Terazi Burcu Sağlık 2016 Yorumları

Terazi Burcu Sağlık 2016 Yorumları

2016 Terazi Burcu Sağlığı

SAĞLIK

Bu sene sağlığınıza 9 Mart, 1 Eylül, 16 eylül tarihlerinde oluşan tutulmalarda dikkat etmeniz gerekecek. Özellikle 9 Eylül’den sonra fiziki anlamda rahata ereceğiniz ve sağlıkla ilgili konularda rahatlayacağınız bir döneme giriş yapacaksınız.

terazi-burcu-saglik-2016

5 Ocak’ta sağlığınızda bozulmalar yaşanabilir.

Sağlığınızla ya da yakın çevrenizin sağlığıyla ilgili sıkıntı ve problemler varsa 7 Mart tarihinde bu sıkıntı ve problemlerin kökenine inilebilir, daha güzel gelişmeler içine girilebilir.

9 Mart’ta oluşan tam Güneş tutulması sağlık alanlarınızda gerçekleşecek. Sağlığınızla ilgili konu ve olaylar beklenmedik bir şekilde karşınıza geliyor olacak.

12 Mart’tan sonra, sağlığınızda birtakım sıkıntılar varsa, rahat etkiler altına girdiğinizi söylemekte fayda var. Ancak kilo almaya meyilli olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Yeme-içmeye olan meyliniz artabilir.

20 Mart’ta sağlığınıza dikkat edin! Özellikle yeme-içme düzeninizde abartı söz konusu olabilir.

25 Mart tarihi sağlıkla ilgili konularda sorun ve problemler ortaya çıkabilir.

18 Haziran’da yakın çevrenizden bir insanın sağlığıyla ilgili sıkıntı ve problemler sizi fazlasıyla üzebilir ve yorabilir. Aynı zamanda kendi fiziksel sağlığınıza da dikkat etmelisiniz.

14 Ağustos’ta sağlığınıza ekstradan dikkat etmek önem kazanıyor.

16 Eylül tarihinde oluşan parçalı Ay tutulması özellikle bakmakta olduğunuz bir ev hayvanınız varsa sizi zorlayabilir çünkü onların sağlığında da birtakım zorlanmalar ve sıkıntılar oluşabilir.

22 Eylül itibarıyla sağlığınızda güzel, gözle görülür gelişmeler sizi mutlu edecek.

19 Aralık’ta sağlığınıza çok dikkat etmeniz gerekecek. Günlük egzersizlerinizi ihmal etmeyin ve vücudunuzu fazla zorlamayın.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir