Yay Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2016 Yorumları

Yay Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2016 Yorumları

2016 Yay Burcu İlişkileri

AŞK, EVLİLİK, İLİŞKİLER

Bu yıl Jüpiter’den alacağınız etkilerle hayatınızda bir insan varsa onunla evliliğe adım atabilirsiniz. Toplum önünde statünüzü gösterme ve kanıtlama gibi etkileriniz kuvvetli. 9 Mart-16 Eylül’deki tutulmalar ev, aile ve yuva alanlarınızda önemli olayları karşınıza getirebilir. Yine 18 Haziran-10 Eylül tarihlerinde aile hayatınıza ve yuvanıza dikkat etmelisiniz. Bazı sıkıntılara ve sorunlara açık olacaksınız.

5 Ocak tarihinde özellikle ailevi ilişkilerinizde birtakım aldanmalar, yanılgılar, sıkıntı ve problemlerin çıkması muhtemel. Özellikle iletişim halinde olacağınız yakın çevrenizle olan konuşmalarınızda da fikir ayrılıkları, birtakım ters etkiler devrede olacak.

yay-burcu-ask-2016

13 Ocak, keyifli tarihlerden çünkü aşk hayatınızda ilişkilerinizi daha özgür, daha esnek, karşı tarafla beraber hareket ederek karşılıyor olacaksınız.

18 Ocak’ta ailevi konularda, yapmanız gereken konu ve olaylarda yardımsever, onları düşünen tavırlarla hareket edeceksiniz.

25 Ocak’ta Merkür’ün düzelmesiyle beraber, özel hayatınızla ilgili konularda artık rahatlamaya başlayacaksınız.

Şubat ayı yakın çevrenizle bağlantınızı kuvvetlendireceğiniz bir ay.

6, 7 Şubat’ta sevdiklerinizle ve çocuğunuzla olan bağlantılarınıza dikkat edin. Öfkeyle kalkan zararla oturur.

8 Şubat’taki yeni ay, özellikle yakın çevre, akraba ve kardeşlerinizin hayatıyla ilgili konu ve olayları gündeminize taşıyabilir. Onlarla ilgili kararlarınız ve düşünceleriniz varsa yeni aydan sonra yapmak doğru olacak.

17 Şubat itibarıyla yakın çevrenizdeki akrabalarınız ve kardeşlerinizle olan bağlantılarınız kuvvetlenecek, onlarla olan iletişiminizde, bağlantılarınızda kendinizi iyi hissedeceksiniz.

19 Şubat’tan sonra artık tam anlamıyla kimliğinizi aile hayatınıza aktarmaya başlayacaksınız. Ailenizle ilişkileriniz, yaşam alanınız ve yerleşimle ilgili konular hayatınızda önem kazanmaya başlayacak.

1 Mart’ta yakın çevrenizdeki insanlarla kuracağınız güzel bağlantılar, hayati kararlarınızda sizi destekliyor. İlişkilerinizin size fayda sağladığını göreceksiniz ve kalıcı adımlarla ilişkilerinizde ilerliyor olacaksınız.

3 Mart özellikle aşk hayatınızda esnek davranışlarınızla ve güzel iletişiminizle sevdiğiniz insanla farklı geçireceğiniz bir gün olarak karşınıza çıkacak.

6 Mart’ta aile büyüklerinizden bir insan, hayatınızdaki birtakım şeyleri onaylamadığını açıklayabilir. Bu da sizin üzerinizde negatiflik ya da karamsarlık yaratabilir. Hayatın sizi desteklemediği fikrine yatkın olacaksınız.

9 Mart’ta oluşan tutulmada özellikle ev ve aileyle ilgili konularda beklenmedik olayların ön plana çıkması söz konusu. Ev değiştirmek, aile içinde beklenmedik kararlar almak öne çıkabilir.

14 Mart tarihinde özellikle aile içinde kadın-erkek ilişkilerinizde birtakım anlaşmazlıklar ve sıkıntılar ortaya çıkabilir. Siz karşı tarafı anlamakta zorlanabilir, karşı tarafın da sizi anlamakta zorlandığına şahit olabilirsiniz.

20 Mart tarihi, aile hayatınızda ilişkilerinize dikkat etmeniz gereken tarihlerden biri. Aile büyüklerinizle olan konuşmalarınızda onları gözünüzde fazlasıyla büyütebilir, onlara gerçekçi yaklaşmayabilirsiniz.

23 Mart’taki Ay tutulması sizin soysal çevre alanlarınızı ve özel hayatınızı etkiliyor. Bu tutulmayla beraber, sosyal çevrenizdeki insanlar size aşkı sunabilirler, biriyle tanıştırabilirler, flörtleriniz sosyal ortamlara taşınabilir.

25 Mart tarihinde özellikle aile hayatınızdaki ilişkinizde birtakım sıkıntı ve problemler yaşamaya meyillisiniz. Ailenizden bazı insanlarla anlaşmak bu süreçte kolay olamayacak.

31 Mart’ta ise aşk hayatınızda hızlı, beklenmedik, sürpriz gelişmelere açık olmalısınız. Bu gelişmeler bazı noktalarda sizi sevindirecek.

5 Nisan’da aşk hayatınıza, eğlencelere ve hobisel faaliyetlere artık daha fazla ilgi duymaya başlayacaksınız. Bu dönemde flörtler yaşayabilirsiniz.

7 Nisan’daki yeni ay sizin aşk hayatınızda, çocuklarınızla ilgili konularda, eğlence ve sanata yönelik her tür alanda yepyeni adımlan barındırıyor.

9-12 Nisan tarihinde aşk hayatınızda kalbiniz hızlı çarpmaya başlayacak. Sizden çok farklı bir insanla aşka yelken açabilirsiniz. Özellikle bu tarihler aşk hayatınızda beş yıldızlı günler.

17 Nisan tarihinde Mars, sizin kişisel evinizde gerilemesine başlıyor. Mars’ın bu alanlarda gerilemesi belki birazcık daha dikkatli davranmanıza sebep olacak. Aşk hayatınızda çok hızlı giden adımların bu tarihten sonraki dönemde biraz yavaşladığına ve birtakım sorunların ortaya çıktığına da şahit olabilirsiniz.

22 Nisan’daki dolunayda, hiç düşünmediğiniz bir aşk karşınıza gelebilir ve yeni tanışacağınız, sizden çok farklı olan bir insandan etkilenebilirsiniz.

28 Nisan’da Merkür üç hafta boyunca özel hayatınızda size birtakım aksilikler, sıkıntılar ve problemler çıkartabilir. Özel hayatınıza bu süreçte dikkat edin ve yanlış anlaşılmalardan uzak durun.

1 Mayıs’ta ailenize karşı oldukça duyarlı, şefkatli, anlayışlı olacaksınız ve hafta sonunu onlarla değerlendirmek isteyeceksiniz.

20 Mayıs’tan sonra artık tam anlamıyla kendinizi özel hayatınızda göstermeye başlayacaksınız. Bir anlamda ikili ilişkiler ve bu konularla ilgili olaylar daha fazla önem kazanmaya başlayacak.

22 Mayıs’taki dolunay önemli, hayati kararları karşınıza getirebilir. Bu dolunayda özel hayatınızda güç çekişmelerine, karşı tarafla birtakım anlaşmazlıklara karşı dikkatli olmanız gerekecek.

24 Mayıs’tan sonra özellikle ikili ilişkilerde olumlu gelişmeler altına girebilirsiniz. İkili ilişkiler ve ortaklaşa atılacak her tür adım konusunda da şanslı bir döneme giriş yapılıyor.

25 Mayıs’ta özel hayatınıza dikkat etmeniz gerekiyor çünkü karşı tarafla anlaşmak kolay olmayacak.

Haziran ayının özellikle başında ilişkilerinize daha fazla yoğunlaşmanız gerekebilir. Bu yüzden haziran başında biraz sıkıntılı zamanlara açık olacaksınız.

2, 3, 4 Haziran özel hayatınıza çok dikkat etmeniz gereken günler. İlişkinizde birtakım sıkıntıların daha fazla görünür hale geldiğini fark edebilirsiniz.

5 Haziran özellikle özel hayatınızda yeni kararların ve başlangıçların uygulanacağı tarihlerden bir tanesi olacak. Bu tarihteki yeni ayda ya devam ya tamam kararı verebilirsiniz.

6-12 Haziran, sevdiğiniz insanla ilişkinizle ilgili güzellikler yaşayacağınız ve ilişkinizi kurtaracağınız tarihlerden.

13 Haziran itibarıyla artık ikili ilişkiler ve özel hayatınızda sorunlarınızı çözümlemek için, kendinizi düşüncelerinizle ortaya koymak için uygun iki haftalık sürece giriyor olacaksınız.

17 Haziran’dan sonra sevdiğiniz insana duygusal bağlarınız artıyor. Bu dönem içinde aşırı bağlılıktan dolayı onu çok fazla sıkmamaya özen gösterin.

18 Haziran’da özellikle ev, aile, yuva alanlarınızda ve hayatınızla ilgili önemli kararlarda belirsizlikler, karmaşalar, hayatın günlük akışıyla ilgili sorunlar ortaya çıkabilir.

20 Haziran’da özel hayatınızda bazı konuşmalar, bazı fikirler üzerinizde hayal kırıklığı yaratabilir. Sevdiğiniz insanla, partnerinizle anlaşmak kolay olmayacak.

27 Haziran’da özel hayatınızda iletişimsel konuları konuşmak ve birtakım şeyleri farklı yollardan, farklı metotlarla halletmek önemli olacak.

6 Temmuz, duygusal olarak karşı cinsten hoşlanacağınız, etkileneceğiniz günlerden. Psikolojik olarak kendinizi iyi hissetmek anlamında biraz flörtleşmek ya da bir anlamda bir insandan hoşlanmak ön plana çıkabilir.

12 Temmuz itibarıyla artık ilişkileriniz daha fazla önem kazanacak ve daha fazla dış seyahatler yapmak isteyeceksiniz. İlginç ve hayatınızı değiştirecek insanlarla karşılaşabilirsiniz.

1 Ağustos hayatınızdaki insanla beraber yapacağınız farklı ve sıra dışı seyahat planları bu tarihte sizi fazlasıyla heyecanlandırabilir.

7 Ağustos, aile hayatınızda büyük hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

14 Ağustos, göz önünde olacağınız ortamlarda aile ilişkinize ve özel hayatınıza dikkat etmeniz gereken günlerden. Bazı ilişkilerinizdeki bozulmalar aile hayatınıza da olumsuz yansıyabilir.

18 Ağustos’ta yaşanacak parçalı Ay tutulması yakın çevre ve iletişim alanlarınızı etkileyecek. Bu tarihten sonra yakın çevrenizin hayatında birtakım sıkıntılar, hassasiyetler, hızlı ve beklenmedik olaylar yaşamaya meyilli olacaksınız.

28, 29 Ağustos kuracağınız çok güzel ilişkiler karşılığında çok güzel teklifler almaya meyillisiniz. Evli değilseniz, hayatınızdaki insandan belki de insanlar önünde alacağınız bir evlilik teklifi karşınıza gelebilir.

9 Eylül’den sonra Jüpiter, Terazi burcuna geçecek ve bir yıl boyunca artık sosyal çevre alanlarınızda size şanslar ve fırsadar sunmaya başlayacak.

10 Eylül’de aile ve hayati sorumluluklarınızda birtakım engellerle, sıkıntı ve sorunlarla, hayatın günlük akışında bozulmalarla karşılaşmanız söz konusu. Girişimlerinize önem vermeniz gereken bu dönemde ailenizden ya da sevdiklerinizden, yakın çevrenizden gereken desteği alamayabilirsiniz.

16 Eylül’deki parçalı Ay tutulması ailevi ilişkilerinizde hızlı ve tedirgin edici bir şekilde gelişen durumları karşınıza getirebilir, aileyle ilişkiler koparıcı ve huzursuz olabilir.

18 Eylül’de, sosyal çevrenizde ve özel hayatınızda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Hayatınızda bir insan varsa onunla aranızda gerilimler ortaya çıkabilir.

26 Eylül, sosyal çevrenizden aldığınız desteklerle geleceğiniz adına çok güzel bir kapı açılabilir.

Ekim ayı sosyal çevrenizde oluşacak bir yeni ay ile başlıyor. Yeni çevreler, yeni gireceğiniz ortamlar size hayatı mutlu ve iyimser bir şekilde algılatabilir.

5-7 Ekim tarihinde arkadaşlarınızla artık daha fazla iletişim halinde olacaksınız. Onlarla olan iletişiminiz artıyor. Bir yandan da ilginç ve değişik insanlarla karşılaşmak önem kazanacak.

11 Ekim tarihini bir kenara yazın çünkü hayatınızda karşılaştığınız, tanıştırıldığınız, özel hayatınızda teklif beklediğiniz bir insan varsa arkadaşlarınızın organizasyonuyla ondan beklediğiniz teklifi ve karşılığı görebilirsiniz.

18 Ekim’de kendinizi güzelleştirmek, ön plana çıkartmak önem kazanıyor. İlişkilerinizde fedakarlık yaşadığınız konular geride kalmaya başlayacak.

20 Ekim özel hayatınızda sevdiğiniz insanla çok çabuk fikirsel anlaşmazlıklara düşeceğiniz tarihlerden.

24 Ekim’den sonra birazcık daha hayatı sorgulamak, ilişkinizde birtakım geri çekilmeler, iletişim ve ifade sorunları devreye girecek.

26 Ekim’de sosyal çevrenizdeki bir insandan alacağınız özel bir teklif sizi çok mutlu edebilir ama bir yandan da bazı konular sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

29 Ekim, çocuğunuzun hayatında ve aşk hayatınızda ufak tefek kazalara ve sakarlıklara karşı dikkatli olmalısınız.

5 Kasım’da özel hayatınızda ve aşk hayatınızda keyifli, esnek, canlı, iyimser, farklı, güzel bir gün sizi bekliyor.

9 Kasım’dan sonra eneıjinizi ve hayat mücadelenizi daha çok yakın çevre konularına kaydırmaya başlıyorsunuz. Yakın çevrenizdeki olaylara dahil olurken birazcık daha serinkanlı olmak bu süreçte önemli.

20 Kasım itibarıyla ailevi konularda yaşadığınız birtakım sıkıntı ve sorunların daha aza indiğini, bu konularda yol alabildiğinizi görmeye ve öğrenmeye başlıyorsunuz.

26 Kasım tarihi özellikle aşk hayatınızda çok mutlu olacaksınız.

Arahk ayının başında aile hayatınızda ve kişisel girişimleriniz konusunda dikkatli olmanız gerekecek çünkü bazı hayal kırıklıkları ve ilişki soruları, gerçekleri görememe, olaylara hayalci yaklaşma gibi etkileriniz devrede olacak.

12 Arahk aşk hayatınızda beş yıldızlı zamanlardan. Sinemaya, tiyatroya gitmek, birtakım ilginç gösterilere katılmak sevdiğiniz insanla aranızdaki bağı kuvvetlendirebilir.

14 Aralık’taki dolunay ile beraber özel hayatınızda önemli kararlarınızı devreye sokacaksınız. Hassas birkaç gün geçirebilirsiniz. Bu dönemde, özel hayatınıza biraz daha fazla özen göstermeniz gerekecek.

19 Aralık’ta bu tarih itibarıyla artık eneıjinizi daha fazla aile ve yuva alanlarına kaydırmaya başlıyorsunuz. Evinizin güvenliği bu dönemde önem kazanabilir. Bu süreçte aile büyüklerinizle çok ciddi sürtüşmelere girmemeye özen gösterin.

25 Aralık’ta hala kalbiniz boşsa ve karşınıza bir insan çıkmadıysa sosyal çevrenizdeki insanların devreye girmesiyle iletişiminizi arttıracağınız bir ilişki karşınıza çıkabilir.

27 Arahk tarihinde, özellikle aile hayatınız için harekete geçeceğiniz konular sizi mutlu edecek.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir