Terazi Burcu 2017 Yorumları

Terazi Burcu 2017 Yorumları

Terazi burcu olupta 2017 yılında nelerin bizi beklediğini merak etmeyeniz yoktur. Hande kazanova 2017 yılı burç yorumları kitabında tüm burçların yorumlarını yapmıştır. İş, para, aşk, evlilik, sağlık, eğitim bir sürü konu hakkında astroloji yorumlarında bulunmuştur. Hande hanımın kitabını mutlaka okumanızı öneririm.

TERAZİ (24 Eylül-22 Ekim)

HAYAT HER DAİM GÜZEL!

Bu yıl sizin yılınız. 12 yılda bir gelen çok önemli bir dönem içindesiniz. Hayatınızın birçok alanından istediğiniz şans ve fırsatlar karşınıza gelebilir. İşte burada hazırlandığınız konulan devreye sokabilir, şans rüzgarını arkanıza alarak hayatınızda önemli bir dönemi başlatabilirsiniz. Bu süreçte yapılması gereken, şansın gelip sizi bulmasını beklememek olmalı. Planlarınız için hareketlenin, koşturun, çaba harcayın, insanlara kendinizi hatırlatın ve ilişkilerinizi iyi idare edin. Tembelliği ve keyfi geride bıraktığınızda, ‘hayır’ demeyi öğrendiğinizde, değerinizi daha yukarılara taşıyacak ve hayatınızdaki dengeyi sağlamış olacaksınız.

terazi-burcu-2016

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi, satış, pazarlama, reklam, bilgisayar, ulaşım, öğrenim ve tanıtım alanlarınızda sorumlu adımlar devrede. Kararlı ve disiplinli atılacak adımlar işlerinizde size büyük bir ilerleme sağlayabilir. Hem Jüpiter’den hem de Satürn’den olumlu etkiler alıyorsunuz. Yakın çevrenizle (akraba, kardeşler, koç, yakın dostlar) uğraştığınız, bunaldığınız noktalarda hayat size güzel sonuçlar ve açılımlar sunabilir. Bu sene daha kolay, daha rahat ve etkili hareket edeceksiniz.

Uranüs, evlilik ve özel alanlarınızı etkilemeye devam ediyor.

Ekim ayının son 10 günlük diliminde doğan Teraziler bu yıl, bu etkiden nasiplerini alacak. Evliyseniz veya uzun süreli ilişkiniz varsa ani değişimlere açık olmalı ve yeniliklere sırtınızı dönmemelisiniz. Olabildiğince esnek olmalı, isyan etmemeli ve otorite figürleriyle ego sürtüşmelerine girmemelisiniz. Unutmayın bu yıl çanlar sizin için çalıyor!

İŞ, PARA, KARİYER

12 Ocak’taki dolunay, kariyerinizde önemli sonuçlan karşınıza getirebilir. Hayattan alacağınız keyif yüksek, çeşitli fırsatlarınız var ve bu fırsaüarla beraber karşınıza gelen sonuçlan çok da kafanıza takmayabilirsiniz.

Iş ve hizmet konularında fedakarlıklar ve yardımsever etkiler 13 Ocak’ta devrede. Sevdikleriniz için bir şeyler yapma arzusu, vereceğiniz sözler sizi zorlayabilir.

26 Şubat’ta oluşan parçalı Güneş tutulması sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerçekleşecek. İşte bu tarihten sonra işinizle ilgili konularda beklenmedik konu ve olaylara, sürpriz gelişmelere gebesiniz. Belki uzun zamandır işinizden memnun değildiniz ama değiştirmek konusunda da harekete geçmediniz… İşte şimdi bu tutulmayla işinizi değiştirmeniz gereken koşullar karşınıza çıkabilir. Başka bir projeye dahil de olabilirsiniz. Kendinizi işinizde sorgulayacaksınız. Günlük hayatınızın akışında da değişimler oluşabilir.

Mart ayında özellikle 2 ve 4 Mart’ta bazı kararsızlıklar ve net olmayan durumlar kafanızı kanştırabilir. İş hayatınızda bugüne denk gelen toplantılarınız ve anlaşmalarınız varsa başka bir güne erteleyin lütfen.

7, 8 Mart’ta kişisel gücünüzü ve geçmiş deneyimlerinizi kullanarak iş hayatınızda özel görüşmeler içine girebilirsiniz.

3 Nisan’da iş, hizmet alanlarınıza kayan Venüs, iş hayatınızdaki kadınlarla olan ilişkilerinizde ortaya sıkıntılar çıkarabilir. İyi yanından bakacak olursak, daha önceden iş yaptığınız, parasal sıkıntı yaşadığınız bir kadından teklif alabilirsiniz. 15 Nisan’a kadar karar vermeyin ve şartları gözden geçirin.

10 Nisan’da Merkür ortaklaşa parasal alanlarınızda gerileyecek. Bu tarihten sonra 20 Nisan’a kadar alacak-verecek işlerinizi iyi kontrol edin. Banka işlemleriniz varsa yanlış ifadelere ve başınıza gelebilecek ufak tefek sıkıntılı durumlara karşı hazırlıklı olun. Bir borç altına girmeyin ve kredi almamaya özen gösterin. Özellikle sponsorlarla veya ortaklıklarla yapılacak anlaşmalar için bu süreçte dikkatli olmalısınız.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir