaya çıkacak konu ve olaylar sizi biraz sinirlendirebilir.

18 Ekim tarihinde sosyalliğinizde artık biraz geri çekilmeler oluşabilir. Aynı zamanda gerek ikili ilişkilerinizden gerekse sosyal ilişkilerinizden izole olabilirsiniz. Özellikle çocuğu olanlar varsa çocuğunuzla ilgili konularda da fedakarlıklar gündeme gelebilir. Onlarla anlaşmak kolay olmayacak.

24 Ekim itibarıyla arkadaşlarınızla olan iletişiminiz daha fazla artacak, onlarla irtibat halinde olacaksınız, bir araya geleceksiniz.

26-29 Ekim tarihi özellikle aile büyüklerinizle olan bağlantılarınıza bu süreçte dikkat edin ve sıkıntı yaşadığınız konulardaki eneğinizi onlar üzerine boşaltmamaya özen gösterin. Bazı hayal kırıklıkları, iletişim sıkıntıları ve ilişki sıkıntıları bu tarihte karşınıza gelecek.

1 Kasım, iletişimsel konularda sosyal çevrenizle beraber hareket edeceğiniz, aynı zamanda yaratıcılığa dayalı konularda da kendinizi ön plana çıkartabileceğiniz, başka insanlara yardım etmekten mutluluk duyacağınız bir gün.

12 Kasım itibarıyla artık görüntünüzü güzelleştirmek üzere adım atabilirsiniz. Kendinize daha fazla vakit ayıracaksınız.

14 Kasım itibarıyla oluşan dolunay, daha çok aşk hayatınızı tetikliyor. Aşk hayatınıza ve özel ilişkilerinize vakit ayırabilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili konu ve olaylar, bu dönemde stresli bir şekilde etrafınızda cereyan edebilir.

18 Kasım’da özellikle yakın çevrenizle olan bağlantı ve ilişkilerinizde birtakım hayallere, yanılgılara ve aldanmalara açık olacaksınız.

26 Kasım’da aile hayatınızda güzel gelişmeler yaşayacaksınız.

10 Aralık, yakın çevrenize faydalı olmak adına iletişiminizi de hızlandıracaksınız.

25 Aralık itibarıyla ev, aile, yuva alanlarınızda bir yandan da güzel tekliflerin karşınıza gelmesi; kendinizi bolluklu, bereketli, mutlu, huzurlu hissetmenize sebep olacak.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir