Yay Burcu İş, Para, Kariyer 2016 Yorumları

Yay Burcu İş, Para, Kariyer 2016 Yorumları

2016 Yay Burcu Kariyeri

İŞ, PARA, KARİYER

Bu yıl, hayatınızı yeniden yapılandırma sürecinizde iş alanlarınızın daha aktif, kariyer alanlarınızın daha etkili bir biçimde hareket ettiğini göreceksiniz. Yılın ikinci yarısında, 9 Eylül itibarıyla sosyal çevreniz ve arkadaş ilişkileriniz kariyer ve iş hayatınızda size yeni kapılar aralayabilir. 18 Ağustos’taki tutulma, medya, ticaret, yabancılarla yapılacak işlerinizde duygusal stresleri devreye sokarken, 1 Eylül’deki tutulmayla beraber kariyer hayatınızda hem açılımlarınız hem de bazı zorlanmalarınız oluşabilir.

Yine kişisel girişimlerinizi destekleyen Mars’ın 17 Nisan-30 Haziran arasındaki gerileme tarihlerinde atılımlarınız için çok dikkatli olmalısınız. Yine kariyer ve iş hayatınızda 23 Mart-26 Mayıs civarı bazı zorlanmalarınız oluşabilir.

yay-burcu-is-2016

2 Ocak itibarıyla iletişim, satış, reklam, pazarlama ve bilgisayar alanlarından biriyle uğraşıyorsanız, önemli anlaşmalar, konuşmalar ve görüşmeler gündeme gelebilir.

5 Ocak tarihinde parasal konularda dikkatli olmanızda fayda var. İletişim becerilerinizi arttıracak işleriniz varsa; satış, reklam, pazarlama alanlarından biriyle uğraşıyorsanız, keza bilgisayar işindeyseniz bu günlerde iletişimsel olarak birtakım aksiliklere, sorunlara ve teknik arızalara açık olacaksınız.

10 Ocak’taki yeni ay, parasal alanınızda gerçekleşiyor. Parayla ilgili konularda önemli kararlar vermek istiyorsanız bu yeni ayı kullanabilirsiniz.

Ancak Merkür’ün parasal alanda gerilemesini göz önüne alırsak; 25 Ocak’a kadar önemli kararlarda bulunmamanızda fayda var.

14, 15 Ocak’ta önemli bir konuşmanın sonucunda bir imza gündeme gelebilir ya da bir iş için start alabilirsiniz.

18 Ocak yine olumlu tarihlerden. Özellikle iş ve kariyer alanlarınızda, abartıdan, aşırı iyimserlikten uzak durarak işlerinizi yapmaya özen gösterin.

20 Ocak tarihinde özellikle maddi konularda anlık kararlardan kaynaklı olarak farklı davranma isteğiniz, risk içeren işlerinizde para kaybetmenize sebep olabilir.

Bu yüzden riskli işlerde, borsada yatırımda, döviz işlemlerinizde dikkatli olun.

23 Ocak’tan sonra özellikle parasal konularda kazançlarınızı arttıracağınız bir döneme giriyorsunuz.

Bir yandan para kazanmasını sevecek, bir yandan da harcamaktan mutluluk duyacaksınız.

1 Şubat’ta maddi konularda dikkatli adımlar atmanız gerekebilir.

6, 7 Şubat keyifli tarihlerden… Parasal konularda çok güzel anlaşmalar karşınıza gelebilir.

8 Şubat’taki yeni ay, iletişim, satış, reklam, pazarlama alanlarında paraya dayalı birtakım işleriniz varsa yine bu tarihten sonra yapmaya çalışın çünkü yeni ay zamanı atılan adımlar, uzun soluklu olacak.

17 Şubat reklam, tanıtım, pazarlama, satış, bilgisayar, internet gibi alanları daha sık kullanabilir, yine bu alanlarda güzel ilişkiler sayesinde başarınızı ilerletebilirsiniz.

22 Şubat’taki dolunay, kariyer hayatınızı etkileyecek. Aile ilişkilerinize bu kadar odaklandığınız bir dönemde kariyerinizdeki güzel gelişmeler, beklenmedik konu ve olaylar maddi anlamda elinizi bollaştırabilir.

25 Şubat özellikle iletişim, reklam, satış, pazarlama alanında kalıcı işlere imza atmak, hayatınızı ilgilendiren konuları da devreye sokmak için harika günlerden biri.

9 Mart’ta tam Güneş tutulması yaşayacaksınız. Geleceğinizi ilgilendiren önemli ve hızlı kararlar almanız gerekebilir. Çalışma hayatındaysanız iş hayatınızda birtakım zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

15 Mart’ta iş hayatınızda biraz abartılı ve

tutamayacağınız sözler verebilirsiniz. Özellikle parayla ilgili konularda çok ciddi bir sözün altına girmemeye özen gösterin.

30 Mart, çok fazla harcamalar yapmamanız gereken günlerden. Riskli adımlar, riskli yatırımlar size kaybettirebilir.

6 Nisan tarihinde özellikle maddi konularda birtakım güç çekişmeleri, sıkıntı ve problemlerin oluşması söz konusu.

14 Nisan’da iş hayatında çok güzel bir teklif karşınıza gelecek. Kendinizi mutlu, iyimser ve şanslı hissedeceksiniz.

19 Nisan tarihi özellikle parasal harcamalarınız konusunda sizi biraz zorlayabilir. Paranızı kontrol eden ve sizin üzerinizde etkili olan bir insanla para ilişkilerinizde anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.

22 Nisan’daki dolunay, beklenmedik bir olayın iç yüzünü ortaya çıkartabilir. Özellikle iş hayatınızda yaşadığınız birtakım sıkıntı ve problemler varsa bu sıkıntı ve problemlerin belki de içgüdüsel olarak derinliğine ulaşacaksınız.

28 Nisan’a Merkür üç hafta boyunca iş, hizmet alanlarınızda size birtakım aksilikler, sıkıntılar ve problemler çıkartabilir. 22 Mayıs’a kadar dikkatli adımlar atmalısınız.

30 Nisan günü, bu dönemde iş değiştirdiyseniz yeni işinizde tutunmak, kendinizi insanlara göstermek ve onlarla olan bağlantılarınızı kuvvetlendirmek için de iyi bir dönem.

6 Mayıs’taki yeni ay, özellikle iş hayatınızda karşınıza gelecek yeni başlangıç ve kararlan destekleyecek. Merkür’ün hala bu alanlarınızda gerilediğini düşünürsek, karşınıza gelecek olan bu iş fırsatları daha önceden konuşulmuş, daha önceden bir şekilde irtibat halinde olunmuş insanlarla olmasına özen gösterin.

7, 10, 13, 14 Mayıs tarihlerinde parasal konularda güzel görüşmeler, konuşmalar ve güzel bir iş teklifi devrede olacak.

24 Mayıs sonrası ortaklaşa girişimler adına uygun bir süreç. Iş anlaşmaları yapmak ve ortaklaşa ilişkilere girmek açısından da uygun bir dönem.

26,.27 Mayıs’tan sonra artık tam anlamıyla dikkatli olmanız gerekiyor. Önemli girişimlerden kaçının. Sanatsal işlerinizde ve risk içeren yatırımlarınızda birtakım sıkıntı ve problemler yaşamanız söz konusu.

31 Mayıs’ta işle ilgili konularda güzel etkiler altında olacaksınız.

9 Haziran’da iş hayatınızda belki de birkaç zamandır yaşadığınız sıkıntılar karşısında beraber çalıştığınız insanlarla anlaşmak kolay olmayacak. Lütfen bu süreçte dikkatli olmaya özen gösterin.

17 Haziran’dan sonra ortaklaşa parasal konular daha fazla önem kazanmaya başlayacak. Vergi, stopaj, krediyle ilgili konuları halletmek ve bu alandaki ilişkilerinizi devreye sokmak için de uygun zamanlar içine giriyorsunuz.

21 Haziran’dan sonra artık kimliğinizi ortaklaşa parasal konularda ortaya koymaya başlayacaksınız. Bir yandan alacak-verecek ilişkileri, krediler, vergiler, ödemeler ön plana çıkabilir. Finansal konulara daha fazla eğileceğiniz bir dönem.

30 Haziran’da Mars’ın düzelmesiyle beraber girişimde bulunacağınız, harekete geçeceğiniz konularda sıkıntıların geride kaldığını göreceksiniz ama hala hareket etmemeniz gereken bir dönem.

4 Temmuz tarihi, özellikle parasal konularda yeni başlangıçlar ve kararlar için sizi destekliyor olacak.

10 Temmuz’da kendinizi çok kuvvetli, güçlü, iyimser ve şanslı hissedeceksiniz, insanlardan maddi manevi destek göreceksiniz.

7, 8, 16 Temmuz tarihi özellikle risk içeren işlerinizde, parasal girişimlerinizde dikkat etmelisiniz. Borsada yatırım yapıyorsanız ihtiyatlı olun.

19 Temmuz önemli iş anlaşmaları yapmak; özellikle medya alanında, yabancılarla yapılacak işler alanında önemli adımlar atmak, önemli kararlar vermek açısından çok uygun.

20 Temmuz’daki dolunayda elinize bir para geçecek ve bu para sizi çok mutlu edebilir.

30 Temmuz tarihinden sonra tam anlamıyla kendinizi iledşimsel olarak kariyerinizde ortaya koymaya başlayacaksınız.

2 Ağustos’taki yeni ay seyahat, hukuk, medya, yabancılarla yapılacak işler konusunda yepyeni bir dönemi başlatıyor. Girişimlerinizde kendinizi daha fazla ön plana çıkarmak isteyeceksiniz, her tür girişim açısından bu yeni ay sizi destekliyor.

11 Ağustos’ta maddi konularda kendinizi güçlü hissedeceksiniz.

13 Ağustos tarihi, özellikle toplum önü ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekebilir. Patronlarınıza ve üstlerinize karşı verdiğiniz sözleri tutamayabilirsiniz.

22 Ağustos itibarıyla artık tam anlamıyla kimliğinizi toplumsal konulara, kariyerinize kaydıracaksınız. İşle ilgili konular önem kazanacak.

24 Ağustos, özellikle bazı girişimlerinizde dikkatli hareket etmeniz gerektiğinin altını çiziyor. Belki biraz yavaşlamanız, durulmanız, daha sakin hareket ediyor olmanız işleriniz açısından önemli.

30 Ağustos tarihinde Merkür’ün kariyer ve iş alanlarınızda gerilemesiyle beraber, iş hayatınızda dikkat etmeniz gereken bir dönem içinde olacaksınız.

1 Eylül’deki parçalı Güneş tutulması, iş hayatında oldukça hareketli ve sürprizler getirecek günlere işaret ediyor. Sorumluluklarınız ağırlaşabilir ama altından kalkabilirseniz başarının da çok kolay geldiğini göreceksiniz.

2 Eylül’de iş hayatınızda çok güzel fırsatlar karşınıza gelebilir ama bir yandan da Merkür’ün gerilediğini unutmayın. Daha önceden konuşulmuş, düşünülmüş, yarım kalmış, başlatılmış işleri tamamlamak ve bu işlerdeki güzel becerileri ortaya koymak için uygun bir süreç.

9 Eylül’den sonra Jüpiter, Terazi burcuna geçecek ve bir yıl boyunca artık yeni iş fırsatları, yeni insanlarla bağlantı kurmanıza neden olacak.

12, 13 Eylül tarihi özellikle iş yaptığınız insanlara karşı ağzınızdan sert söylemler çıkmasına sebebiyet verebilir. Bu etkiye karşı dikkat etmeye özen gösterin.

21 Eylül tarihinde daha önceden konuşulmuş bir iş konusunda bir konuyu karara bağlama, parasal olarak bir güç elde etme devreye girecek.

27 Eylül itibarıyla artık maddi anlamda kendinizi ortaya koymaya başlıyorsunuz. Mücadelenizi ve eneıjinizi parasal konulara yönlendireceksiniz.

5-7 Ekim tarihinde bir harcama ya da beklediğiniz bir paranın gelmemesi sonucunda bazı ilişkilerinizde birtakım güç çekişmelerinin ön plana çıkması söz konusu.

14 Ekim’de yine birtakım iş görüşmelerinizde olumlu etkiler altındasınız.

19 Ekim’de beklenmedik insanlardan göreceğiniz destekler, para gücünüze daha da büyük kazanımlar sağlayabilir.

24 Ekim’den sonra Merkür’ün bu alanlarınıza kaymasıyla beraber kariyer hayatınızda da iletişim ve ifade sorunları yaşamak gibi etkilere karşı dikkatli olun.

29 Ekim, kişisel girişimlerde ve özellikle parasal konularda riskli adımlar atılmaması gereken bir dönem.

30 Ekim tarihinde yeni ay kadersel alanınızda gerçekleşecek. Yani, harekete geçmemeniz gereken bir süreç olacak. Bu süreçte önemli planlarınızı oluşturun ama girişimde bulunmayın.

9 Kasım’da iletişim, satış, reklam, pazarlama, bilgisayar sektöründen birinde çalıyorsanız daha fazla mücadelenin devreye girdiği, daha fazla gruplarla hareket ederek bu konularda girişimlerinizi başlatacağınız bir süreç.

12 Kasım’da para yatırımlarınız için güçlü ilişkilerin devreye girmesi söz konusu olabilir.

14 Kasım’daki dolunay; iş, hizmet alanlarınızı etkileyecek. Bu dolunayda iş hayatınızda önemli stresler oluşabilir, önemli konu ve olayların ön plana çıktığını göreceksiniz.

23 Kasım, özellikle ortaklaşa işlerde ve kariyer hayatınızda çok önemli sorumluluklar üstleneceğiniz bir dönem. Bu dönemde biraz hayata negatif bakıyor olsanız da sorumluluklarınızın altından kalkmak önemli olacak.

25 Kasım’da özellikle sosyal çevrelerde abartılı harekederden uzak durun. Parasal konularda ipin ucu kaçabilir.

2 Aralık’tan sonra artık parasal konularda daha etkili hareket etmeye başlıyorsunuz. Aynı zamanda alacak-verecek hesabı ön plana çıkmaya başlıyor.

9, 10 Aralık tarihini bir kenara not edin, birtakım parasal konuşma ve görüşmeleriniz aile hayatınıza olumlu bir şekilde akabilir. Gayrimenkul kazancından bir para elde edebilirsiniz.

19 Arahk’ta Merkür, para evinizde gerilemeye başlıyor. Bu yüzden parasal konularda, ticari konularda önemli anlaşmalara üç hafta boyunca kalkışmamaya özen gösterin.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir