Yengeç Burcu Sağlık 2015

Yengeç Burcu Sağlık 2015

2015 Yengeç Burcu’nun Sağlığı

Bu sene Satürn’ün sağlık alanlannızda dolaşmaya başlamasıyla beraber, sağlığınızda bazı sıkıntılar, kronik hastalıklar ve sorunlar oluşabilir. Özellikle beslenmenize, alışkanlıklannıza çok dikkat etmeli, tarzınızda değişikliklere gitmelisiniz. Güzel bir beslenme programı içine girmek, diyet uygulamalarında bulunmak ve endişelerden annmak bu süreci sorunsuz geçirmenize yardımcı olabilir.

yengec burcu saglikyengeç burcu

8 Mayıs’tan sonra artık görüntünüze ve sağlığınıza gereken özeni göstermeye başlayacaksınız. Alışveriş yapabilir, gezebilir, sadece kendi isteklerinizi öne çıkarabilirsiniz.

15 Mayıs’ta sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Vücut savunmanız düşük olacağından ateşli ve enfeksiyonel hastalıklara açık bir dönem olabilir.

21 Mayıs ve sonrası bir ay boyunca enerjiniz düşük olacak Kendinizi gözden geçirmeli, vitamin almayı ihmal etmemelisiniz. Bağışıklık sisteminiz düşük çalışacağından ateşli ve enfeksiyonel hastalıklara kolay yakalanabilirsiniz. Alerjiler, üst solunum yolu enfeksiyonlan devreye girebilir.

18 Eylül’de Satürn Yay burcuna geçerek sağlığınız ile ilgili size önemli sorumluluklar aldırtmaya başlayacak.

11 Ekim’de yakın çevrenizden birinin sağlık sorunlan gündeminizi meşgul edebilir.

20 Kasım’dan sonra artık sağlığınızı gözden geçirmek isteyeceksiniz. Kontrollerinizi yaptırmak için harekete geçebilirsiniz.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.