Akrep Burcu 2017 Yorumları

Akrep Burcu 2017 Yorumları

Akrep burcunu 2017 yılında neler bekliyor. Akrep burcunun kadını ve akrep burcunun erkeği hakkında astroloji yorumlarını merak ediyorsanız yazımızı sonuna kadar okuyunuz. Akrep burcu evlilik, akrep burcu aşk, akrep burcu kariyer, akrep burcu iş ve para, akrep burcu sağlık gibi astroloji yorumlarının cevabını yazımızda bulacaksınız.

AKREP (23 Ekim – 22 Kasım)

HAYAT FARK EDİNCE GÜZEL!

2017 yılında her türlü olumsuzluk karşısında korunacak, beklenmedik iyiliklerle karşılaşacaksınız. Kendinizi, ruhunuzu keşfedecek, yardımlaşmayı ön plana çıkaracak ve daha ruhani şeylerin peşinde koşacaksınız. Geri planda durmanız gereken her tür işte, şans sizin yanınızda olabilir. İşlerinizde bir yavaşlama, bir ağırlaşma söz konusu olursa bunun kendi iyiliğiniz için olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

Hapishane, hastane, devlet kurumlan, büyük şirketler, yardımlaşma dernekleriyle işleri olanlar, bu alanlardan yana şanslı ve fırsatlı olabilirler. Yine sahne arkası işler, sinema, bale, resim, dans, koreografiye dayalı işlerde, yazı alanlarında çok çalışabilir, sanatsal ve ahenkli yönünüzü ön plana çıkarabilirsiniz. 10 Ekim’e kadar önemli bir hazırlık sürecindesiniz. Hazırlıklarınızı tamamlayın, eksik yönlerinizi geliştirin, planlarınızı detaylandırın. 10 Ekim geldiğinde şans rüzgarını arkanıza alacaksınız.

akrep-burcu-saglik-2016

2017 yılında da maddi konular sizin için önemli olacak. Beş yıldan bu yana parayı, değerini, ederini, sahip olduğunuz her şeyi sorguluyor ve yeni bilgiler ediniyorsunuz. Bu sene de bu alandaki sorumluluklar sizi eğitecek ve büyütecek. Geri planda durmanız, biraz yavaşlamanız ve maneviyatınızın güçlü olması, sıkıştığınız durumları çok çabuk toparlamanıza neden olabilir.

Bu, hareket edemeyeceğiniz anlamına gelmiyor sadece işinizdeki değişimleri esnek karşılamalı, yenilenmeniz gereken noktalarda kendinize ve yapabileceklerinize fırsat vermelisiniz. Sizin gibi hırslı ve inandığı davanın peşinden koşan bir burç için bu hiç de zor olmamalı.

İŞ, PARA, KARİYER

Hemen ocak başında para evinize kayan Merkür, maddi konularda 7 Ocak’a kadar ufak tefek sıkıntıları karşınıza getirebilir.

12 Ocak’taki dolunay, programınıza bir iş seyahati ekleyebilir. Seyahat, yabancılarla yapılacak işler, medya, hukuk, ticaret konularında duygusal kararlar almaya yatkın olabilirsiniz, işlerinizin karşılığını göreceğiniz bir zaman dilimi.

26 Ocak itibarıyla eneıjinizi iş hayatınıza yönlendireceksiniz. Girişimci tarafınız öne çıkıyor, koşturmalarınız artıyor. Beraber çalıştığınız insanlara karşı mücadeleci bir tavır sergileyebilirsiniz.

Şubat başında iletişimsel işlerinizde güzel fırsatlar ve yenilikler karşınıza çıkabilir. 1-2 Şubat farklı yaklaşımlarınızla seçeneklerinizin çoğalacağı tarihler.

3 Şubat ve sonrasında iş hayatını seveceğiniz ve önemseyeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Beraber çalıştığınız insanlarla ilişkilerinizi daha iyi bir noktaya taşıyabilirsiniz. Aceleci ve ani manevralarla iş yaptığınız insanları çok fazla sıkıştırmadan yolunuzda ilerleyin.

11 Şubat’taki parçalı Ay tutulması kariyerinizde önemli ve beklenmedik duygusal sonucu karşınıza getirebilir. Bu tutulma ailevi konularda sizi olumlu etkiliyor. Kariyerinizdeki güzel bir adım veya gelişme aile hayatınızda bolluğu ve bereketi arttıracak.

4 Mart’ta Venüs iş ve hizmet alanlarında gerilemeye başlıyor. 3 Nisan’a kadar beraber çalıştığınız insanlarla ilişkilerinizde sıkıntılı bir süreç başlıyor, işinizi gerektiği kadar önemsemeyebilir, çalışma hayatınızı sekteye uğratabilirsiniz. İş yerinden bir insanla aranızdaki gerilimleri bu dönemde kontrol edin. Yeni bir iş ilişkisi kurmayın.

13 Mart itibarıyla konuşmalarınız ve görüşmeleriniz artıyor, bozulan ilişkilerinizi tamir etmek, sorunlarınıza çözüm bulmak için doğru zamanlar. 18, 25, 26 Mart tarihlerini etkili bir şekilde kullanın.

12-17 Mart’ta parasal konularda sıkışmalar oluşabilir. Elinize geçen sizi mutlu etmeyebilir. Bu dönemlerde riskten mümkün olduğunca kaçının.

28 Mart’taki yeni ay iş hayatınıza dokunurken, yeni kararlarınızı devreye sokun. Hayat sizi destekleyecek, iş hayatınızda biraz olsun rahat bir nefes alabileceksiniz.

İletişime dayalı işlerinizde çevrenizle sürtüşmeler ve ego çekişmeleri 9 Nisan’da devrede olabilir. Nisan ayında karşınıza çıkacak fırsatlar bir hayli fazla.

20 Nisan-3 Mayıs arasında herhangi bir işe başlamayın.

Var olan işlerinizde aksiliklere açıksınız, iletişiminiz net olsun.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir