Terazi Burcu 2016 Yorumları

Terazi Burcu 2016 Yorumları

2016 Terazi Burcu Yorumları

TERAZİ

(24 Eylül-22 Ekim)

Ruhunuzu ve derinliklerinizi keşfediyorsunuz

2016 yılında neşe, zenginlik ve bolluk temsilcisi Jüpiter’den alacağınız etkilerle her türlü olumsuzluk karşısında korunacaksınız. Beklenmedik iyiliklerle karşılaşacaksınız. Kendinizi, ruhunuzu keşfetmek, yardımlaşmayı ön plana çıkarmak ve daha ruhani şeylerin peşinde koşmak isteyeceksiniz. Geri planda durmanız gereken her tür işte şans sizin yanınızda. İşlerinizde bir yavaşlama, bir ağırlaşma söz konusu olursa bunun kendi iyiliğiniz için olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Hapishane, hastane, devlet kurumlan, büyük şirkeder, yardımlaşma dernekleriyle işleri olanlar, bu alanlardan yana şanslı olabilir. Yine sahne arkası işler, sinema, bale, resim, dans, koreografiye dayalı işlerinizde, yazım alanlarınızda çok çalışabilir, mütevazı, pratik ve dikkaüi adımlarla güzel fırsaüar yakalayabilirsiniz. 9 Eylül’e kadar önemli bir hazırlık sürecindesiniz. Hoşunuza giden bir öğreti, bir felsefe ya da dinin daha derin ve tasavvuf ağırlıklı konularıyla uğraşmak, kendinizi bulmak ve tanımak hayatınıza çok şey katabilir. İstenmedik huylarınızdan ve davranışlarınızdan kurtulmak için harekete geçebilirsiniz. Ama daha önceden yaşamış olduğunuz olayları aşırı didikleyen, araştıran ve kendinizi akışa bırakmakta zorlanan yapınızla en büyük düşmanınız kendiniz olmayın.

terazi-burcu-2016

Kendi ruhunuzu ve derinliklerini keşfedeceğiniz bu dönemde hazırlıklarınızı yapmalı ve yeni gelecek olan dönemden faydalanabilmek için hayatınızda önemli açılımlarda bulunmalısınız.

2016 yılında daha önceden yavaş yavaş hissetmeye başladığınız satış, pazarlama, iletişim, yakın çevre, akrabalar, öğrenim ve reklam alanlarınızda sorumluluklarınız artmaya başlıyor. Bu konularda önemli sorumluluk ve yükümlülüklerle karşılaşırken, Satürn bu alanlardaki olumlu ilişkileri sağlam mı, değil mi diye test edebilir. Akraba, komşu veya kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde zorluklar görülebilir. Yakın bir akrabanızın ya da kardeşinizin derdi, sağlığı veya problemiyle uğraşmanız gerekebilir. Yakın çevre iletişiminizde ve ilişkilerinizde bir parça da olsa, kısılmalar, sorunlar görülebilir. Her şeyi ve düşüncelerinizi gözden geçireceğiniz bu süreç içerisinde kararlı ve konsantrasyonu yüksek işlerinizin peşinden koşmalısınız.

Ayrıca bu dönemde bilinmeyen korkularınız tetikleneceğinden, bazı fobiler ve yaşam korkulan geliştirmeye açıksınız. Biraz kendinizi rahatlatmak ve yakın çevrenizde olup bitenlerden dolayı kendinizi suçlamaktan vazgeçmelisiniz.

Terazi Burcu İş, Para, Kariyer 2016 Yorumları

Terazi Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2016 Yorumları

Terazi Burcu Eğitim Hayatı 2016

Terazi Burcu Sağlık 2016 Yorumları

************************************************************************
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir