Terazi Burcu İş, Para, Kariyer 2016 Yorumları

Terazi Burcu İş, Para, Kariyer 2016 Yorumları

2016 Terazi Burcu Kariyeri

İŞ, PARA, KARİYER

Bu yıl, satış, pazarlama, reklam, bilgisayar ve tanıtım alanlannızda bakış açınızı geniş tutmalı ve daha çok disiplinle, sorumlulukla adımlar atmalısınız. İş fırsatlan bakımından yılın ikinci yarısında çok daha şanslısınız. 9 Eylül’dejüpiter sizin burcunuza geçince hayat size çok önemli şans ve fırsatlar sunmaya başlayacak. İşte burada hazırlandığınız konulan devreye sokabilir, şans rüzgarını arkanıza alarak hayatınızda önemli bir dönemi başlatabilirsiniz.

17 Nisan-27 Mayıs tarihleri arasında satış, reklam, pazarlama, tanıtım, yayıncılık, bilgisayar işlerinizde bazı sıkıntılar ve sorunlara açık olacaksınız. 27 Mayıs-30 Haziran tarihleri arasında da parasal konularda dikkaüi adımlar atmalı, ticari girişimlerden uzak durmalı, harcamalannızı aza indirmelisiniz.

İş alanlarınızda 9 Mart-16 Eylül’deki tutulmalar size yeni olanaklar ve seçenekler sunabilir.

3 Ocak’tan sonra eneıjinizi finansal konulara kaydırmaya başlıyorsunuz. Maddi güvenceyi sağlamak için daha fazla mücadele etmeniz gerekebilir. Düzenli gelirlerinizde de bu süreçte dalgalanmalar oluşabilir.

18 Ocak’ta özellikle iş hayatınızda ve parasal konularda başkalannı düşünerek hareket etmenizin karşılığını ödüllü bir şekilde alacaksınız.

22 Şubat’taki dolunayda beklenmedik birtakım hassaslıklara, gerginliklere hazır olmalısınız. Aynı zamanda kariyerinizle ilgili birtakım verilere ve sonuçlara ulaşabilirsiniz.

25 Şubat, yakın çevrenizle beraber girişeceğiniz plan ve projeleriniz için kalıcı sonuçlar doğuracak işleri karşınıza getirebilir.

9 Mart’ta oluşan tam Güneş tutulması sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerçekleşecek. İşte bu tarihten sonra işinizle ilgili konularda beklenmedik konu ve olayların, sürpriz gelişmelerin, beklenmedik durumların ön plana geçtiğini görmeye başlayacaksınız.

11 Mart’a denk gelen toplantılarınız ve anlaşmalarınız varsa başka bir güne erteleyin.

15 Mart, özellikle iş hayatınızda tutamayacağınız sözler verebileceğiniz tarihlerden. İş hayatınızda biraz daha karmaşık etkiler atında olacaksınız.

25 Mart’ta iş hayatınızda iş ilişkileriniz bozulabilir, sıkıntılar yaşayacağınız tarihlerden bir tanesi.

5 Nisan’da ortaklaşa iş yaptığınız insanlarla kalıcı anlaşmalar devreye girebilir.

7 Nisan’da ortaklaşa adım atacağınız konularda yeni ayı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ortaklaşa işlerinizde karşınıza çok ilginç ve beklenmedik fırsatların çıktığı bir dönemdesiniz.

22 Nisan’daki dolunay para alanlarınızı etkileyecek. Bu tarih ve birkaç gün boyunca elinize para geçebilir ya da parasal konularda çeşidi hassaslıklar yaşayabilirsiniz.

28 Nisan’da Merkür gerilemesine başlıyor. Merkür sizin özellikle ortaklaşa parasal alanlarınızda gerileyecek. Bu tarihten sonra üç haftalık süreç içinde alacak-verecek işlerinizi iyi kontrol edin. Banka işlemleriniz varsa yanlış ifadelere ve başınıza gelebilecek ufak tefek sıkıntılı durumlara karşı hazırlıklı olun. Borç veya kredi alımından uzak durun.

30 Nisan itibarıyla artık tam anlamıyla parasal konularda ilişkilerinizi güçlendireceksiniz. Başkalarıyla paylaştığınız mal, para gibi değerlerin gündeme geleceği bir dönem içinde olacaksınız.

terazi-burcu-is-2016

1-3 Mayıs’ta, maddi konularda iş hayatınızda gereken destekleri sağlayacaksınız. Kendinizi ortaklaşa parasal konularda çok şanslı hissedeceksiniz.

6 Mayıs’taki yeni ay, ortaklaşa parasal konularda yeni adım ve kararlarınızı destekliyor. Yine de Merkür’ün bu alanlarınızda gerilediğini göz ardı etmeden yeni kararlar almamaya özen gösterin. Var olan işlerinizi tamamlamaya çalışın.

9 Mayıs’ta parasal konuşmalar devreye giriyor, ortaklaşa para alanlarınızda birtakım sıkıntı ve problemlerinizi çözümleyebilirsiniz.

10 Mayıs, ortaklaşa parasal konularda; kredi, vergi, gibi parayla ilgili alanlarda beklenmedik gelişme ve fırsatlar karşınıza gelebilir.

27 Mayıs’tan sonra Mars, parasal konularda gerilemeye başlayacak bu alanlarda birtakım aksilikler, mücadelenizde birtakım sıkıntı ve sorunlarla karşılaşmanız söz konusu.

Özellikle haziran başında önemli iş görüşmeleriniz, iş toplantılarınız, geleceğinizi ilgilendirecek projeleriniz varsa bütün bunları yerine getirmekte zorlanabilirsiniz.

2, 3,4 Haziran olumsuz tarihler. Olumsuz bakış açısıyla bazı işlerinizde; özellikle geleceğinizi ilgilendiren birtakım işlerinizde sorumluluklarınız size nefes aldırmayabilir ve birtakım bozulmalar, sıkıntılı durumlar oluşabilir.

5 Haziran’daki yeni ay, seyahat, yabancılarla yapılacak işler, hukuk medya, ticaret alanlarınızda yeni karar ve başlangıçlarınızı uygulamanız için uygun bir yeni ay olacak.

9 Haziran tarihinde özellikle parasal konularda anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir.

12,13, 14,17 Haziran itibarıyla yurt dışı bağlantılı işler, yabancılar, yayıncılık, medyayla ilgili konularda yapacağınız konuşmalar ve anlaşmalar gündeme gelmeye başlayacak.

18 Haziran’da sizi zorlayacak bir eneıji devreye giriyor.

İş yaptığınız insanlarla yollarınızı ayırabilirsiniz. Özellikle iş hayatınızdaki belirsizlikler ve karmaşalar, günlük hayatınızın akışında birtakım sıkıntı ve problemlere sebep olabilir.

21-23 Haziran’dan sonra kariyerinizde kendinizi ortaya koymaya başlıyorsunuz. Önemli insanlarla bir araya geleceksiniz ve bu durum ilerlemenizde etkili olacak. İş görüşmeleri, beklenmedik yerlerden gelen fırsatlar devrede…

27 Haziran tarihinde toplum önü işlerinizde başan kazanmak, yardımsever ve diğer insanları düşünen etkinizle hareket etmek size işte artı puan kazandırabilir.

30 Haziran’da Mars’ın düzelmesiyle parasal konularda yaşadığınız sıkıntı ve sorunların geride kalmaya başladığını göreceksiniz. Artık para konularıyla daha kolay mücadele edeceksiniz.

Temmuz başında çok güzel teklifler var. Beklenmedik yerlerden, özel kurumlardan, gizli demeklerden alacağınız destekle iş ve kariyer hayatınızda doğru ilişkiler içine girecek ve bir anlamda kendinizi göstermeyi başaracaksınız.

4 Temmuz’da güzel bir yeni ay var. Bu yeni ay sizin kariyer ve iş alanlarınızı ön plana çıkartacak. Sonrasında 15 gün boyunca işinizle, kariyerinizle ilgili önemli konu ve olaylara daha fazla özen gösteriyor olacaksınız.

5, 6 Temmuz’da birtakım önemli konulan iş hayatınıza taşıyabilirsiniz. Bu anlamda yaratıcılığınız yüksek olacak. Parasal konularda ilişkilerinizi devreye sokacak ve ilişkilerinizden fayda kazanacaksınız.

8 Temmuz iş hayatınızda konuşma ve görüşmelerinizin onaylanacağı, bir anlamda bu konularda güzel fırsatların ve şansların karşınıza çıkacağı günlerden.

17-19 Temmuz tarihleri iş hayatınızda yaptığınız işlerin karşılığını maddi olarak alacağınız günler. Bir anlaşmaya imza atabilirsiniz. Bir sorumluluğun altına gireceksiniz ama bu sorumluluk size uzun vadede güzel sonuçlarla geri dönecek.

29 Temmuz’da özellikle parasal konularda birtakım sıkıntılar karşınıza çıkabilir.

1 Ağustos’ta satış, reklam, pazarlama, yayıncılık, bilgisayar ile bağlantılı her tür konuda güzel, kalıcı, sağlam adımlar atmanız ve istediğiniz destekleri bulmanız mümkün. Yine bu tarih, ortaklaşa atılacak her tür adım için sizi destekliyor.

6, 7 Ağustos tarihleri, huzursuz ortamların içinde olabilirsiniz. Önemli işleriniz varsa çok kolay yanılabilirsiniz. Bu nedenle bu tarihlerde önemli işlerinizi ertelemenizde fayda var.

24-26 Ağustos iletişimsel konularda eneğinizi istediğiniz gibi ortaya koyamadığınızı düşünebilirsiniz. Bu da öfke patlamalarına ve birtakım beklenmedik olaylar yaşamanıza sebebiyet verebilir.

28 Ağustos’ta geri planda durulacak işler konusunda, parasal işlerinizde güzel gelişmelerle ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

30 Ağustos itibarıyla Merkür kadersel alanınızda gerileyecek.

Bu tarihte geçmişten getirdiğiniz çözülmeyen konular ve meseleler daha fazla karşınıza gelecek. Seyahat, eğitim, medya, hukuk, ticaret ve maneviyat alanlarınızda birtakım aksilikler, yanlış anlaşılmalar ve sorunlar yaşamaya meyilli olacaksınız.

2 Eylül’de özellikle iş koşulları bazı noktalarda yanıltıcı olacak ve bu dönemde karşılaştığınız insanlar ve duyacaklarınız, hayal kırıklıklarına neden olabilir.

9 Eylül’den sonraJüpiter burç değiştirerek Terazi burcuna geçiyor. Bu süreçten sonra şans ve fırsatların size aktığını göreceksiniz. Ortaklaşa atılacak adımlarda, hak, hukuk, adalet gerektiren konularda, sanatsal performanslara dayalı işlerde; şansı ve muduluğu bir yıl boyunca yaşayacaksınız.

10 Eylül tarihinde özellikle iş hayatınızın günlük akışında birtakım sıkıntı ve problemler karşınıza gelebilir.

16 Eylül tarihinde oluşan parçalı Ay tutulması iş koşullarınız ve çalışanlarınızla ilgili konulan hareketlendirecek. Özellikle bu alanlarda birtakım zorlanmalar söz konusu. Ay tutulması zamanında önemli kararlardan kaçının.

23 Eylül itibarıyla maddi konularda ilişkilerinizi düzeltebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bir yandan paranızı arttırmak, yatırımlannızı gözden geçinnek, bu alanda güzel gelişmeler, güzel ilişkiler içine girmek söz konusu.

26 Eylül keyilli tarihlerden. Geleceğinizi ilgilendiren konularda çok güzel fırsatlar ve şanslar karşınıza gelebilir.

1 Ekim’de gerçekleşen yeni ay ile birlikte artık bir yıl boyunca atılımlannız konusunda yeni kararlan ve başlangıçlannızı devreye sokabilirsiniz.

7 Ekim’de satış, reklam, eğitim, yabancılarla yapılacak işler konusunda güzel fırsatlar yakalayacaksınız. Düşündüklerinizi gerçekleştireceğiniz bir döneme giriyorsunuz.

11 Ekim tarihini bir kenara not edin çünkü keyifli konuşmalar, anlaşmalar, görüşmeler hayatı daha güzel algılamanıza sebep olacak.

14 Ekim, tarihinde satış, reklam, pazarlama, iletişim, bilgisayar, yayıncılık sektörlerinden biriyle uğraşıyorsanız sizi destekleyen bir gün.

24 Eldm’den sonra özellikle ticari konular önem kazanmaya başlayacak. Parasal konularda sıkıntı yaşadığınız sorunları çözüme ulaştırabileceksiniz.

30 Ekim’de parasal konularda gerçekleşen yeni ay ile birlikte kafanızdaki plan ve projeleri ortaya koymak, parayla ilgili düşündüklerinizi, karar verdiklerinizi uygulamak, başlangıçlarınızı yapmak, yeni ticari atılımlarda bulunmak için de uygun bir zaman dilimine giriyorsunuz.

Kasım ayı, ekim sonunda oluşan yeni ayın etkisiyle parasal konularda size güzel kazançlar sağlayacak. Kasım ayının ilk haftasındaki güzel ve olumlu etkiler sizi daha yukarıya taşıyabilir.

12 Kasım’dan sonraki iki haftalık süreçte ileüşim, satış, reklam, pazarlama, bilgisayar sektöründen birinde çalışıyorsanız bu alanda konuşmalar, görüşmeler ve toplantılar hızlanacak.

14 Kasım’daki dolunay, ortaklaşa para konularınızı tetikliyor. Kazanımlannızı değerlendirmenin, yatırıma dönüştürmenin yollarını bu dolunay ile beraber arayabilirsiniz. Beklemediğiniz, unuttuğunuz bir para ya da bir vergi konusu, bu sizi hassas kılacak.

18 Kasım tarihinde özellikle iletişimsel konularda görüşmeleriniz ve anlaşmalarınız varsa yapmamaya özen gösterin. Yanıltıcı etkiler altında olacaksınız.

21, 22 Kasım’da iletişimsel konularda kimliğinizi ve kendinizi ortaya koymaya başlayacaksınız.

22 Kasım’da devreye girecek güzel bir anlaşma ayaklanmzı yerden kesebilir. Sorumlu, ciddi, disiplinli yaklaşımlarla şu son dönemde istediğiniz çalışmalann karşılığını alabileceksiniz. Hayalperestlikten ziyade ciddi konularda daha net konuşmaya özen gösterin.

29 Kasım’daki yeni ayda, iletişim, satış, reklam, pazarlama, bilgisayar, yayıncılık alanlarından birinde çalışıyorsanız bu alanlardaki yeni kararlarınızı ve başlangıçlarınızı kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

1 Aralık günü önemli anlaşmalardan uzak durmakta fayda var. Bu ayın tek olumsuz günü bu.

10 Aralık’ta iletişim halinde olduğunuz insanlann önemli sorumlulukları devreye giriyor.

14 Aralık’taki dolunayda, iletişimsel konuda başlattığınız işlerinizin karşılığını alıyorsunuz. Önemli bir iş seyahati gündeme gelebilir.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir