Temmuz Burç Yorumları 2015

Temmuz Burç Yorumları 2015

Aslan
(24 Temmuz-23 Ağustos)

Bu ay: Odaklanın. Hayal gücünüzün, entelektüel ve yaratıcı dürtülerinizin tam anlamıyla parladığı bir döneme girdiğinizi unutmayın, bu durumdan sonuna kadar faydalarım.

Günlük için tarih: 16’sı. Sonuçları ne olursa olsun açık davranın.

Başak
(24 Austos-23 Eylül)

Bu ay: Bol bol par-tileyin. l’i gibi yıldızınız aşk ve mutluluğa dolu yöneliyor. 25 Temmuz’da işle ilgili kriz görünüyor ama merak etmeyin bu yeni tavrmızla her şeyi sakince çözeceksiniz.

Günlük için tarih: 18’i. Şu sıra erkekler arasında çok popülersiniz. Ona göre giyinin.

Temmuz-Burç

Terazi
(24 Eylül-23 Ekim)

Bu ay: Evin keyfini çıkarm. Temmuz’un 15’inden sonra kozanızdan çıktığınızda işle ilgili -ve sonuçlarını altı ay içinde alacağınız- bazı önemli kararlar vermeniz gerekebilir.

Günlük için tarih: 21’i. Yaratıcılığınız dorukta. Çevrenizdekileri etkilemek için doğru gün.

Akrep
24 Ekim-22 Kasım)

Bu ay: Söylemeniz gerekenleri söyleyin. Yapacağmız konuşma ilişkinizi başka ve çok daha güzel bir boyuta taşıyacak. 15’indeki yeni ayla birlikte romantik bir tatil planlamaya başlayabilirsiniz.

Günlük için tarih: 24’ü. Sevdiğinizle baş başa zaman geçirmek için harika bir gün.

Yay
(23 Kasım-22 Aralık)

Bu ay: Elinize hiç ummadığınız bir para geçecek. Temmuz’un 1’indeki dolunay, içinizdeki alışveriş çılgınlığını tetik-leyebilir. Aşk hayatınızdaki dalgalanmalar en sonunda duruluyor.

Günlük için tarih: 27’si. Dostlarınızla bir organizasyon yapın. Çok eğleneceksiniz.

Oğlak
(23 Aralık-20 Ocak)

Bu ay: Fark edin ve fark edilin. İsminiz adeta yükselen yeni aym üstüne yaldızlı harflerle yazılmış. Temmuz biterken sevdiklerinize odaklanmanın vakti geliyor.

Günlük için tarih: 29’u. Formunuzdasınız. İş arkadaşlarınıza performansınızı gösterin.

Kova
(21 Ocak-19 Şubat)

Bu ay: Bir araya gelin. Temmuz’un l’inde yükselen ilk ay rüyalarınızı tetiklerken, 30’unda doğan diğeri yaşamınızın temposunu hızlandırıyor. Bu ikisi arasmdaki dönemi renklendirirseniz hem aşk hem de iş hayatınızda size ilham veren bir süreç yaşayacaksınız.

Günlük için tarih: 3’ü. Dehanız yeteri kadar takdir edilmiyor ama bugün durum farklı olacak!

Balık
(20 Şubat-20 Mart)

Bu ay: Sosyalleşin. Temmuzun ilk günleri neredeyse devamlı dışarıda olacaksınız. Aynı sonlarına doğru diğer uçta geçen günler başlıyor. Evden neredeyse hiç çıkmadığınız bu süreci ihmal ettiğiniz aile üyeleriyle geçirmeye özen gösterin.

Günlük için tarih: 6’sı. Beklemeyi bırakın ve harekete geçin.

Koç
(21 Mart-20 Nisan)

Bu ay: Çok çalışm, çok çabalayın. Temmuz’un l’indeki dolunayla birlikte süper başarılı ve yoğun bir dönem başlıyor. Kalbinizin sesine kulak vermeyi ihmal etmeyin ve ilişkiniz, aslında ne istediğiniz üstüne düşünün.

Günlük için tarih: 7’si. Bugün çevrenizdekiler için tam anlamıyla ilham kaynağısınız.

Boğa
(21 Nisan-21 Mayıs)

Bu ay: Leyleği havada göreceksiniz. Aym ilk yarısı uzun zamandır hayalini kurduğunuz plansız-programsız çıktığınız spontane seyahatlerle geçecek. Yeni ilişkiye hazır olun, özellikle geçmişte bıraktığınızı sandığınız ama unutulmamış eski sevgiliyle.

Günlük için tarih: 9’u. Bırakın diğerleri tökezlesin, siz bugün güç timsali gibisiniz.

İkizler
(22 Mayıs-21 Haziran)

Bu ay: Paranızı dilediğiniz gibi harcayın. Ayın ilk günleri adeta içinizdeki süper güçler ortaya çıkıyor. Dolunayın bu olumlu etkisini maddi birikimleriniz üstüne odaklanarak bulunmaz fırsata çevirebilirsiniz.

Günlük için tarih: 23’ü. Bugün tam sosyal medya fenomeni gibisiniz, herkes sizi takip ediyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir