Terazi Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2016 Yorumları

Terazi Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2016 Yorumları

2016 Terazi Burcu Evlilik Hayatı

AŞK, EVLİLİK, İLİŞKİLER

Bu sene yakın çevrenizle, akraba veya kardeşlerinizle olan ilişkilerinize her zamankinden daha fazla önem vermeniz gerekebilir. Özellikle 17 Nisan-27 Mayıs tarihleri arasında onlarla olan bağlantılarınızda sıkıntı ve sorunlar devreye girebilir. 18 Ağustos’taki tutulmayla beraber aşk hayatınızda veya çocuk ilişkilerinizde duygusal kararlarınız devreye girecek.

2 Ocak’ta aşkı daha fazla ifade etmek, daha fazla konuşmak ve eğer hoşlandığınız bir insan varsa ona açılmak isteyebilirsiniz.

5 Ocak tarihinde Merkür’ün aşk evinizde gerilemesi, aşk hayatınızda birtakım ifade sorunlarını, yanlış anlaşılmaları, kendinizi yanlış ifade etme gibi durumları ortaya çıkartabilir.

terazi-burcu-iliski-2016

8 Ocak itibarıyla Merkür, gerilemesine ev, aile, yuva alanlarınızda devam etmeye başlayacak. Aile hayatınıza bu süreçte dikkat etmelisiniz.

13,14, 15 Ocak’ta yakın çevreniz ile güzel bir iletişim geliştireceksiniz. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanı iyi anlıyor olacaksınız. Ailenize güzel teklifler ve şanslar yağacak.

20 Ocak’ta iletişimsel olarak sevdiğiniz insanla, partnerinizle anlaşmak kolay görünmüyor, özellikle aile ortamlarında zorlanabilirsiniz.

24 Ocak’taki dolunay, özel hayatınızın aktive olduğu bu günlerde sosyal çevre alanlarınızı harekedendirebilir. Sosyal ortamlarda, arkadaşlıklarınızda birtakım gerilimli, stresli durumlar oluşabilir.

25 Ocak’ta Merkür’ün düzelmesiyle beraber artık aile hayatınızdaki yanlış ifadelerden, sıkıntı ve sorunlardan kurtulmaya başlayacaksınız.

3, 6, 7, 8 Şubat’ta aşk hayatınızda yakın çevrenizden aldığınız desteklerle güzel adımlar atmasını bileceksiniz. Beklenmedik yerlerden alacağınız tekliflerle, özellikle aile ve yuvanız için güzel gelişmeler, şanslar ve fırsaüarın karşınıza geldiğini göreceksiniz ve bu gelişmeler sizi fazlasıyla muüu edecek.

10-14 Şubat, şanslı tarihler. Özellikle aile hayatınızda beklemedik güzel ilişkilerin devreye girmesi, güzel tekliflerin

oluşması söz konusu. Kendinizi aile ortamlarınızda huzurlu, muüu, şanslı hissedeceksiniz. Çocuğunuzla ilgili konularda da onunla olan iletişiminiz önemli olmaya başlıyor.

17 Şubat itibarıyla ilişkilerinizin daha da güzelleştiğini göreceksiniz. Eğlenceye daha fazla vakit ayırmak isteyeceksiniz.

Yeni bir ilişki için adım atmak iyi bir fikir. Eğer evliyseniz, duygusal hayatınız açısından hareketli bir süreç.

22 Şubat taki dolunay, sizin kadersel alanınızda gerçekleşiyor.

Bu yüzden bu dolunayda beklenmedik birtakım hassaslıklara, gerginliklere hazır olmalısınız. Geçmişte kalan konu ve olaylar karşınıza yeniden gelebilir. Bir olayın iç yüzü ortaya çıkabilir.

Mart ayına olumlu etkilerle başlıyorsunuz. Özellikle 1 Mart’ta özel hayatınızda sevdiğiniz insanla alacağınız güzel kararlar, aşk hayatınızda sizi sorumlu bir şekilde harekete geçirecek.

6 Mart zorlayıcı günlerden. Yakın çevrenizin, akraba, kardeş ve kuzenlerinizin sorumlulukları, sizin günlük programınızda birtakım aksamalara ve sıkıntılara sebep olabilir.

7 Mart tarihinde aile hayatınızda sevdiklerinizle güzel gelişmeler içine girebilirsiniz. 14 Mart’ta yakın çevrenizle anlaşmak kolay olmayacak.

22 Mart’tan sonraysa aceleci ve sabırsız tavrınızla, sert ifadelerinizle hem siz partnerinizi hem de partneriniz sizi bazı noktalarda zorlayabilir. Bu etkiye dikkat edin.

23 Mart’taki Ay tutulması, hayat evinizde gerçekleşiyor. Kişisel alanınızda yaşayacağınız bu Ay tutulması ile beraber hayatınızla ilgili konularda önemli gelişmeler karşınıza gelecek. Bu süreçte stresli ve gergin olabilirsiniz ama kişisel hayati kararlarınıza bu süreçte dikkat edin, duygusal ve ani kararlardan kaçının.

Nisan ayında özel hayatınıza ve ikili ilişkilerinize odaklı durumdasınız ve bu alanda beklenmedik gelişmeler, sürpriz konu ve olaylar daha fazla hayatınızı ilgilendiriyor olacak.

7 Nisan’daki yeni ay, özellikle özel hayatınızdaki ilişkilerinizle ilgili karar ve başlangıçlarınızı devreye sokacak.

12-14 Nisan tarihinde özellikle özel hayatınızda, kadın-erkek ilişkilerinizde, yakın çevrenizdeki insanlarla olan bağlantılarınızda kendinizi iyi hissedeceksiniz ve güzel şanslar yakalayacaksınız.

17 Nisan tarihinde hayat eneğimizi temsil eden Mars, gerilemesine başlıyor. Mars sizin yakın çevre, akraba, kardeşler ve iletişimsel alanınızda gerileyecek. Bu süreçte hem özel hayatınızda hem yakın çevre ilişkilerinizde dikkatli adımlar atmalısınız.

18 Nisan, özel hayatınızı destekleyen tarihlerden biri.

19 Nisan’da özel hayatınızda, özellikle aile hayatınızda sevdiğiniz insanla anlaşmak kolay olmayacak.

9 Mayıs, yakın çevrenizdeki insanlarla da yaşadığınız sıkıntıları bir şekilde atlatabileceğinizi düşüneceğiniz bir sürece giriyorsunuz.

13,14 Mayıs’ta yine özel hayatınızda sevdiğiniz insanla konuşmalarınız artacak. Aile hayatınızdaki düşündüklerinizi, fikirlerinizi uygulamak için uygun fırsatları yakalayacaksınız.

22 Mayıs’taki dolunay, özellikle yakın çevre, akraba ve kardeşlerinizin hayatıyla ilgili olaylan hayatınızın merkezine taşıyacak. Yakın çevrenizde yaşanan olaylar sizi bu noktada hassas kılabilir.

3,4 Haziran yine olumsuz tarihler. Özellikle ilişkilerinizdeki bozulmalar sizi biraz zorlayacak. Ailevi konularda da bu etkiler altındasınız.

12,13,14, 17 Haziran tarihlerinde sevdiğiniz insanla yapacağınız bir seyahat, ilişkinize anlam katabilir.

26, 27 Haziran tarihinde özel hayatınızda güzel, keyifli, farklı düşünceler ve fikirler gündeme geliyor.

Ailevi konularda gücü ve şansı üzerinizde hissedeceğiniz tarihlerden.

7 Temmuz tarihine dikkat etmelisiniz. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla anlaşmak bu tarihlerde biraz zor.

14 Temmuz itibarıyla arkadaşlarınızla sosyal çevrenizdeki görüşmelerinizi ve konuşmalarınızı arttıracaksınız.

Birden fazla işle uğraşabilir ve sosyal çevre içinde önemli organizasyonlarda bulunabilirsiniz.

20 Temmuz’daki dolunay ev, aile ve yuva alanlarınızı hassaslaştırıyor. Birkaç gün boyunca ailenizle ilgili konularda stresler, gerginlikler, hassaslıklar yaşayabilirsiniz.

22 Temmuz itibarıyla artık kimliğinizi tam anlamıyla sosyal ortamlarda ortaya koymaya başlayacaksınız. Kısacası, sosyal çevre konularınızın hızlandığı ve sevdiklerinizle gelecek planları yapacağınız bir sürece giriyorsunuz.

30 Temmuz, biraz geri plana çekilmek, olayları gözden geçirmek ve plan yapmak adına uygun bir gün.

2 Ağustos tarihindeki yeni ay, özellikle sosyal çevre ortamlarınızı hareketlendirecek. Yakın çevrenizde iletişim halinde olduğunuz insanlarla; akrabalarla, kardeşlerle, komşularınızla, kuzenlerinizle ya da yakın çevrenizde kim varsa onlarla birtakım gerginlikler yaşamanıza sebep olabilir.

14 Ağustos’ta ilişkiler anlamında desteklenmiyorsunuz. İlişkinizde hayal kırıklıklarına ve sorunlara açık olacaksınız.

18 Ağustos’taki parçalı Ay tutulması, özellikle aşk hayatınızı tetikleyecek. Aşk hayatınızla ilgili önemli kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Çocukla ilgili oluşumlar beklenmedik bir şekilde duygusal konulara bağlanabilir ve siz hayatınızda çok hızlı şekilde bu konulara yer açmak durumunda kalabilirsiniz.

24-26 Ağustos önemli tarihler. Yakın çevrenizle birtakım sıkıntılar yaşamaya meyilli olacaksınız.

30 Ağustos tarihi itibarıyla artık biraz kendinize bakmak, biraz sosyalliğinizi ön plana çıkarmak isteyeceksiniz. Kendinize yapacağınız yatırımlar da bu süreçte önemli olacak. İnsanların ilgisini ve dikkatini çekeceğiniz bir döneme giriyorsunuz.

12 Eylül’de yakın çevrenizdeki insanlarla daha önceden konuşulmuş bir konu üzerine birtakım aksilikler, sıkıntılar, sorunlar, fikir ayrılıkları, anlaşmazlıklar söz konusu olabilir.

18 Eylül’de özel hayatınıza dikkat etmeniz gerekebilir. İlişkinizde var olan tansiyonlu durumlar ortaya çıkabilir.

19 Eylül’de yakın çevrenizdeki bir insanla aranızda fiziksel bir çekim oluşabilir. Etrafınızda sizi harekete geçirecek insanlara ihtiyacınız var.

27 Eylül’de eneıjinizi yakın çevre konularından kaydıracak, ailevi konulara özen göstereceksiniz. Özellikle bu süreçte ailenizde bazı insanlarla anlaşmak kolay olmayacak çünkü siz, kontrolü ele almak isteyeceksiniz.

1 Ekim’de gerçekleşen yeni ay ile birlikte artık bir yıl boyunca kişisel kararlar devrede olacak. Hayatınızla ilgili önemli bilgiler edineceksiniz ve Jüpiter’den aldığınız güzel desteklerle bu yolda kalıcı adımlar atmasını da başaracaksınız.

5 Ekim’de aile hayatınızda parasal konularda güzel gelişmeler içinde olabilirsiniz. Onlara parasal yardımda bulunmak çok hoşunuza gidecek.

7 Ekim’de ailenizle birtakım sürtüşmelere, sıkıntı ve problemlere açık olacaksınız.

16 Ekim’deki dolunay, özel hayatınızda önemli konuları ve kararları karşınıza getirebilir. Bu dolunay ile birlikte sevdiğiniz insanla anlaşmazlıklarınız olacak.

18 Ekim tarihinde artık yakın çevre, akraba ve kardeşlerinize daha fazla sevginizi yansıtmak isteyeceksiniz. Onlarla beraber yapacağınız planlar devrede.

19, 20 Ekim’de eneıjiniz o kadar yüksek olacak ki bu eneıji yüksekliğiyle sevdiklerinizle birtakım sıkıntı ve problemler de yaşamaya meyilli olabilirsiniz. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla olan iletişiminize dikkat etmeniz yerinde olacak.

26 Ekim tarihi şanslı tarihlerden. Yakın çevrenizdeki insanlarla olan ilişkileriniz, hayat yolunda size yeni şanslar ve fırsatlar getirebilir.

29 Ekim’de özellikle hayatınıza ve aile ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekecek.

12 Kasım’dan sonraki iki haftalık süreçte yakın çevrenizle iletişiminiz artmaya başlıyor. Evinizde düzenlemeler yapmak için de önemli bir süreç. Aynı zamanda bu üç haftalık süreçte evinizde daha fazla misafir ağırlamak isteyebilirsiniz.

18 Kasım tarihinde özellikle yakın çevre ilişkilerinizde ve iletişimsel konularda görüşmeleriniz ve anlaşmalarınız varsa yapmamaya özen gösterin. Yanıltıcı etkiler altında olacaksınız.

25, 26 Kasım tarihinde özellikle aile hayatınız için yapacağınız harcamalar çok olabilir. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla iletişiminizi kuracağınız ve sorunlarınız varsa bu sorunlara faklı yaklaşımlar ve farklı düşüncelerle çözümler üreteceğiniz tarihler…

29 Kasım’daki yeni ay, yakın çevrenizle olan bağlantılarınızda önemli olacak. Akraba ve kardeşlerinizin hayatında vermeniz gereken kararlar varsa bu yeni ayda devreye sokabilirsiniz.

2 Aralık itibarıyla iletişiminizi aile hayatınıza kaydırmaya başlayacaksınız. Geçmiş konu ve olayları konuşmak, ailenizle daha fazla iletişim haline girmek, sorunlarınız varsa bu sorunlara çözüm üretmek önem kazanıyor.

3-7 Aralık tarihinde yakın çevrenizle beraber sanatsal ve kreatif işlerinizi devreye sokabilirsiniz. Özel hayatınızda, aşk hayatınızda ve eğlence hayatınızda yakın çevrenizle beraber eğlenmek sizi daha da rahatlatacak. Çocuğunuz varsa onunla olan paylaşımlarınız da bu süreçte artacak.

9 Aralık en şanslı tarihlerden biri. Mutluluğu, şansı, keyfi, fırsatları yakalayacaksınız. Bu fırsatlar, bu şanslar yakın çevrenizden ve iletişim halinde olduğunuz insanlardan gelecek.

19 Aralık’a kadar özellikle evle, yuvayla ilgili önemli konuları, anlaşmaları halletmeye çalışın. 19 Aralık’ta Merkür ev, aile, yuva alanlarınızda gerileyecek ve bu alanlarda iletişim aksiliklerine ve sorunlarına açık olacaksınız.

21-25 Aralık’ta aile büyüklerinizle bir araya gelmek, onlarla birtakım konuşmalar içinde olmak önemli olacak.

Eğer kalbiniz boşsa hayatınızın aşkıyla karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek. Aşk hayatınızda çok güzel bir teklif alacaksınız. Çocukla ilgili konu ve olaylar önem kazanacak.

27 Aralık tarihinde yakın çevrenizle olan işlerinizde, ev-aile hayatınızda yapılması gereken işlerinizde önemli konu ve olaylar devreye giriyor.

29 Aralık’tan bu tarihteki yeni ay, aile hayatınızla ilgili önemli konuları karşınıza getirebilir ama hala Merkür’ün geri gittiğini unutmadan hareket etmeye özen gösterin ve düzelmesini bekleyin.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir