Terazi Burcu Eğitim 2015

Terazi Burcu Eğitim 2015

2015 Terazi Burcu’nun Eğitimi

2015 yılında Satürn’den alacağınız etkiyle, zihinsel bakış açınızda olumsuzluklar ve her şeyi zor yoldan elde etme fikri hayatınıza hakim olabilir. Bu dönemde yakın çevrenizdeki insanlarla iletişiminizde çeşitli zorluklarla karşılaşabilirsiniz veya dersler de dahil olmak üzere her şeyi gözünüzde fazlaca büyütebilirsiniz. Bu yüzden bu etkilere karşı çok dikkadi, disiplinli ve sistemli bir eğitim programı planlamanız gerekecek.

11 Nisan’dan sonra eğitim hayatınıza önem verebilirsiniz. Okumayı, öğrenmeyi sevecek, yeni teknik içeren derslere ilginizi arttıracaksınız. Okulda arkadaşlarınızla ve eğitmenlerinizle güzel ilişkiler içinde olabilirsiniz. iletişiminizi sınırlandırmanız bu sene en çok okul hayatınızda sizi zorlayabilir.

15 Nisan okul hayatınızda zorlanacağınız tarihlerden.

terazi burcu egiti

Mayıs ayında eğitim işleriniz daha da önem kazanmaya başlayacak. Mayıs başında eğitim hayatınız hızlanmaya başlıyor. Okul hayatınızda seçeneklerinizi gözden geçirebilir ve bazı konulann sizi zorlamasıyla yapacaklarınıza öncelik tanıyabilirsiniz. 3, 12, 23 Mayıs eğitim hayatında sizi zorlayacak olan günlerden. Bu tarihlerde ele alacağınız konulardan yeteri kadar başan sağlamanız pek de olası görünmüyor. Bakış açınızı esnek ve geniş tutmaktan kaçınmayın.

19 Mayıs’taki Merkür gerilemesi eğitim ve akademik kariyer hayatınızda yaklaşık üç hafta boyunca bazı aksilikleri ve sorunlan hayatınıza taşıyabilir. Derslerinizdeki eski sorunların, konulann yeniden karşınıza geldiğini görürseniz sakin olun ve önemli kararlar almaktan kaçının.

21 Mayıs’tan sonra artık tam anlamıyla kendinizi eğitim hayatında ortaya koymaya başlayacaksınız.

Önemli bir eğitim fırsatı 6, 8, 9, 14 Haziran’da karşınıza çıkabilir. Veya bu tarihlerde sınavlarınızdan güzel sonuçlar alabilirsiniz. Şans sizden yana.

12 Haziran’da Merkür’ün düzelmesiyle beraber artık kendinizi ifade etmekte de rahatlıyorsunuz. Eğitim konulannda önemli kararlar alabilirsiniz.

16 Haziran’daki yeni ay, eğitim hayatınızda yeni kararlan ve başlangıçla-n bir kez daha karşınıza getirecek.

26 Kasım’da eğitim konulannda, yabancılarla yapılacak işlerinizde bazı hassaslıklara açık olabilirsiniz. Alacağınız haberlerin doğruluğunu kontrol edin, kolay inanıyor olacaksınız.

11 Aralık’taki yeni ay kısa öğrenim hayatınızla ilgili kararlan içerebilir. İlk, orta, lise hayatınızda bu tarihten sonra önemli kararlar alabilirsiniz. Sorumluluklarınızı bilerek ilerleyin ve iletişiminizi kesmeyin. Terazi burcu sağlığı için burayı tıklayınız.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir