Akrep Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2015

Akrep Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2015

2015 Akrep Burcu’nun Aşk, Evlilik ve İlişkileri

Bu sene Jüpiter’in tepe noktanızda gezmesiyle beraber, hayatınızda bir insan varsa onunla evliliğe adım atma, toplum önünde statünüzü gösterme ve kanıtlama gibi etkiler söz konusu olabilir. Eşinizin ailesi ve akrabalarıyla anlaşmakta zorlanmayacaksınız. Yalnız temmuz sonu ve ağustos ayı dikkat edilmesi gereken aylardan. Bu dönemde ilişkilerinize ve özel hayatınıza dikkat edin. 25 Temmuz-6 Eylül tarihlerinde evlenmeyin.

11 Ağustos’tan sonra sosyal hayatınızın hız kazanacağı, çevrenizden ve arkadaşlık ilişkilerinizden faydalanacağınız güzel bir döneme giriyorsunuz. Bir yıl boyunca şans size bu ortamlardan gelebilir. Yeni insanlarla tanışmaktan korkmayın!

Ocak ayına, yakın çevre alanlannıza odaklanarak giriş yapacaksınız. Akraba, kardeş veya komşularınızın hayatındaki olaylar sizin hayatinizi da şekillendirebilir.

3 Ocak’tan sonra evinizin güzelleşmesi, dekorasyon, tadilat, tamirat, boya, badana gibi işler devreye girebilir. Ev hayatını sevecek, evinizde misafir ağırlamaktan ve vakit geçirmekten mutluluk duyacaksınız.

akrep burcu evlilik

5 Ocaktaki dolunay eğitim, seyahat, medya ve hukuk alanlarınızda gerçekleşecek Bu dönemde uzak çevrenizde oluşan olaylara odaklanmak durumunda kalabilirsiniz. Her iki taraf arasında denge sağlamak fikirsel olarak sizi zorlayabilir.

5 Ocak’tan sonra ailenizle olan iletişiminiz ön plana geçmeye başlıyor. Ailenizle önemli konuşmalar, ev konularında önemli görüşmeler yapmaya müsait olacaksınız.

4, 6 Ocak tarihlerinde evinizin maddi bolluğu yüksek olabilir. 13-14 Ocak’ta eviniz için yapılması gerekenlere odaklanabilirsiniz.

12 Ocak’tan sonra enerjinizi daha çok aşk hayatınıza yönlendirebilirsiniz. Sportif faaliyetler, aktiviteler daha fazla ilginizi çekebilir. Aşk hayatınızda ve çocuğunuzla olan ilişkilerinizde bu dönemde aşın fedakar davranmaya meyilli olabilirsiniz.

15 Ocak’tan sonra aşk ve eğlence hayatınızda bazı konularda zorlanmalara açık olabilirsiniz.

20 Ocak’tan sonra kimliğinizi ev ve aile konularında göstermeye başlayacaksınız. Yine bu tarihte oluşan yeni ay bu alandaki yeni kararla-n ve başlangıçlan gündeme getirebilir. Yalnız bir gün sonra gerilemesine başlayacak olan Merkür nedeniyle yeni başlangıçlar yapmak yerine, daha önceden konuşulmuş ama yanm kalmış işlerin peşine düşebilirsiniz. Evi düzenlemek, revizyon yapmak, çekmece ve dolaplan düzenlemek gibi işlere odaklanın.

27 Ocak’tan sonra aşkı konuşmak ve yaşamak isteyeceksiniz; zaten en doğal hakkınız! Kuşlar, böcekler, kelebekler… Hayati keyifle algılayacağınız bir dönem olacak.

Şubat ayında ev ve ailenizle olan paylaşımlarınız, bu alanda yaşanacak bazı sıkıntılara açık olacak Bir yandan da aşkı doyasıya yaşayacak, aşk hayatınızda oldukça yaratıcı ve romantik etkiler altında olacaksınız. 1 Şubat’ta sevdiğiniz insan için yapacağınız fedakarlıklar devrede olabilir. Adeta aşk hayatınıza pembe gözlüklerle bakıyor olacaksınız.

5,6,19 Şubat’ta aile hayatınıza maddi desteğiniz yüksek olabilir.

11 Şubat’ta Merkür’ün düzelmesiyle beraber artık ailevi konularda iletişiminiz rahatlamaya başlayacak.

19 Şubat’ta oluşan dolunay, evinizle ilgili konularda, ailevi meselelerde önemli başlangıçlan ve kararlan hayatınıza taşıyabilir. Merkür de düzelmiş olacağından önemli bir gayrimenkul, emlak işinizi bu tarihten sonra halletmelisiniz.

19 Şubat’tan sonra artık aşk, eğlence ve çocuk ile ilgili konular hareketlenmeye başlıyor. Kendinizi aşk hayatınızda göstermek isteyecek, sevmek ve sevilme arzunuzun yüksek olduğunu göreceksiniz.

Iş arkadaşlarınızdan biriyle 22 Şubat’ta aranızda bir elektriklenme söz konusu olabilir. Karşı cinsle iyi anlaşacaksınız.

Mart ayına geldiğinizde bir yandan iş yoğunluğu gündeminizde olurken, diğer yandan da aşkı yaşamaya, hayattan keyif almaya devam ediyor olacaksınız.

1 Mart’ta ev ve aile ortamlarında kendinizi mutlu ve aşın şanslı hissedebilirsiniz.

5 Mart ve civarında sosyal çevrenize odaklanacaksınız. Aşk hayati-nızdaki gelişmeleri onlarla paylaşabilir veya özel hayatınıza daha fazla vakit harcadığınız için onların hayatındaki önemli olaylan yakalamak için uğraşabilirsiniz. Denge her zamanki gibi dolunay zamanında önemli olacağından, dengeyi iyi kurmaya çalışın.

12, 17 Mart ve civan iletişime dayalı işlerinizde, yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde bazı sorunlar ve sıkıntılar oluşabilir.

13 Mart’tan sonra sevdiğiniz insana açılmak isteyeceksiniz. 16 Mart’ta ilişkinizde bazı zorlanmalara açık olacaksınız. Ya da bazı konularda hayata bakış açınız karamsar olabilir. 18 Mart’ta özel ilişkinizde biraz hayalperest ve romantik olabilirsiniz.

17 Mart’tan sonra evliliğinize ve ikili ilişkilerinize daha fazla önem vermeye başlayacaksınız. Partnerinizle güzel, romantik, keyif dolu günlere açjjc olun.

20 Mart’ta oluşan tam Güneş tutulması, aşk hayatınızda gerçekleşecek. Bu tarih ve sonrasında aşk sizi bulabilir, aşk hayatınızda gerçekçi davranmadığınızı fark edebilir, çocuk haberi alabilir, eğlenceli olaylann, risk içeren işlerin, sanatsal faaliyetlerin beklenmedik olaylarla hayatınızda daha fazla yer edindiğini görebilirsiniz.

22 ve 24 Mart’ta aşk hayatınızdaki güçlü iletişiminiz sevdiğinizle aranızdaki bağlan kuvvetlendirebilir. 24, 28, 30 Mart’ta özel hayatınızda partnerinizle toplum önünde güzel etkileşimlere sahip olacaksınız.

Nisan ayında hem işinize hem de özel hayatınıza ilgi göstermeniz gerekecek. İşinizde yeni ve farklı firsadarla karşılaşabilir veya var olan işinizde önemli değişimlere maruz kalabilirsiniz.

4 Nisan’daki tam Ay tutulması, kadersel alanınızda gerçekleşecek. Beklenmedik olaylara bu tutulma sonrası açık olacaksınız. Aynca bir işin iç yüzünü öğrenebilir ve bilinçaltınızda aydınlanmalar yaşayabilirsiniz.

11 Nisan’dan sonra aşk ve özel hayatınıza daha tutkuyla ve biraz da cinselliği ön plana çıkararak yaklaşabilirsiniz.

15 Nisan’dan sonra sevdiğiniz insanla konuşmalarınızı hızlandıracaksınız.

20 Nisan’dan sonra artık tam anlamıyla kendinizi özel hayatınıza vereceksiniz. Partnerinizin istekleri ve beklentileri ön plana geçebilir.

23 Nisan’da hırslı ve çabuk hareket etmek isteyen yapınızla partnerinize karşı sinirli olmaktan kaçının.

18 Mayıs’ta özel hayatınızı ilgilendirecek kararlar almanıza neden olacak bir yeni ay yaşayacaksınız. İlişkinizle ilgili kararlan bu yeni ay sonrası almakta fayda olabilir.

22,25,29 Mayıs seyahat ve eğitim ile ilgili sıkınti ve sorunlara açık günler.

15 Haziran’dan sonra son kez Satürn kişisel alanınızda dolaşmaya başlayarak hayatınızdaki son dokunuşları yapmanızı sağlayacak.

1,2,4,5 Temmuz’da bir evlilik teklifi söz konusu olabilir ve bu teklif ayaklarınızı yerden kesebilir.

19 Temmuz’dan sonra, sosyal ortamlarda arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızı arttıracağınız, sosyal etkinliklerde bulunmak isteyeceğiniz bir sürece giriyorsunuz.

25 Temmuz’da Venüs, arkadaşlık alanlarınızda gerilemesine başlayacak. Eski arkadaşlarınızla kontaklarınız artabilir. Ay sonuna kadar arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize dikkat edin. Organizasyona, aktivitelere ve gruplara dayalı işlerinizde ay sonuna kadar bazı sorunlara ve aksiliklere açık olacaksınız.

26 Temmuz’dan sonra ev ve aile hayatınıza derinden bakmayı isteyeceksiniz. Hem işinizde hem de ailenizle olan bağlantılarınızda yolunda gitmeyen konular olursa ve bazı yavaşlamalara şahit olursanız, hayatınızı gözden geçirmeniz ve nerede hata yapüğınızı bulmanız önemli olabilir. 31 Temmuz’daki dolunayda ailenize gereken özeni göstermeniz gerekebilir.

9 Ağustos’tan sonra arkadaşlarınızla olan iletişiminiz hızlanabilir. Grupsal işlerinizde şans sizden yana.

11 Ağustos’tan sonra Jüpiter sosyal çevre alanlarınızı hareketlendirmeye başlayacak Çevreniz ve arkadaşlarınız değişmeye başlayacak Belki de değiştireceğiniz ev veya bir iş yüzünden bu etkiye maruz kalacaksınız. Bu değişecek olan çevre size yeni açılımlar ve yeni işler kazandırabilir. Yeni gireceğiniz çevrelerde yeni tanışacağınız insanlar size yeni ve beklenmedik fırsatlar sunabilir. Geleceğiniz adına güzel işlerin devrede olacağı, arkadaşlarınızdan ve dostlarınızdan fayda göreceğiniz bir süreç içinde olacaksınız.

27 Ağustos’tan sonra iletişiminiz geri çekilmeye başlayabilir. Bu süreçte kendinizi gözden geçirecek, yeni planlar yapacaksınız. Bu süreçte dedikodunuz yapılabilir.

29 Ağustos civan aşk hayatınıza odaklanacaksınız. Katılacağınız çevrelerden alacağınız güçle, bir aşk karşınıza çıkabilir.

6 Eyhil’deki Venüs düzelmesiyle beraber, özel hayatinızda keyifli bir döneme gidiyorsunuz.

Ekim ayında çok önemli işlere kalkışmamak ve biraz dinlenmek en doğrusu olacak. Yeni döneme hazırlanmalı ve sadece önemli işlerinizin üzerine düşmelisiniz.

8 Ekim’de sosyal çevrenizle olan bağlantılanmzı arttıracağınız, sosyal etkinliklerde bulunmak isteyeceğiniz bir sürece giriyorsunuz.

18 ve 25 Ekim’de sosyal ortamlarda şansı yakalayacaksınız. İnsanlar sizi yukanya taşımak için adeta yanşacak.

27 Ekim’deki dolunay özel hayatınıza ve ilişkilerinize dikkat çekecek. Bu dönemde aşk hayatınızdaki gelişmeler hızlanabilir. Hassas olacaksınız.

Kasım ayında enerjiniz yüksek Bir yandan sosyal ortamlardan alacağınız güzel şanslar, diğer yandan hayati karar ve başlangıçlar… Hepsi bu ay sizi fazlasıyla mudu edebilir. Kasım başında kendinizi ifade etmekte rahatlamaya başlıyorsunuz, artık daha fazla kendinizi anlatacaksınız.

3 Kasım’da arkadaş çevrenizden bir insanla aşka yelken açabilir, dostlannızla kadın-erkek demeden güzel ilişkiler içinde olabilirsiniz. Adeta sosyal bir kelebek gibisiniz ve gözler sizin üzerinize çevrili olacak

8 Kasım dan sonra artık biraz durulmak amacıyla köşenize çekilmeyi isteyebilirsiniz. Platonik aşklara ve gizemli aşk oyunlarına ilginiz artabilir.

14,17,19 Aralık’ta yakın çevrenizdeki insanlarla güzel işler yapacaksınız.

22 Aralık’tan sonra artık tam anlamıyla kendinizi yakın çevrenizde olup biten olaylara kaydıracaksınız.

Akrep Burcu 2015
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir