Oğlak Burcu 2016 Yorumları

Oğlak Burcu 2016 Yorumları

2016 Oğlak Burcu Yorumları

OĞLAK

(22 Aralık-20 Ocak)

Geleceğe umutla bakmalısınız

Bu yıl olaylar kontrolünüz dışında gelişebilir. Hayata karşı ne kadar karşı koyarsanız bu işten o kadar zararlı çıkarsınız. Geçmiş yıllardan biriktirdiklerinizi, işinize yaramayacak olanları hayatınızın temizlenmesi adına bırakmalı ve geleceğe umutla bakmalısınız. Bu süreç geçtiğimiz yıl hayatınızda başladı ve bu sene de artarak devam edecek. Önemli değişimler için üzerinizde baskı hissetmeniz çok normal. Sadece bu değişimleri nasıl ve ne şekilde yapacağınızı kestiremiyor olabilirsiniz. İş hayatınızı yeniden düzenleyebilirsiniz. Geçmiş yıllardan biriktirdiklerinizi, işinize yaramayacak olanları hayatınızı temizlemek adına bırakmalı ve geleceğe umutla bakmalısınız.

oglak-burcu-2016

Kaderinizin sizin uzun vadede hayrınız için yaşatacağı bazı olaylara razı gelmeli, zaman zaman zorlansanız bile yaşadığınız olaylardan önemli sonuçlar çıkarmalısınız. Aslında mistik konulara, gizemli ve ruhsal öğredlere olan merakınız ve isteğinizle, bu alanlarda disiplin ve sorumlulukla atılacak adımlara ve gelişime yıl boyunca fazlasıyla açık olacaksınız.

Bir yandan da gelişiminizi medya, yabancılarla yapılacak işler, ticaret, ithalat, ihracat, yayıncılık, hukuk, iş seyahatleri, eğitmenlik, eğitim, deniz aşırı ülkelerle girişilecek ticaret, turizm sektörlerinde arttırabilirsiniz. Bu işlerden birinde çalışıyorsanız kapıların sonuna kadar açık olduğunu ve çeşitli fırsatların karşınıza geldiğini fark edeceksiniz. Bu alanda bir işiniz olmasa bile, bolca seyahat edecek, yabancı yerlerde tatil yapma imkanı bulacaksınız. Medya alanlarında ve hukuksal süreçte şanslarınız yüksek olacak. Yurt dışı seyahatlerinizde göreceğiniz yerler ve kültürlerden etkilenecek, bakış açınızı değiştirecek kararlar alacaksınız. İş dışında gezmek, değişik yerler ve kültürler görmek hayata kendinizi daha rahat bırakmanıza sebep olabilir. Bu etkiden yıl boyunca faydalanın.

Oğlak Burcu İş, Para, Kariyer 2016 Yorumları

Oğlak Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2016 Yorumları

Oğlak Burcu Eğitim Hayatı 2016

Oğlak Burcu Sağlık 2016 Yorumları

**********************************************************************
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir