Yay Burcu 2017 Yorumları

Yay Burcu 2017 Yorumları

Yay burcu olanlar 2017 yılını mı merak ediyorsunuz? Yay burcu 2017 yorumları için yazımızı sonuna kadar okuyunuz. Hande kazanovanın 2017 yılı burç yorumları kitabında tüm burçlar hakkında astroloji yorumları bulunmaktadır. Yay burcu kadını 2017 yılında en çok aşk ve evliliği merak eder diye düşünüyorum. Aşk ve evlilik yanı sıra sağlık, kariyer, iş ve para, eğitim gibi yorumlarda yazımızda bulunmaktadır.

YAY (23 Kasım-21 Aralık)

HAYAT SORUMLULUKLARLA GÜZEL!

2017 yılında sosyal çevre alanlarınızda güzel gelişmeler altındasınız. Yeni insanlarla tanışacak, onlarla iş birliği içinde olmak isteyecek, sosyal ortamlarınızdaki kişilerden istediğiniz destek ve yardımı bulacaksınız. Siz sosyal çevresi geniş bir insansınız işte bu yıl bu önemli özelliğinizi kullanın. Fiziki anlamda bazı zorlanmalarınız olsa bile, evde durmayın, kalabalıklar içinde olun, çağrıldığınız bir davet veya organizasyonda herkesten önce orada bulunun, ne sorun yaşarsanız yaşayın, arkadaşlarınızla ve çevrenizle bağlantılarınızı kesmeyin. İş anlamında değişik fırsatlar, bulunacağınız yerlerde tanışacağınız insanlar sayesinde oluşacak. Arkadaş ortamlarınızda dengeli, uyumlu, çöpçatan yönlerinizle herkes tarafından sevileceksiniz. Yine organizasyon veya etkinlik içerikli bir işle uğraşıyorsanız fırsatlar karşınıza gelebilir. Sanatsal işlerinizi, yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Bir yandan da birden fazla işten elde edilen gelirleriniz artabilir ve geleceğinize yönelik planlarınızı devreye sokabilirsiniz.

yay-burcu-2016

Sizin için sancılı geçen 1.5 yılın ardından bu yıl Jüpiter’den alacağınız desteklerle kendinizi ve yaşamınızı yapılandırmaya devam ediyorsunuz.

Artık son yılda son demlerle karşınıza gelecek olaylarla, önemli sorumluluklarla hayatınız yeniden şekillenirken, yeni bakış açınızla her şey değişiyor. Değişime açık bir burç olarak hiç durmadan yolunuzda ilerleyin.

Bazen aşırı gelen sorumluluklar sizi yorabilir ve bunaltabilir. Özellikle bu etkiyi 10-20 Aralık’ta hissedeceksiniz. Bu tarihler arasında doğanlar da sorumluluklar konusunda biraz daha bezgin olabilir.

Sağlığınıza, düşüncelerinize, yapacaklarınıza dikkat edin. Sorumluluklarınızdan kaçmadan ilerler, değişmesi gerekenleri görür ve uygularsanız 2017’yi unutamayacağınız kadar güzel başarılarla dolu bir yıl olarak hatırlarsınız!

İŞ, PARA, KARİYER

Bu sene iş hayatınızda sosyal çevreniz ve arkadaş ilişkileriniz kariyer ve iş hayatınızda size yeni kapılar aralayabilir. Yeni insanlarla tanışacak, onlarla iş birliği içinde olacak ve sosyal ortamlarınızdan istediğiniz destek ve yardımı alabileceksiniz. İşlerinizde tek başınıza hareket etmektense, grup enerjisiyle birlikte hareket edebilirsiniz. Bu, toplum önündeki bazı endişe ve sorunlarınızı da giderebilir.

Ocak ayına maddi konularda etkili gücünüzle başlayacaksınız sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Para evinizde gerileyen Merkür, 4 Ocak’a kadar önemli anlaşmalarınız ve görüşmelerinizde sizi sıkıştırabilir. Ancak 7 Ocak’ta Merkür düzeldikten sonra iş kollarınızda daha rahat hareket edebilirsiniz.

Riskli adımlarda uzak durmanız gereken zamanlar 10-12 Ocak tarihleri.

12 Ocak’taki dolunay ortak parasal işlerinizi hızlandırabilir. Ödemeler, banka işlemleri, altına girilecek bir borç bu dönemde sizi hassas kılacak. Para alacak verecek dengesini iyi oturtmaya çalışın.

28 Ocak ve sonrasında iletişime dayalı işleriniz için harekete geçebilirsiniz. Başlangıçlar ve adımlar hızlanıyor. Eneıjinizi size hız kazandıracak konulara yönelteceksiniz.

Şubat başında sosyal çevrenizden parasal fırsatlarınız yüksek olabilir, riskten kaçınmalı ve aşırı iyimserlikle hareket etmemelisiniz. 9, 11, 14 Şubat’ta çok güzel teklifler karşınıza gelebilir.

7 Şubat sonrası zihinsel becerilerinizi geliştireceksiniz, bir yandan da fikirlerinizi hem konuşma hem yazma yoluyla başkalarına iletmek isteyebilirsiniz. Yakın çevre iletişiminiz artacak; tartışmalar, konuşmalar, anlaşmalar, çok sayıda kontakların gündeme geleceği bir döneme giriş yapacaksınız.

11 Şubat’taki parçalı Ay tutulması, seyahatlerinizi, dış koşullara, yabancılara bağlı işlerinizi, eğitim alanlarınızı, ticari konulan ve hukuksal meseleleri hayatınıza taşıyabilir. Bu alanlarda beklenmedik duygusal sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Karşınıza bir iş teklifi gelirse bu işin çok keyifli ve şanslı olacağını bilmelisiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir