Yengeç Burcu Eğitim 2015

Yengeç Burcu Eğitim 2015

2015 Yengeç Burcu’nun Eğitimi

Ağustos ayından sonra kısa dönem eğitim, ilk, orta, lise öğrenim ve kurs alanlarında şanslı etkiler altında olacaksınız. Çalışmalarınızda, ödevlerinizde kendinizi gösterecek ve sınavlarda güzel bir başarı grafiği yakalayacaksınız. Edebiyat, sosyal bilgiler, matematik konularına daha yatkın olabilir ve bu derslerde başannızı ortaya koyabilirsiniz.

12 Ocak’tan sonra eğitim üzerine eğileceksiniz. Bu alanda mücadeleleriniz başlıyor. Eğitmenleriniz ve öğretmenlerinizle bazı anlaşmazlıklara da açık olabilirsiniz. Özellikle 15,30 Ocak tarihlerine dikkat edin. 27 Ocak’tan sonra öğrenmeyi sevecek ve bozulan ilişkilerinizi tamir etmek için uygun bir üç hafta içinde olacaksınız.

yengec burcu egitim

20 Mart’ta oluşan tam Güneş tutulması, eğitim konularını tetikleyecek. Eğitiminizde genişleme ve yeni olasılıklar devreye girmeye başlayabilir. Hala eğitim seçeneklerinizde bazı kararsızlıklannız ve belirsizlikleriniz olabilir ama bu tutulma ve sonrasında artık ne istediğinizi biliyor ve buna göre hareket ediyor olacaksınız.

12 Hazirandan sonra, eğitim işlerinizde bazı sorunlara ve geri çekilmelere açık olabilirsiniz. Eğitim hayatınızdaki isteksizliğinizi ve belirsiz durumları iyice gözden geçirmek için bu dönemi iyi değerlendirin.

13 Ağustos’ta eğitim alanında sizi daha az tanıyan insanlar kafanızı karıştırmasın; kendi isteklerinizden ve bildiğinizden şaşmayın. Kafanız bu süreçte karışık olabilir.

29 Ağustos’ta yurt dışı eğitime, bir seminere veya kursa katılabilirsiniz. Kendi çevrenizden ayrılmak istemezken, yüksek eğitiminizi bu tarih ve sonrasın^ başka bir ülke veya şehirde tamamlamak veya okumak şansı doğabilir.

13 Eylül’deki parçalı Güneş tutulması, kısa dönem eğitim konulannı hızlandırabilir. İlk, orta ve lise eğitimini alan öğrenciler, bu dönemden sonra eğitim konusunda hızlı gelişmeler yaşayabilir. 2015 yılında yengeç burcu sağlık durumu.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir