Philips Marathon Ultimate Elektrikli Süpürge İle Pratik Temizlik

Philips Marathon Ultimate Elektrikli Süpürge İle Pratik Temizlik

SAĞLIKLI EV=SAĞLIKLI YAŞAM

Elektrikli süpürge alacaksınız ama nasıl bir model seçeceğinize bir türlü karar veremiyorsunuz. Bu aşamada en önemli konu; alacağınız makinenin toz toplama kapasitesi ve alerjenlere karşı koruma sağlayıp sağlamadığı yani filtreleme sistemi.

TIPKI BİZLER GİBİ EVİMİZ DE TEMİZ HAVAYA İHTİYAÇ DUYUYOR

Pencerelerin sürekli açık olduğu yaz günlerinden sonra kışın da belli aralıklarla evi havalandırmak hem bizim hem de yaşadığımız ortamın sağlıklı olması acısından çok önemli biliyoruz. Ama yeterli mi? Hayır. Çünkü ev temizliği de başlı başına önem taşıyor. Ev temizliğinde en büyük yardımcılarımız ise üstün teknolojinin kullanıldığı elektrikli süpürgeler. Elektrikli süpürge alacaksanız, makinenin toz toplama kapasitesi ve alerjenlere karşı koruma sağlayıp sağlamadığı yani filtreleme sistemi önemli bir konu.

philips-marathon-ultimate

#temizyuvatemizhava’yı destekleyen patentli teknolojilerle donatılmış Philips Marathon Ultimate serisi, enerjiyi verimli kullanan yüksek performansıyla A sınıfı temizlik vadediyor. Bu seri, uluslararası testlerden başarıyla geçmiş. Geleneksel elektrikli süpürgelerden farklı olarak yüksek toz toplama performansını düşük enerji tüketimiyle sunuyor. Halı, sert zemin ve pürüzlü yüzeylerde üstün toz toplama performansı göstererek ev içindeki havanın daha temiz kalmasını sağlıyor.

TOZLARA VEDA

Patentli NanoClean teknolojisiyle geliştirilen Philips Marathon Ultimate serisi tozun eve yayılmasını önlüyor. Diğer elektrikli süpürgelerin içinde tozlar serbestçe dolaşabileceğinden boşaltım esnasında evde toz bulutu oluşabiliyor ve bu da havanın alerjenlerle dolmasına neden olabiliyor. NanoClean teknolojisi, tozun süpürge içinde dağılmasını ve yapışmasını önlüyor. Toz havada asılı kalmıyor, haznenin dibine çöküyor ve ev içine dağılmadan boşaltılıyor.

ALERJENLERE KARŞI KORUMA

Marathon Ultimate, Alerji Araştırma Vakfı Avrupa Merkezi (ECARF) onaylı HEPA13 filtreleme sistemine sahip. Diğer elektrikli süpürgeler, tozu ve kiri toplasa bile yetersiz filtreleme nedeniyle topladıkları tüm toz ve kiri solunan havaya geri verebiliyor. HEPA 13 filtre ise tozu ve havayı ayırarak havadaki evcil hayvan tüyleri, böcekler veya polenden kaynaklanan alerjen maddeleri yüzde 99.95 oranında temizliyor. Bebekli anneler, sporcular, hayvanseverler ve alerjik bünyeye sahip kullanıcılar tarafından rahatlıkla tercih edilebilir.




Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir