Yengeç Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2016 Yorumları

Yengeç Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2016 Yorumları

2016 Yengeç Burcu İlişkileri

AŞK, EVLİLİK, İLİŞKİLER

23 Mart’taki tutulma tüm algınızı ailenize ve yuvanıza çevirebilir. Duygusal anlamda birtakım stresler, kopmalar veya iniş-çıkışlar, dalgalanmalar yaşanabilir. 27 Mayıs’ta Mars’ın gerileyerek aşk ve çocuk alanlarınıza kaymasıyla beraber, haziran sonuna kadar aşk hayatınızda ve çocuğunuzla ilgili konularda birtakım sıkıntılara, sorunlara açık olabilirsiniz. Yılın ikinci yarısında, 9 Eylül itibarıyla, ev ve aile konularında inanılmaz şanslar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu tarihten sonraki bir yıl içinde emlak alım satımından kazanç sağlayabilir, istediğiniz bir ev varsa onu alarak hayallerinize kavuşabilirsiniz. Evlenmek ve yuva kurmak istiyorsanız, yine bu dönemde çok rahat harekete geçeceksiniz.

yengec-burcu-evlilik-2016

8 Ocak’ta Merkür, evlilik ve ikili ilişkiler alanınıza kayarak gerilemesine devam ediyor. 25 Ocak’a kadar özel hayatınızda yanlış ifadelerden kaçının, yanlış anlaşılmaya meyilli olabilirsiniz. Önemli evlilik veya ilişki kararları almayın.

İlişkilerinizle ilgili daha önceden konuşulmuş, tamamlanmamış kararları, 10 Ocak’ta özel hayatınızda oluşan yeni aydan sonra almanız daha doğru olabilir.

13, 14, 15, 18 Ocak tarihleri, şanslı tarihleriniz.

Özel hayatınızda bu günleri iyi değerlendirmeye özen göstermelisiniz. İlişkilerinizde güzel adımlar atabilir ve güzel teklifler alabilirsiniz.

22, 23 Ocak’ta sevdiğiniz insanla anlaşamama gibi bir durum söz konusu iken, sıkıntı ve sorunlarınız varsa tüm bunlara çözümler üretmek üzere harekete geçebilirsiniz.

25 Ocak’ta nihayet Merkür’ün düzelmesiyle beraber, son birkaç haftadır özel hayatınızda yaşadığınız iletişim sorunlarının geride kaldığını görmeye başlayacaksınız.

10-14 Şubat tarihlerinde çok şanslısınız. Özel hayatınızda istediğiniz o keyifli, güzel oluşumlar karşınıza gelebilir. İletişime dayalı ortaklaşa işlerinizde güzel tekliflere açık olacaksınız.

17 Şubat’ta özel ilişkilerinizde kadersel birtakım olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bir yandan da cinsel olarak kendinizi ifade edebileceğiniz günler içine giriyorsunuz.

22 Şubat’taki dolunayda, yakın çevrenizde hassas birtakım oluşumlar gündeme gelebilir. Akraba, kardeşler, komşularınızın hayatı veya sizi de bağlayan durumlara açık olun.

7, 8 Mart’ta özel hayatınızda partnerinizden göreceğiniz desteği üzerinizde hissediyor olacaksınız.

16 Mart’ta yakın çevrenizdeki insanlar, özel hayatınızla ilgili konularda size yardımcı olabilirler. Oldukça keyifli etkiler altındasınız.

23 Mart’ta yaşanacak parçalı Ay tutulması, özel hayatınızı, yaşam alanlarınızı ve aile ilişkilerinizi etkiliyor. Duygusal anlamda birtakım stresler, kopmalar veya iniş-çıkışlar yaşanabilir.

25 Mart itibarıyla özel hayatınızda birkaç ay boyunca birtakım yavaşlamalar, sorunlar ve aksilikler gündeme gelebilir.

6 Nisan’da toplum önünde sevdiğiniz insanla ego sürtüşmelerine karşı dikkatli olmalısınız.

22 Nisan’da oluşan dolunay, aşk hayatınızı tetikleyecek. Aşk hayatınız hız kazanacak. Varsa çocuğunuz ile ilgili oluşumlar bu dolunayda önem kazanmaya başlıyor.

28 Nisan’da Merkür gerileyecek. Merkür sizin arkadaşlık evinizde geriliyor. Arkadaşlarınızla olan iletişiminize bu tarihten sonra dikkat etmeniz gerekecek. İletişim sıkıntıları, problemleri, kendinizi yeteri kadar ifade edememe gibi durumlar söz konusu olabilir.

Mayıs ayında arkadaşlarınızın desteğini üzerinizde fazlasıyla hissedebilirsiniz. Sosyal çevrenizde genişlemeler söz konusu olabilir.

7, 9, 10 Mayıs’ta, arkadaş ortamlarınızda, sosyal çevrenizde; özellikle sevdiğiniz insandan alacağınız destekle, birtakım konuları konuşmak, iletişim halinde olmak önem kazanabilir.

13, 14 Mayıs tarihlerinde, sosyal ortamlarda keyfiniz yerinde olacak.

22 Mayıs’ta oluşan dolunayda, arkadaşlarınızla olan iletişimizde birkaç haftadan beri yaşadığınız sıkıntıların geride kaldığını görmeye başlayacaksınız.

24 Mayıs itibarıyla sosyal ilişkilerinizden birazcık elinizi ayağınızı çekeceksiniz. Bu süreçte platonik aşklara ve gizli aşk oluşumlarına daha fazla meyledebilirsiniz.

27 Mayıs itibarıyla artık eneıjinizi aşk hayatınızda, romantizmle ilgili konularda, çocuklarla ilgili konularda, göstermeye başlayacaksınız. Bu konularda girişimlerde de bulunabilirsiniz.

17 Haziran’dan sonra biraz da dış görüntünüze önem vermek isteyeceksiniz. Kendinize daha fazla vakit ayıracaksınız. Alışveriş yapmak, belki saçınızın görüntüsünü değiştirmek, estetik operasyonlara kalkışmak, kılık kıyafetinizi değiştirmek, dolaşmak, temiz havada bulunmak, insanlarla iletişim ve ilişki halinde olmak isteyeceksiniz ve kendinizi eğlendirmenin yolunu bir şekilde bulacaksınız.

30 Haziran’da hem aşk hayatınızda hem çocuklarınızla ilgili konularda hem de spekülatif işlerde daha doğru bir eneıjiyle hareket ediyor olacaksınız. Bu alanda yaşadığınız sıkıntı ve problemlerin geride kaldığını göreceksiniz.

Temmuz ayında yakın çevrenizden, iletişim konularında çok güzel fırsatlar ve şanslar sizi bekliyor olacak.

1 Temmuz itibarıyla yakın çevrenizdeki oluşumlar, ilişkilerinize de olumlu bir şekilde yansıyacak.

Hayatınızda kimse yoksa yakın çevrenizden biriyle aşkı deneyimleyebilirsiniz.

6 Temmuz’da aşk hayatınızda hem de kişisel hayatınızda çok keyifli etkiler altında olacaksınız. Aşk hayatınız hareketlenebilir.

10 Temmuz çok şanslı bir gün. Belki de bu hafta sonu çıkacağınız bir tatil, kısa bir seyahat, bir kafa dağıtma, yakın çevrenizle iletişim halinde olma gibi durumlar, sizi her zamankinden daha mutlu kılabilir.

17-19 Temmuz’da özel hayatınızda şanslı etkiler altında olacaksınız.

20 Temmuz’daki dolunay ile birlikte, özel hayatınız ve ikili ilişkilerinizde sonuçlara ulaşmanız mümkün. Bu alanlarda biraz stres yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla, onun istekleri ve sizin istekleriniz arasında iyi bir köprü oluşturmaya özen gösterin.

14 Ağustos’ta yanılgılara karşı dikkatli olun. İlişkilerinizde birtakım hayal kırıklıkları ve sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Özellikle yakın çevrenizdeki insanlarla olan bağlantılarınız, uzak çevreniz tarafından yanlış yönlendirilebilir.

28 ve 29 Ağustos tarihlerinde aile hayatınızda yaşayacağınız güzel gelişmeler, arkadaşlarınızdan alacağınız güzel haberler, güzel işler, sizi çok ama çok mutlu edebilir.

30 Ağustos’ta Merkür yakın çevre, akraba ve kardeşler evinizde gerileyecek. Uç hafta boyunca Merkür, onlarla olan iletişim kanallarınızda sıkıntı ve sorunları karşınıza çıkarabilir.

Eylül ayı, yakın çevrenizde oluşan bir parçalı Güneş tutulması ile başlayacak. Hızlı bir iletişim trafiğine hazır olmalısınız. Tutulma size bol bol hareket ve sosyallik getirecek. Telefonunuz her zamankinden daha fazla çalabilir. Bir yandan da yakın çevrenizde oluşan beklenmedik ve önemli olaylara şahit olabilirsiniz.

9 Eylül itibarıyla Jüpiter, Terazi burcuna geçecek ve bir yıl boyunca artık sizin ev, aile ve yuva alanlarınızda dolaşmaya başlayacak. Ailevi konuların daha fazla ön plana çıkacağının, bir anlamda da ailenizde barışı, dengeyi, huzuru ve uyumu yakalayacağınızın göstergesi olacak.

11, 12 ve 13 Eylül tarihleri yine sizi zorlayacak tarihlerden. Özel hayatınızda, özellikle ailevi ilişkilerinizde ortaya çıkacak bir tartışma; bir kıskançlık, bir sahiplenme duygusuyla beraber sizi zorlayabilir.

19 Eylül’de yapmanız gerekenler konusunda ailenize karşı çok kolay harekete geçecek, kadın-erkek demeden ailenizdeki bireylerle çok rahat anlaşacaksınız.

22 Eylül itibarıyla Merkür’ün düzelmesiyle beraber, yakın çevrenizde yaşadığınız iletişim problemlerinin geride kaldığını görmeye başlayacaksınız.

23 Eylül itibarıyla artık daha fazla aşkı hissetmek; zevk, keyif, size mutluluk verecek konu ve olaylara odaklanmak önem kazanacak. Flört ettiğiniz insanla, aşk hayatınızda birliktelik yaşadığınız kişiyle güzel ve keyifli oluşumlar içinde olabilirsiniz. Varsa çocuğunuzla olan ilişkinizin de güzelleşeceği bir döneme giriyorsunuz.

26-27 Eylül, keyifli tarihlerden. Ev, aile ve yuva alanlarınızda çok güzel fırsatlarla karşılaşacaksınız. Keyfinize diyecek yok.

4, 5 Ekim’de güzel gelişmeler altındasınız. Özellikle aile ve özel hayatınızda sorumluluklarınızı iyi bileceksiniz.

11 Ekim özellikle ev, gayrimenkul alım-satım, kiralama, yer değiştirme konularında arazilerle, topraklarla ilgili konularda çok büyük şansların ve fırsatların karşınıza geleceği günlerden.

19 Ekim’de özel hayatınızda güçlü duygularla hareket edeceksiniz. Biraz baskıcı, yönlendirici, şiddete meyilli durumların oluşmaması için bugünü bir kenara not etmekte fayda var.

24 Ekim’den sonra, özellikle Merkür’ün de bu alanlarınıza girmesiyle beraber aşk hayatınızda flört ettiğiniz insanla ya da hayatınızda kim varsa onunla olan konuşmalarınız hızlanacak. Çocuğunuzla sıkıntılarınız varsa da bu süreçte onunla iletişim kurmak önem kazanabilir.

30 Ekim’de bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ay sizin aşk evinizde gerçekleşecek. Aşk hayatınız hareketleniyor.

Bu alanda önemli kararlarınızı, önemli başlangıçlarınızı uygulamak için bu yeni aydan faydalanacaksınız. Çocukla ilgili oluşumlar için de önemli kararlar söz konusu olabilir.

Kasım ayı olumlu etkilerle başlıyor. Özel hayatınızda bir anlamda güzel gelişmeler altındasınız.

7 Kasım, özel hayatınızda güçlü, etkili bir şekilde kendinizi ortaya koyabileceğiniz günlerden.

14 Kasım’da oluşan dolunay, sizin sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde gerçekleşecek. Sosyal çevrenizde ve arkadaşlarınız arasında önemli konular cereyan edebilir. Onların hayatında meydana gelecek duygusal olaylar ve travmalar, sizin hayatınızı da etkileyebilir.

22 Kasım, keyifli tarihlerden. Özellikle evinizle, gayrimenkulle ilgili yapılması gereken işleriniz çok kolay bir şekilde hallolacak ve siz bu işleri yaparken çok büyük keyif alacaksınız.

Aralık ayı, özel hayatınız ile ilgili sorumluluklarınızın giderek arttığı bir süreç olacak.

2 Aralık itibarıyla özel hayatınızda ya da ikili ilişkilerinizde taktik ve strateji geliştirmek, bilinçli davranmak, bu süreçte size kazandıracak. Önemli konuşmalar yapabilirsiniz

9 Aralık’ta ailevi konularda ve yapılması gereken işleriniz konusunda çok şanslı ve fırsatlı bir süreç içinde olacaksınız.

14 Aralık’ta oluşan dolunay, özellikle kadersel alanınızda gerçekleşecek. Bu süreçte bazı şeyler elinizde olmayacak. Bir olayın iç yüzü ortaya çıkabilir.

19 Aralık’ta Merkür, gerilemesine başlıyor. Merkür özel hayat, ikili ilişkiler alanınızda gerilemesine başlayacak. Sevdiğiniz insanla bu süreçte zaman zaman anlaşmazlıklar, birbirinizi yanlış anlama gibi etkiler söz konusu olabilir.

25 Aralık çok şanslı tarihlerden. Aile hayatınızda şans, fırsat ve mutluluk sizinle olacak. Özellikle ortaklaşa parasal konularda güzel getiriler, aile hayatınızda elinizin bollaşmasına sebebiyet verebilir.

27, 28, 29 Aralık tarihleri hayatınızda çok keyifli etkileşimler altında olacağınız tarihler. Sevdiğiniz insanla konuşmalarınızı arttıracaksınız, özel hayatınızla ilgili yeni kararlarınızı ve başlangıçlarınızı bu tarihteki yeni ay ile beraber devreye sokabilirsiniz.

31 Aralık’ta, kendinizi her anlamda mutlu ve iyi hissediyor olacaksınız. Özellikle sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız, uzun zamandır beklediğiniz bir tatil, size kendinizi çok ama çok iyi hissettirebilir.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir