Yengeç Burcu İş, Para, Kariyer 2016 Yorumları

Yengeç Burcu İş, Para, Kariyer 2016 Yorumları

2016 Yengeç Burcu İş ve Kariyeri

İŞ, PARA, KARİYER

Bu sene Satürn’den alacağınız etkilerle iş, hizmet alanlarınıza daha fazla önem vermeniz gerekiyor. Bir yandan da iletişim, satış, pazarlama, yayıncılık, tanıtım, reklam, halkla ilişkiler, bilişim sektörlerinde işiniz varsa bu konularda çalışmalarınızı ve pratik çözümlerinizi devreye sokarak ilerleyeceksiniz. 17 Nisan’da Mars’ın iş alanlarınızda gerilemesiyle beraber, 27 Mayıs’a kadar iş hayatınızda eneıjinizi istediğiniz gibi kullanamamaktan kaynaklı bazı sıkıntı ve sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu tarihlerde önemli iş değişikliklerinden ve girişimlerinden kesinlikle kaçının. Yine iş hayatınıza ve günlük rutin işlerinize 23 Mart, 26 Mayıs, 18 Haziran, 24 Ağustos ve 10 Eylül tarihlerinde dikkat edin. 18 Ağustos’taki tutulmayla beraber ortaklaşa parasal işlerinizde, finansal durumunuzda bazı sıkıntılar gündeme gelebilir.

yengec-burcu-is-2016

Ocak ayı, işinizle ilgili konularda ilişkilerinizi geliştirebileceğiniz ve iş arkadaşlarınızla beraber sorumluluklar üstlenerek yolunuzda devam edeceğiniz bir ay olarak karşınıza çıkıyor.

2 Ocak, hayatınızda gerekli finansal değişiklikleri yapmak için radikal kararlar alabileceğiniz bir gün. Parasal konular için çözüm üretmeniz kolay olacak.

5 Ocak itibarıyla, Merkür ortaklaşa para alanınızda gerilemeye başlayacak. Merkür’ün bu alanlarınızda gerilemesi, özellikle ortaklaşa parasal konularda birtakım sıkıntı ve sorunları su yüzüne çıkartabilir. Kredi ve borç almamaya özen gösterin.

13, 14, 15, 18 Ocak tarihlerinde iş hayatında üstlerinizin dikkatini çekebilir, esnek ve keyifli yapınızla istenilen başarıyı gösterebilirsiniz.

20 Ocak’ta özellikle kariyerinize yönelik adımlarda, beraber çalıştığınız insanlara karşı anlık tepkileriniz olabilir. Dikkatli olmalısınız.

24 Ocak’taki dolunay, maddi durumunuzu etkileyecek. Bu dolunayda, parasal konularda birtakım hassaslıklar gündeme gelebilir.

3 Şubat’ta özellikle iş hayatınızda, parasal konularda güzel destekleri arkanıza alıyor olacaksınız.

8 Şubat’taki yeni ay, ortaklaşa para alanlarınızda önemli kararları ve başlangıçları karşınıza getirebilir. Stopajla, vergiyle, krediyle, banka işlemleriyle ilgili her tür konudaki önemli adımlarınızı bu yeni ay sonrası atmalısınız.

17 Şubat’ta beklemediğiniz bir maddi gelir veya elinizin bollaşması sizi mutlu edebilir. Başkalarından da yardım ve destek görmek sizi rahatlatacak.

25 Şubat, özellikle iş hayatınızda önemli, kalıcı, disipline olabileceğiniz ve bu disiplinden kaynaklı olarak da işlerinizi doğru noktalara taşıyabileceğiniz bir tarih.

Mart ayında, özellikle iş hayatınızda istediğiniz finansal koşulları, hem beraber çalıştığınız iş arkadaşlarınızla hem de proje ekibinizle beraber oluşturacağınız olumlu koşullar sonucunda sağlamanız mümkün.

6 Mart civarı, sabırsızlığınızdan ve ani hareket etmek isteğinizden kaynaklı olarak, özellikle iş ortamında birlikte çalıştığınız insanlarla anlaşmanız kolay olmayacak.

9 Mart’ta Balık burcunda bir Güneş tutulması gerçekleşecek. İletişim, satış, reklam, ulaştırma, pazarlama, taşımacılık, yayıncılık, medya, bilişim sektörlerinden birinde çalışıyorsanız, önemli ve olumlu gelişmeler kaydedeceksiniz.

14, 15 Mart tarihlerinde önemli anlaşmalar yapmaktan lütfen kaçının.

23 Mart’ta yaşanacak parçalı Ay tutulmasında işinizde, kariyer hayatınızda, üstleriniz ve iş ilişkisi içinde bulunduğunuz kişilerle ilişkilerinizde dikkatli olmanız gerekebilir.

25 Mart’ta zorlayıcı etkiler altındasınız. Özellikle işle ilgili konularda ilişki içinde bulunduğunuz insanlarla olan ilişkilerinizde birtakım sıkıntılar, kopmalar, yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir.

Nisan ayında kariyerinizle ilgili oluşumların fazlasıyla hızlandığını, değişik seçeneklerin, işinizde yeni konuşmaların, yeni tekniklerin fazlasıyla ön planda olduğunu görebilirsiniz

5 Nisan itibarıyla, işinizle ilgili konularda hayatın sizi desteklediği bir sürece giriyorsunuz. Patronlarınızla, üstlerinizle ve otorite figürleriyle olan bağlantılarınızın kuvvetlendiğine şahit olabilirsiniz.

7 Nisan’da oluşan yeni ay, kariyerinizle ilgili konularda önemli kararları hayatınıza taşıyabilir. İş değiştirmek, kariyerinizle ilgili yeni bir yön çizmek ya da işiniz ve kariyerinizde mutlu olmadığınız konularda kendinize yeni konular belirlemek için harekete geçebilirsiniz.

9 Nisan, kariyerinizde beklenmedik, hızlı gelişmelere açık olacağınız bir dönem. Bu süreçte ortaya çıkan fikirler, çok uzun soluklu olmasa bile sizi fazlasıyla heyecanlandırabilir.

12-14 Nisan’da, yakın çevrenizle yapacağınız işler ve bu alanda karşınıza çıkacak fırsatlar sizi fazlasıyla mutlu edecek.

18 Nisan, iş hayatınızda aldığınız sorumlulukların karşılığını görebileceğiniz, iyi ilişkiler kurabileceğiniz tarihlerden.

Mayıs ayı güzel etkilerle başlıyor. Bu süreçte grupsal işlerinizde arkadaşlarınıza yardım etmek, geleceğe yönelik seyahat planlarının hızlanması önem kazanıyor.

6 Mayıs’ta oluşan yeni ayda, arkadaşlarınız ve geleceğinize dair her tür yeni kararı ortaya koymak sizin için çok daha karlı olacak.

7, 9, 10 Mayıs’ta, ortaklaşa işlerinizde önemli güçler elde edeceksiniz. Bu tarihlerde şans sizden yana.

20 Mayıs itibarıyla biraz geri plana çekilmeye başlayacaksınız. Özellikle yeni girişimlerden uzak durmak işinize yarayacak. Kararlarınızı bu süreçte aceleye getirmemeye özen gösterin.

25 Mayıs’ta iş hayatınızda, beraber çalıştığınız insanlarla anlaşmak kolay olmayacak. Onlara çabuk sinirlenecek, bir sıkıntı ve problem varsa öfkenizi hemen ortaya koymak isteyeceksiniz.

26 Mayıs’ta işlerinize, iş ilişkinizdeki iletişiminize, fırsatlara, sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Birkaç gün boyunca bu alanda birtakım sıkıntılar yaşamanız söz konusu olabilir.

2, 3, 4 Haziran, zorlayıcı tarihler, işinizle ilgili olumsuzluklar kafanızı fazlasıyla kurcalayacak.

5 Haziran’daki yeni ay, hiçbir şekilde harekete geçmemeniz gerektiğinin altını çiziyor. Bu yeni ay, kadersel alanınızda oluşuyor. Önemli girişimlerden kaçınmanız, acele kararlar almamanız çok önemli.

14 Haziran’da iş hayatında beklenmedik durumlara ve koşullara kolay adapte olacaksınız. Farklı ve değişik olan her şey daha fazla ilginizi çekiyor olacak.

20 Haziran’daki dolunay, iş ve hizmet alanlarınızı etkileyecek. Kolay kandırılmalara, aldanmalara açık olacaksınız. Bu süreçte bir anlaşma ve sözleşme gündeme gelirse, yanılma ve hayal kırıklığına uğrama ihtimaliniz çok yüksek. Bu tarih civarına denk gelen zamanlarda lütfen önemli anlaşmalara imza atmayın.

4 Temmuz’daki yeni ayı iyi değerlendirin. Yeni başlangıçları ve kararlarınızı, kafanızda oluşturduğunuz tüm plan ve projeleri harekete geçirebilirsiniz.

7 Temmuz’da, özellikle iş ilişkilerinize dikkat edin.

Kendinizi ön plana koyan bencilce hareketleriniz, duygusal tavırlarınız patronlarınız veya beraber çalıştığınız insanların hoşuna gitmeyebilir.

12-14 Temmuz tarihlerinde parasal konularda olumlu etkiler devreye girmeye başlıyor. Finansal alanlarınızı iyi organize etmeniz ve planlı hareket etmeniz, harcamalarınızda akıllıca davranmanız gerekiyor.

20 Temmuz’daki dolunay ile birlikte, ortaklaşa atılacak adımlarda güzel ve kalıcı iş ilişkileri ve anlaşmaları devrede olacak.

22 Temmuz’dan sonra kendinizi parasal konularda güvende hissetmek için harekete geçmelisiniz.

29 Temmuz’da özellikle riskli işlerden kaçınmakta fayda var çünkü çok hızlı düşünerek, sonuçlarının hesabını yapmadan atacağınız adımlar, özellikle risk içeren işlerde, borsa yatırımlarınızda birtakım zararlara sebebiyet verebilir. Bu konuya çok dikkat edin.

1 Ağustos’ta olumlu etkiler altındasınız. Özellikle insanlardan göreceğiniz destek sayesinde parasal konularda önemli anlaşmalar ve kalıcı sonuçlar alabileceksiniz.

5 Ağustos’tan sonra iletişim, satış, reklam, pazarlama alanlarında kuracağınız güzel ilişkiler, size yeni kapılar açabilir.

6, 7 Ağustos tarihlerinde sorumluluklarınızla ilgili sıkıcı gelişmeler, endişeler, gerginlikler biraz sinirlerinizi bozabilir. Özellikle iletişime dayalı işlerinizde aksilikler çıkabilir.

18 Ağustos’taki parçalı Ay tutulmasında, ortaya çıkacak bir vergi, bir borç, bir ödeme, hayatınızda hızlı ve beklenmedik gelişmelere sebebiyet verebilir ya da bir miras konusu gündeme gelebilir.

22 Ağustos’ta; iletişim, satış, reklam, pazarlama, bilgisayar, ulaşım sektörlerinden birinde çalışıyorsanız çok güzel tekliflerle ve fırsadarla karşılaşabilirsiniz.

24 Ağustos’ta iş, hizmet alanlarınızda harekete geçeceğiniz noktalarda birtakım engeller, sıkıntılar ve sorunlarla karşılaşmanız mümkün. Bu birkaç gün boyunca girişimlerinize çok ama-çok dikkat edin.

30 Ağustos’ta Merkür geriliyor. İletişimsel konularda aksiliklere hazır olmalısınız. Uç hafta boyunca Merkür, iletişim konusunda size sıkıntı ve sorun çıkarabilir. Yine bu süreçte bir elektronik eşyanız bozulabilir, cep telefonunuz arızalanabilir, bilgisayarınız elden çıkabilir, aynı zamanda bir evrak kaybolabilir.

Eylül ayı, yakın çevrenizde oluşan bir parçalı Güneş tutulması ile başlayacak. İletişim, satış, reklam, pazarlama, bilgisayar alanlarında bir işiniz varsa bu konularda da hızlı ve beklenmedik sonuçlar ve kararlar karşınıza gelebilir.

Tutulmadan hemen sonra, 2 Eylül tarihinde, özellikle iletişimsel konularda biraz sıkıntı ve problem söz konusu olabilir. Hayatın sizi desteklemediği fikrine kapılabilirsiniz, kafanız karışık olabilir. Düşüncelerinizi tam anlamıyla net bir şekilde ifade edebilmek, projelerinizi ortaya koymak, bu tarihte çok da uygun olmayacak.

10, 11, 12 ve 13 Eylül tarihleri yine sizi zorlayacak tarihlerden. İş ortamında iledşim halinde olduğunuz insanlara karşı sabırsız ve tepkisel davranabilirsiniz.

16 Eylül’de oluşan parçalı Ay tutulması yasal konuları, yurt dışına bağlı ya da yabancılarla yapılacak işleri hayatınıza taşıyabilir. Bu süreçte özellikle fikirlerinizi ve inançlarınızı ortaya koyarken biraz daha esnek olmaya özen göstermelisiniz.

21 Eylül’ de, özellikle ortaklaşa adım atacağınız işlerde güzel gelişmeler yaşayacaksınız.

Ekim, ilginizi ailevi konulara, ev hayatına ve evle ilgili planlar yapmaya adayacağınız bir ay olabilir. Yeni ay, aile hayatınızda güzel gelişmeleri, önemli karar ve başlangıçları uygulayabileceğiniz bir dönemi işaret ediyor.

11 Ekim özellikle ev, gayrimenkul alım-satımı, kiralama, yer değiştirme konularında; arazilerle, topraklarla ilgili konularda çok büyük şansların ve fırsatların karşınıza geleceği günlerden.

18 Ekim’den sonra iş hayatınızı daha fazla önemseyeceksiniz. İş hayatınızı sevecek, beraber çalıştığınız insanlarla uyumlu ilişkiler içinde olmak isteyeceksiniz.

26 Ekim, çok keyifli tarihlerden biri. İş yerindeki davranışlarınız sayesinde beraber çalıştığınız insanların ve patronlarınızın ilgisini çekebileceksiniz.

30 Ekim’de iş hayatınızda önemli sorumluluklar üstleniyor olacaksınız. Bu sorumluluklar sizin iş ilişkilerinizi de etkiliyor olacak.

Kasım ayı olumlu etkilerle başlıyor. Bu ay, bir yandan iş hayatınızda önemli sorumluluklar üstlenirken bir yandan da iş ve özel hayatınız arasındaki dengeyi iyi korumak durumunda kalacaksınız.

9 Kasım itibarıyla artık enerjinizi tam anlamıyla parasal konulara yönlendireceksiniz. Alacak-verecek dengesini ayarlayabileceğiniz ya da bu alanda daha fazla kendinizi ortaya koyacağınız bir dönem içine giriyorsunuz.

18 Kasım özellikle iş görüşmelerinde dikkat etmeniz gereken ve herhangi bir anlaşmaya imza atmamanız gereken tarihlerden. Çünkü gözden kaçırdığınız bazı detaylar ileride başınıza sıkıntı ve sorunlar açabilir.

21, 22, 23 Kasım tarihlerinde çok önemli iş sorumlulukları alabilirsiniz. Tam anlamıyla işinize kanalize olacaksınız.

29 Kasım’da oluşan yeni ay iş hayatınızda gerçekleşecek.

Bu yeni ay ile beraber bazı işlerinizde, özellikle ortaklaşa adım attığınız işlerde birtakım sıkıntılar ve sorunlar yaşamaya meyilli olabilirsiniz.

Yengeç burçları ve yükseleni Yengeç olanlar için aralık ayı, iş hayatındaki sorumlulukların giderek arttığı bir süreç olacak. Tam anlamıyla iş odaklı bir ay.

10-12 Aralık, iş potansiyelinizin ve iş sorumluluklarınızın arttığı dönemlerden biri. İş hayatınızda kendinizi gösterebilecek ve önemli işlerde yeni uygulamalarla diğer insanlardan farklı bir şekilde hareket edeceksiniz ya da böyle farklı hareket eden insanlarla bir araya gelerek önemli işler içinde bulunacaksınız.

14 Aralık’ta oluşan dolunay, özellikle kadersel alanınızda gerçekleşecek. İş hayatınızda oluşan olaylara karşı vereceğiniz tepkilere bu dolunayda dikkat etmelisiniz.

19 Aralık’ta Merkür, gerilemesine başlıyor. Yapacağınız sözleşmelere çok dikkat edin ve altına imza atmamaya özen gösterin. Eğer atmak durumunda kalırsanız da şartların Merkür düzeldikten sonra değişeceğini bilerek adım atın.

26, 27, 28, 29 Aralık tarihleri çok keyifli etkileşimler altında olacağınız tarihler. Ortaklı işlerde kendinizi göstereceksiniz. Seyahat ve yurt dışı bağlantılı işleriniz yine devrede olacak.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir