Yay Burcu Sağlık 2016 Yorumları

Yay Burcu Sağlık 2016 Yorumları

2016 Yay Burcu Sağlığı

SAĞLIK

Hayatınızı yeniden yapılandıracağınız ve fazla efor sarf edeceğiniz bu yıl yaşam enerjinizin biraz kısılmış olduğunu hissedebilirsiniz. Enerjimizi temsil eden Mars’ın 17 Nisan-27 Mayıs tarihleri arasında gerilemesi, sağlığınız açısından sizi zorlayabilir. Dar bakış açınızla kendi yaşam canlılığınızı söndürmeyin ve sağlığınız için yapmanız gerekenleri ihmal etmeyin. 27 Mayıs- 30 Haziran arasındaki zaman diliminde bağışıklık sisteminizi güçlü tutun. 18 Haziran-10 Eylül tarihlerinde duygusal yetersizlikleriniz fiziksel olarak sizi zorlayabilir.

yay-burcu-saglik-2016

Sağlıkla ilgili konularda sıkışmaları ve zorlanmaları 30 Kasım-10 Aralık tarihleri ve arasında doğan Yaylar daha fazla hissedebilir. Eğer yükselen burcunuz 10-16 derecelerden Yay ise, önemli bir ameliyat gündeme gelebilir.

Sağlığınızla ilgili konularda 3 Ocak itibarıyla eneıjiniz biraz zorlanacak. Kendinizi yorgun ve halsiz hissedebilirsiniz. Mikrobik hastalıklara ve enfeksiyon hastalıklarına karşı dikkatli olmakta fayda var.

6 Mart tarihinde sağlığınız ve ailenizin sağlığıyla ilgili konu ve olayların ön plana çıktığını görebilirsiniz.

19 Nisan tarihi sağlıkla ilgili konuları da gözden geçirmeniz gereken bir süreç olacak.

28 Nisan’da Merkür üç hafta boyunca sağlık alanlarınızda size birtakım aksilikler, sıkıntılar ve problemler çıkartabilir. Sağlığınızla ilgili konularda da daha önceden yaşadığınız birtakım sıkıntı ve problemlerin yeniden gündeme geldiğini görebilirsiniz.

30 Nisan itibarıyla özellikle tatlı ve kilo yapıcı yiyeceklerden uzak durmalısınız. Hızlı koşturmaların arasında abur cuburlara yönelebilirsiniz.

Özellikle sağlığınızla ilgili konularda Mayıs ayında birtakım zorlanmalar söz konusu olacak, bu etkiye dikkat edin lütfen.

18 Haziran’da sağlığınızla ilgili fiziksel problemler, ailenizle daha fazla vakit geçirmenize neden olabilir.

26 Haziran sağlığınıza gereken özeni göstermeniz gereken bir gün.

Kasım ayında sağlığınızı hiçbir şekilde ihmal etmemeniz gerekiyor. 14 Kasım’daki dolunay; sağlık alanlarınızı etkileyecek. Bu süreçte kendinize iyi bakmalısınız.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir