Terazi Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2015

Terazi Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2015

2015 Terazi Burcu’nun Aşk, Evlilik ve İlişkileri

Uranüs, evliliğinizi ve özel hayatınızı etkilemeye devam ediyor. 9-15 Ekim doğumlu Teraziler bu yıl bu etkiden nasiplerini alacak. Evliyseniz veya uzun süreli ilişkiniz varsa ani değişimlere açık olmalı ve yeniliklere sırtınızı dönmeme-lisiniz. Ne kadar isyan eder, bulunduğunuz şartlan bırakmamak için uğraşırsanız o kadar zorlanırsınız… Bu yüzden olabildiğince bu dönemde esnek olmalı, isyan etmemeli ve otorite figürleriyle ego sürtüşmelerine girmemelisiniz. Bu sene tutulmalar, özel hayatınızı ve kişisel hayatınızı yakından ilgilendirecek. 4 Nisan ve 28 Eylül’de oluşan tutulmalar, hayatınızda beklenmedik konu ve olaylan hızlandıracak.

Yılın ikinci yansında her türlü olumsuzluk karşısında korunacak, bu süreçte beklenmedik iyiliklerle karşılaşacaksınız. Kendinizi, ruhunuzu keşfetmek, yardımlaşmayı ön plana çıkarmak ve daha ruhani şeylerin peşinde koşmak isteyeceksiniz.

terazi burcu iliski

Ocak ayında daha çok ailevi konulara odaklanacaksınız. Ailenizle yapacağınız planlar, alacağınız kararlar önemli olacak. Bir yandan da eğlenceli konu ve olaylara olan ilginiz yüksek olabilir.

3 Ocak’tan sonra artık aşkı daha fazla içinizde hissetmek isteyeceksiniz. Varsa çocuğunıızla olan paylaşımlarınız artabilir. Eğlenceli ortamlar, sportif faaliyetler, risk içeren işlerden keyif alacaksınız. 3 Ocak’ta aile ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekebilir. 1 ve 4 Ocak’ta, yakın çevrenizle beraber yapacağınız planlar sizi mutlu edecek.

5 Ocak’tan sonra artık daha fazla aşk hayatınızı konuşuyor ve paylaşıyor olacaksınız. Özellikle açılmak ve duygulannızı dökmek istediğiniz insanlar varsa, bu dönemden sonrası uygun olacak. Kalbiniz boşsa veya bekarsanız, biri ilginizi çekecek ve fikirlerinizin anlaştığını göreceksiniz.

6,13,14,19 Ocak, aşk hayatınızda keyifli günleriniz.

20 Ocak’tan sonra artık aşka daha fazla vakit ayıracaksınız. Flörtler, aktivite-ler, heyecanı fazla her tür iş ve konu daha fazla ilginizi çekmeye başlayacak. Bu tarihte oluşan yeni ay aşk hayatınızla, sanatsal işlerinizle, çocuğunuzla ilgili her tür kararlan hayatınıza taşıyacak. Yalnız bir gün sonra Merkür’ün bu alanlarda gerilemeye başlaması, önemli yeni başlangıç ve kararlan şimdilik askıya almanız gerektiğini göstermekte. Eskiden konuşulmuş konular, yarım kalmış aşklar ve çocuk meseleleri için harekete geçebilirsiniz ama yeni kararlarınız için 11 Şubat’ta Merkür’ün düzelmesini bekleyin. Bu dönemde eski aşklarını^, flörtleriniz karşınıza çıkabilir. Çözülmemiş bir duygusal sorun yüzünden ayrıklıysanız, bu sorunlan gidermek ve belki de doğru dürüst bir veda yapmak için uygun bir dönem olacak. Yine bu dönemde varsa çocuğunuzla ya da aşkınızla olan iletişiminizde bazı zorlanmalar oluşabilir.

23,28,30 Ocak’ta önemli konuşmalar artacak. Yakın çevrenizdeki insanlarla, konu ve olaylara ciddi ve istikrarlı bir şekilde yaklaşacaksınız.

Şubat ayında aşk hayatınızda geçmişte yaşadığınız sorunlar tekrar gündeme gelebilir. Diğer yandan da işinizde kendinizi göstermek ve başkalarına hizmet etmek durumunda kalabilirsiniz. Enerjinizi yükseltmeye çalışın.

4 Şubat’taki dolunay, önemli organizasyon, aktivite ve davetleri hayatınıza taşıyabilir. Sosyal ortamlarda ve arkadaşlık ilişkilerinde hassas olabilirsiniz. Hayatınızda biri yoksa, dolunayın sosyal çevrenizi devreye sokmasıyla, arkadaşlarınız sizi yeni bir insanla tanıştırabilir.

5 ve 6 Şubat’ta eğlenceyi arttıracak, daha fazla aşk hayatınıza kanalize olabileceksiniz. Sağlam ve sıkı bir iletişim aşkta her şeyin anahtan olabilir.

11 Şubat ’ta Merkür’ün düzelmesiyle birlikte aşk hayatınızda veya çocuğunuzla olan iletişiminizde rahat bir döneme giriş yapacaksınız. Eski ilişkiniz devredeyse, bu tarih ve sonrasında iletişiminizde ve ilişkinizde şartlar değişebilir.

19 Şubat’taki yeni ay sizi aşk hayatınızda destekliyor. Bu tarihten sonra aşk hayatınıza start verebilir, ilişkiniz adına yeni kararlar alabilir, sevdiğiniz insanla gelecek planlarınızı oluşturabilirsiniz. Aynı şekilde çocuğunuzla ilgili konularda da önemli kararlan bu yeni ay sonrası devreye sokabilirsiniz.

20 Şubat itibanyla özel ilişkinizde heyecanı, birleşmeyi, karşı cinsle iyi anlaşmayı sağlayacak bir döneme giriş yapıyorsunuz. 22 Şubat’ta karşı cinsle anlaşacak, partnerinizle hem aşkta hem de cinsellikte mutluluğu yakalayacaksınız. Aranızdaki çekim yüksek olabilir.

24, 26 Şubat’ta, ortaklaşa işlerinizde ve aşk hayatınızda hayat sizi fazlasıyla destekliyor olacak.

Mart aymda kafanız hala özel hayatınızda olacak. Heyecanlı, sıra dışı ve farklı oluşumlar sizi daha da mutlu kılabilir. Ya da partnerinizin daha farklı ve heyecanlı yaklaşımlarına ayak uydurmak zorunda kalabilirsiniz. Eşiniz veya sevdiğiniz insanın yaşadığı değişimler özellikle mart aymda sizi şaşırtsa da, eğer ona ayak uyduramazsanız bu dönemde ilişkinizde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ondaki değişim ve heyecan isteğine köstek olmamalı, mümkün olduğunca onu desteklemelisiniz. Ya da sizin düşünce yapınızdan farklı ve değişik bir ilişki kapınızı çalabilir. Aniden evlenmeye karar verebilir veya aniden hiç beklenmedik bir insanla birlikte olabilirsiniz. Değişimi seveceksiniz ama ne kadar sürdürebileceğinizden ve ayak uydurabileceğinizden emin olun.

1, 3,4,10,11 Mart özel hayatınızda farklılıklan ve güzel oluşumları dene-yimleyeceğiniz zamanlar. Geçen seneden bu yana fazlasıyla yol katettiniz, bu yüzden bu yıl daha esnek davranmayı başarabileceksiniz.

12,17 Mart’ta sevdiğiniz insanın özgürlük arayışı, farklı heyecanlara yönelme isteği aile hayatınızda başkaldınşlara ve isyanlara neden olabilir. Ya da tam tersi, siz böyle hareket edebilirsiniz. Bu dönemde mecbur kalacağınız bir taşınma veya yer değiştirme söz konusu olabilir.

14 Mart’tan sonra aile ve ev hayatınızda bazı aksamalar ve sorunlara açık bir döneme geçiş yapıyorsunuz. Yakın akraba veya kardeşlerinizin hayatında da bu sorunlar oluşabilir. Olaylan iyice gözlemleyin ve hatalarınızı fark ederek yolunuzda ilerleyin.

21 Mart’tan sonra artık ilginizi daha çok özel hayatınıza, evliliğinize veya birebir ilişkilere kaydıracaksınız. 31 Mart’tan sonra sevdiğiniz insanla ilişkiniz hakkında konuşabilir, ilişkiniz için alınacak kararlarınız varsa onlara odaklanabilirsiniz. Bu dönemde çok fevri çıkışlar yapmaktan kaçının.

24,28, 30 Mart’ta ortaklaşa para alanlarınızda önemli gelişmeler yaşanabilir. Bir yandan da bu dönemde eviniz ve aileniz için yapacağınız harcamalar sizi mutlu edecek.

Nisan ayına girerken özel hayatınız, sevdiğiniz insanla yapacağınız planlar, onun hayatına göre vermeniz gereken kararlar devrede olacak. Bir yandan kendinizi mutlu hissedecek diğer yandan ailenizle 5, 8 Nisan’da anlaşmazlıklara açık olacaksınız.

2,6,8,10 Nisan özel ilişkinizde farklılığı, heyecanı ve keyfi yakalayacağınız tarihler. Kendinizi mutlu ve şanslı hissedeceksiniz.

4 Nisan’daki tam Ay tutulması, hayatınızda önemli karar ve sonuçlan karşınıza getirecek. Bu şu anlama gelebilir; eğer eşinizin veya partnerinizin hayatına ayak uyduramadıysanız ilişkinizi sonlandırma karan gündeme gelebilir veya tam tersi bir şekilde yolunuza daha güçlü kararlarla devam edebilirsiniz. Bu tutulma ani ve beklenmedik fikirler içerdiğinden kalıcı olmayacak ama hayatınızı değiştirecek sonuçlar ortaya çıkabilir.

18 Nisan’daki yeni ay, özel hayatınızı etkileyecek. İlişkiniz, evliliğiniz ve sosyal işlerinizle ilgili konularda bu yeni ay zamanı her tür kararını ve başlangıç-lan devreye sokmalısınız.

22,23,26,30 Nisan’da yapacağınız seyahatler size keyif verebilir. Sevdiğinizle güzel etkileşimlere açık zamanlar.

Mayıs başında seyahatlerinizde bazı zorlanmalar söz konusu olabilir. Yakın çevrenizle ilgili sorumluluklarınız, dilediğiniz gibi bir seyahat veya iş yapmanıza engel olabilir. 3,15,23 Mayıs tarihlerinde bu zorlanmalar devrede olabilir.

18 Mayıs’ta oluşan yeni ay, ortak para alanlarınızda yenilikleri ve başlangıçla-n hayatınıza taşıyacak.

22, 25 Mayıs’ta sevdiğiniz insanla gerek aile hayatınızda gerekse toplum önünde ego sürtüşmelerine açık olabilirsiniz.

27 Mayıs’ta uzak yerlerde, yabancıların yanında hırslı yapınızla hareket edeceksiniz. Sinirden uzak durun ve çözülmesi gereken işlerin üzerine eğilmeye çalışın.

2 Haziran’da oluşan dolunay, yakın çevrenizdeki sorumluluklarınızı ortaya çıkartacak. Akraba, kardeş, kuzen ve komşularla olan ilişkilerinize bu dolunayda dikkat edin. Onların hayatındaki duygusal sorunlar sizin hayatınızı da etkileyebilir.

6, 8, 9,10 Haziran tarihlerinde, kendinizi geliştireceğiniz konularda sosyal çevrenizden, arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz.

1,2,4 Temmuz’da sosyal ortamlarda şans sizden yana. Bir arkadaşınız bir teklifle gelebilir ya da hayatınızın aşkını bu ortamlarda yakalayabilirsiniz. Geleceğinize dair güzel oluşumlar akında olacaksınız.

2 Temmuz’daki dolunay, daha fazla enerjiyi ailenize ve ev konularına ayırmanız gerektiğini anlatıyor. Bu dönemde ailenizi ihmal etmeyin ve gereken ilgiyi onlara göstermeye çalışın.

19 Temmuz’dan sonra biraz geri plana çekilebilirsiniz. Hayatın hesabım yapmak, pillerinizi şarj etmek için yalnız kalmayı isteyebilirsiniz. Gizli saklı ilişkilere, platonik aşklara meyilli bir süreç.

25 Temmuz’dan sonra eski duygusal konular, ilişkiler ay sonuna kadar devrede olabilir. Ay sonundan, 6 Eylül’e kadar arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizde bazı sorunlara ve aksiliklere açık olacaksınız. Yine bu dönemde eski arkadaşlarınızla bağlantılarınızı yenileyebilirsiniz.

31 Temmuz ve civarında, aşk hayatınız sinyal yakmaya başlayabilir. Bu dönemde çocuğunuza ve sevdiğiniz insana verdiğiniz sözleri tutun ve onlara daha fazla vakit ayırmaya çalışın.

Ağustos ayı iş ilişkilerinizde ve sosyal ortamlarda size güzel kapılar aralayacak. Yeni insanlarla tanışacak, gireceğiniz çevrelerde kendinizi rahat ifade edeceksiniz. Herkes sizi konuşabilir.

2 Ağustos’tan sonra ailenizle yaşadığınız sıkınü ve sorunları daha rahat bertaraf ettiğinizi fark edeceksiniz.

7 Ağustos’tan sonra artık plan yapma döneminiz başlıyor. Geçmişi değerlendirmek, bolca düşünmek, yazmak ve hayatı biraz geriden gözlemlemek isteyeceksiniz. Bu dönemde dedikodunuz yapılabilir.

9 Ağustos’tan sonra artık enerjinizi sosyal ortamlara harcayacaksınız. Arkadaşlarınızla yapacağınız güzel organizasyonlar devrede olabilir, yalnız agresif ve kontrolcü yarımız dolayısıyla ilişkilerinize bu dönemde dikkat etmelisiniz.

11 Ağustos’tan sonra Jüpiter bir yıl boyunca sizi her türlü olumsuzluk karşısında koruyacak. Bu süreçte beklenmedik iyiliklerle karşılaşacaksınız. Kendinizi, ruhunuzu keşfetmek, yardımlaşmayı ön plana çıkarmak ve daha ruhani şeylerin peşinde koşmak isteyeceksiniz. Maneviyata yönelmek, bilinçaltınızı düzenlemek ve farkındalığmızı arttırmak için uğraşabilirsiniz.

14 Ağustos civarında sosyal ortamlarda aktif hale gelebilirsiniz. Önemli organizasyon kararlarını bu yeni ay civarında almanız işinize yarayacak.

15 Ağustos’ta eski arkadaşlannızla bir araya gelebilirsiniz. 22 Ağustos’ta sosyal hayatınız için yapacağınız harcamalar sizi zorlayabilir veya bir işinizin karşılığını göremediğinizi düşünebilirsiniz.

23 Ağustos itibarıyla artık biraz geri plana çekilmek, yaptıklarınızı gözden geçirmek ve biraz kafanızı rahatlatmak isteyebilirsiniz.

Eylül başında diğer burçların aksine, siz önemli kararlar almaktan kaçının. Plan yapmak sizin için faydalı olacak. Bir sürü kadersel olayla karşılaşabilirsiniz.

1 Eylül’de sosyal ortamlarda daha önceden beğendiğiniz, hoşlandığınız bir insanla karşı karşıya gelebilirsiniz. Bu günlerde çekiciliğiniz ön planda olacak. Eski bir aşk gündeme gelirse 6 Eylül’den sonra ilişkiyi başlatmaya çalışın.

6 Eylül’de Venüs’ün düzelmesiyle beraber sosyal ortamlardaki sorunlarınız geride kalmaya başlayacak. Aranızın bozulduğu insanlarla bu tarihten sonra daha rahat iletişim kurabilirsiniz.

13 Eylül’deki parçalı Güneş tutulması, kadersel alanınızda oluşuyor. Beklenmedik konu ve olaylar etrafınızda cereyan edebilir. Bu süreçte hayatın size göstermek istediği olaylara odaklanın ve ani kararlardan mümkün olduğunca kaçının.

17 Eylül’de Merkür gerilemeye başlıyor. Kendinizi insanlara anlaürken, ifade ederken zorlanabilir, yanlış anlaşılmalara sebep olabilirsiniz.

18 Eylül’de Satürn’ün tekrar Yay burcuna kaymasıyla beraber yakın çevre sorumluluklarınız devreye girmeye başlayacak.

23 Eylül’den sonra artık kendinizi ortaya koymak isteyebilirsiniz. Kendinize olan güveniniz artacak ve kimseden yardım almadan yolunuzda ilerlemek isteyecek, bunu başaracaksınız.

25 Eylül’den sonra sevdiğiniz insanla anlaşmak kolay olmayabilir.

26 Eylül’de yakın çevrenizle yaptığınız bazı işlerinizde sonlanmalar ve sorunlar oluşabilir.

28 Eylül’deki tam Ay tutulması sizin evlilik, ikili ilişkiler alanlarınızda oluşacak. Bu dönem sonrası evlilik ve özel ilişkilerinizde bazı sonuçlara ulaşabilirsiniz. Önemli kararlar devreye girebilir.

Ekim ayında kendi kişisel hayatınıza odaklanacaksınız.

8 Ekim’den sonra daha sakin ve kafanızı dinleyeceğiniz bir dönem başlıyor. Bu süreçte geçmiş aşk ilişkilerinizi düşünebilir, gizli saklı işlere yönelebilirsiniz. Hızlı bir dönemin ardından biraz kendinizle baş başa olmak iyi gelebilir. Bu dönemde önemli estetik operasyonlarına kalkışmayın. 11 Ekim dikkat etmeniz gereken tarihlerden.

13 Ekim’de yepyeni başlangıçlarla hayatınızda yol almaya başlıyorsunuz.

16,18,23 Ekim’de aile hayatınız huzurlu ve mutfu olacak, kendinizi ailenizle yapacağınız işlerde verimli hissedeceksiniz.

Kasım aymda bir yandan parasal konuların üzerine eğilebilir, diğer yandan gizli saklı aşk oluşumlarına vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Bu dönemde ‘bana bir şey olmaz’ hissi yüksek olabilir.

8 Kasım’dan sonra görüntünüze daha fazla önem vereceksiniz. Görüntünüzde değiştirmek istediğiniz şeyler için harekete geçebilirsiniz.

20,22 Kasım’dan sonra artık ilginizi yakın çevrenize kaydırmaya başlayacaksınız. Akraba, kardeş, komşu, kuzen, dostlarınızın hayatına, daha rahat fikirlerle ve çözümcül yöntemlerle yaklaşabilirsiniz.

25 ve 30 Kasım’da önemli bir yakın çevre sorumluluğunuz size hayatı ciddi algılatabilir.

Aralık ayında satış, reklam, pazarlama ve iletişim alanlarınızda önemli sorumluluklar deneyimleyeceksiniz. Bir yandan da kendi akrabalarınızın hayatında önemli olaylar cereyan edebilir. Kendinizi sevecek ve önemseyeceğiniz bir ay içinde olacaksınız.

10 Aralık’tan sonra ailenizle konuşmalarınız önem kazanıyor. Bir ev değiştirme ya da alma konusunu masaya yatırabilirsiniz. 14, 19, 25 Aralık’ta şans sizden yana, yalnız 21 ve 29 Aralık’ta kolay tepki vermeye müsaitsiniz. Terazi burcu eğitimi için burayı tıklayınız.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir