Vogue Eyewear Adriana Lima İle 2015 Sonbahar/Kış Kampanyası

Vogue Eyewear Adriana Lima İle 2015 Sonbahar/Kış Kampanyası

VOGUE Eyewear, marka yüzü Adriana Lima ile 2015 Sonbahar/Kış İletişim Kampanyası çekimlerini Rio de Jenario’da gerçekleştirdi. Bu nedenle Adriana Lima, Brezilya’nın bu canlı ve ikonik şehrinde dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerin katıldığı bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Türkiye’den de beni davet etmişti.

VOGUE Eyewear 2015-1

GÖZLÜKTE YENİ TREND

Adriana ile tüm gün Rio sokaklarında renkli kareler gerçekleştirdik. Hem çekim sırasında hem de çekim aralarında çok eğlendik. Adriana kendi ülkesinde olmanın verdiği mutlulukla çok rahat ve her zamankinden daha coşkuluydu. Bu onunla dördüncü kez çekim için bir araya gelişimiz.

VOGUE Eyewear 2015-2

Memleketi Brezilya’da bu çekimlerin gerçekleştiriliyor olması ona haklı bir gurur yaşatıyordu doğal olarak. Öğle yemeğimizde sık sık ülkesinin yemeklerini, içeceklerini, kültürlerini vs anlatıyordu.

VOGUE Eyewear 2015-3

Adriana’nın favori gözlük modeli, Vogue kedigözü şeklinde olanmış; ayrıca renkli optik gözlükleri de çok beğeniyormuş. Çekimlerde bin bir çeşit Vogue eyewear ile poz verdik. Bu sene göze çarpan trendlerden biri, dışı mat kemik, iç kısmı ise desenli ya da ışıltılı gözlükler.

VOGUE Eyewear 2015-4

AYAĞIMIN TOZUYLA DEFİLEYE

Maalesef Rio seyahatimiz sadece üç gün sürdü. Hemen dönmem gerekti çünkü ayağımın tozuyla hatta neredeyse uçak pistinden podyuma bağlanacak şekilde, İstanbul Moda Haftası’nda Emre Erdemoğlu’nun defilesine çıktım. Ulusal ve uluslararası birçok yarışmada ödül sahibi olan başarılı tasarımcı Erdemoğlu’nun 2015-2016 Sonbahar/Kış koleksiyonunda ağırlıklı olarak sezonun trendleri arasında yer alan örme ve deri detaylar ön plana çıkıyor. Örme ceketler, deri ve yün kabanlarm dikkat çektiği koleksiyon 120 parçadan oluşuyor.

VOGUE Eyewear 2015-5

Koşturmaca bitmedi…

Emre Erdemoğlu’nun “Mengütay” isimli koleksiyonunu ilk önce tamamen erkek modeller sundu. Sonunda tek kadın model olarak çıkıp kapanışını üzerimde gördüğünüz imitasyon kürklerle yapılmış kış bikinisi ile ben yaptım.

VOGUE Eyewear 2015-6

VOGUE Eyewear 2015-8

VOGUE Eyewear 2015-7

Tülin Şahin / Para

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir