Akrep Burcu İş, Para ve Kariyer 2015

Akrep Burcu İş, Para ve Kariyer 2015

2015 Akrep Burcu’nun İş, Para ve Kariyeri

Hayatınızı yeniden kurduğunuz ve yapılandırdığınız bu dönemde, birkaç yıldır yaşadığınız zorluklar ve sorunların geride kaldığını düşünerek bu yılı karşılamak istiyorsunuz. Bunda da sonuna kadar haklısınız. Bu yıl kariyerinizde adeta parlayacaksınız. Yeni projelere, tekliflere, yeni işlere, oluşumlara kendinizi açmaya çalışın.

Kariyerinizde dikkat etmeniz gereken bir ay var: Ağustos. Ağustos ayında kariyer evinizde gerilemesine başlayacak olan Venüs, bu alandaki ilişkilerinizde sıkıntılar yaşamanıza neden olabilir. 6 Eylül’e kadar kariyer oluşumlarınıza dikkat edin. 28 Eylül’deki tam Ay tutulması, iş hayatınıza bazı hassaslıkları, beklenmedik durum ve olayları taşıyabilir.

akrep burcu is

Ocak ayına iletişim, satış, reklam, pazarlama, yazım işleriniz ön planda olarak başlayacaksınız. İletişiminiz bu ay oldukça fazla ve çevrenizde dönen olaylardan siz de etkileneceksiniz.

5 Ocak’taki dolunay, eğitim, seyahat, medya ve hukuk alanlarınızda gerçekleşecek Bu dönemde uzak çevrenizde oluşan olaylara odaklanmak durumunda kalabilirsiniz. Her iki taraf arasında denge sağlamak fikirsel olarak sizi zorlayabilir.

4,6 Ocak tarihlerinde evinizin maddi bolluğu yüksek olabilir.

23, 28, 30 Ocak’ta ailenizle parasal konularda güzel gelişmeler altında olabilirsiniz.

4 Şubat’ta oluşan dolunay, kariyerinizde önemli sonuçlan hayatmı-za taşıyabilir. Bu dönemde önemli bir iş gündeme gelebilir ve vaktinizi ona harcamak durumunda kalabilirsiniz. Bu elbette ailenizle olan bağlantılarınızı da etkileyecek.

19 Şubat’ta oluşan dolunay, evinizle ilgili konularda, ailevi meselelerde önemli başlangıçtan ve kararlan hayatınıza getirecek Merkür de düzelmiş olacağından önemli bir gayrimenkul, emlak işinizi bu tarihten sonra halletmelisiniz.

20 Şubat itibanyla iş hayatınızda önemli firsatlar oluşurken, 23 Şubat’ta risk içeren borsa ve spekülatif işlerinizde bazı zorlanmalara açık olacaksınız.

24 ve 26 Şubat’ta önemli ve kalıcı iş teklifleri ve bazı işlerinizin güzel getirileriyle karşılaşabilirsiniz.

Mart ayma geldiğinizde bir yandan işinizin yoğunluğu ve iş çeşitliliğiniz gündeminizde olurken, diğer yandan da aşkı yaşamaya, hayattan keyif almaya devam ediyor olacaksınız.

3,4 Mart’ta iş ve kariyerinizde önemli şanslar ayağınıza gelebilir. Bu dönem işinizde göstereceğiniz cesur ve farklı yaklaşımlar çevrenizdekiler tarafından takdir edilecek.

4,11 Mart’ta ani ve beklenmedik değişimler, heyecanlar, projeler ve tekliflere açık olacaksınız. Bu gelen değişik ve sıra dışı teklifler sizi çok heye-canlandırsa da, geldiği gibi hızla gidebilir veya çok kalıcı olmayabilirler.

12 ve 17 Mart’ta iş hayatında kendi fikirlerinizi kabul ettirmek gibi bir derdiniz olmamalı; bu süreçte olabildiğince sakin olmanız gerekecek

13 Mart’tan sonra yaratıcılık gerektiren işlerde iletişiminiz artmaya başlayacak. Yaratıcılığınız çok yüksek olacak ve içinizden gelen dürtülerle sanatsal işlerde oldukça şanslı olacaksınız.

21 Mart’tan sonra iş hayatınıza daha fazla kendinizi vereceksiniz. 25 Mart’ta yapacağınız işler sonucunda alacağınız maddi getiriler yüzünüzü güldürecek.

Nisan ayında hem iş konularına hem de özel hayatınıza ilgi göstermeniz gerekecek İşinizde yeni ve farklı fırsatlarla karşılaşabilir veya var olan işinizde önemli değişimlere maruz kalabilirsiniz.

2,6 Nisan iş hayatınızda önemli fırsatlar, şanslar ve tekliflere hazır olun.

4 Nisan’daki tam Ay tutulması, kadersel alanınızda gerçekleşecek. Beklenmedik olaylara bu tutulma sonrası açık olacaksınız. Ayrıca bir işin iç yüzünü öğrenebilir ve bilinçaltinızda aydınlanmalar yaşayabilirsiniz.

8 Nisan’dan sonra para evinizin yöneticisi Jüpiter düzeliyor. Maddi konularda zorlandığınız alanlarda daha rahat hareket etmeye başlayabilirsiniz. Satürn’ün bu alanlarınızda dolaşması hala maddi durumunuza dikkat etmeniz gerektiğinin altını çiziyor.

11 Nisan’dan sonra ortaklaşa para alanlarınızda ilişkilerinizi kuvvetlendirebilirsiniz. Borç almak, kredi ödemelerinde rahata kavuşmak gibi durumlar sizi mutlu edebilir ama dikkat etmeniz gereken tarihler de yok değil.

15,19 Nisanda yanılgılara ve sorunlara dikkat edin. Bu tarihlerde herhangi bir girişimde bulunmayın. 22 ve 26 Nisanda daha rahat etkiler altında olacaksınız.

15 Nisanda ortak yapılacak işleriniz devrede olabilir.

18 Nisan’daki yeni ay, iş hayatınızda önemli değişimler, başlangıçlar ve kararlar için sizi cesaretlendirecek Bu dönemden sonra yapacağınız başlangıçlar daha uzun soluklu ve kalıcı olabilir.

Mayıs ayında bir yandan partnerinizin hayatında önemli olaylar gündemde olurken diğer yandan ortak parasal işlerinizi düzene sokmanın yollarını arayacaksınız.

3, 15,23 Mayıs’ta ödemelerinize dikkat edin, bazı zorlanmalar içinde olabilirsiniz.

12 Mayıs’tan sonra artık enerjinizi ortaklaşa para alanlarında ortaya koyacaksınız.

19 Mayıs’ta Merkür, ortaklaşa para alanlarınızda gerilemeye başlayacak. 12 Hazirana kadar borç almayın, vermeyin, kredi çekmeyin. Eski ödemeleriniz ve borçlarınızı kapatmak için uğraşabilirsiniz.

26, 31 Mayısa ekstra dikkat edin; aşk hayatınızdaki insan tarafından maddi konularda yanlış yönlendirilebilirsiniz.

Haziran ayında tatil, seyahat, eğitim konulan ön planda olacak ve siz bunlara daha fazla vakit ayıracaksınız. Bir yandan da ortak para konularınız ay başında daha fazla ilgi odağınız olacak.

2 Hazirandaki dolunay, parasal konulara dikkatinizi çekebilir. Bu dönemde elinize bir miktar para geçebilir veya partnerinizle maddi konularda hassaslıklar yaşayabilirsiniz.

5 Hazirandan sonra kariyer ve iş hayatında güzel ilişkilerinizi devreye sokacaksınız. Beraber iş yapüğınız insanlarla, üstleriniz veya patron-lannızla olan ilişkileriniz önem kazanıyor. Bu ay tatil yerine zam, terfi, prim gibi isteklerinizi patronlarınıza aktarmanın tam zamanı. 6, 10 Haziran’da güzel konuşmalar ve görüşmeler oluşabilir.

6,8,9,10 Haziran iş hayatında parasal desteklerinizin yüksek olacağı tarihler.

12 Hazirandan sonra artık ortaklaşa para alanlarınızda rahatlamaya başlıyorsunuz. Bu tarihten sonra parasal işlerinizi düzene oturtabilirsiniz.

15 Hazirandan sonra son kez Satürn sizin kişisel alanınızda dolaşmaya başlayarak hayatınızdaki son dokunuşları yapmanızı sağlayacak.

16 Haziran’daki yeni ay, parasal işlerinizle ilgili başlangıçlar yapmanızı sağlayacak. Bu dönem sonrasında kredi alabilir, ortak para kazançlarınızı arttırabilirsiniz.

21 Haziran dan sonra artık iş seyahatlerine çıkabilir ya da kendi tatil planlarınızı devreye sokabilirsiniz. Eğitim konulan, yabancılarla yapılacak işler, uzak yerlerde bulunan akrabalardan alınacak haberlere odaklanabilirsiniz.

22 ve 29 Haziran’da iş hayatında şansınız ve esnekliğiniz size yeni kapılar aralayabilir.

Temmuz ayında çok önemli iş firsatlan ve teklifleri ile karşılaşacaksınız; bu yüzden tatil planlarınızı biraz ertelemekte fayda olabilir.

1,2,4,5 Temmuz’da şansınız çok yüksek. Toplum önündeki işleriniz artarken inanılmaz tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Parasal alanda da destekleriniz yüksek olacak

2 Temmuzdaki dolunay yakın çevrenizdeki olaylan hızlandıracak. Tam da önemli işlere daha fazla kendinizi vermek isterken bu dolunayda yakın çevrenizdeki konu ve olaylarla daha fazla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Bu dolunayda maddi konularda olumlu etkiler altında olacaksınız.

14 Temmuza dikkat edin, aldığınız bazı tekliflerde sorunlar oluşabilir. İş hayatında bazı zorlanmalar altında olacaksınız.

16 Temmuz’dan sonra seyahat, medya, yabancılarla yapılacak işlerinizde ve hukuksal konularda önemli başlangıç ve kararlarınızı devreye sokabilirsiniz.

23 Temmuz’dan sonra kariyer adımlarınız hızlanmaya başlıyor, kendinizi kariyerinizde ortaya koyacaksınız. Konuşmalar ve görüşmeler artmaya başlıyor.

Ağustos ayında kariyeriniz ön planda olacak. Bir yandan da yeni tanışacağınız insanlar size yeni iş firsatlan sunabilir. Venüs’ün kariyer alanınızda bu ay gerilemesi, bazı işlerinizde sorunlara açık olduğunuzun göstergesi. Eski işlerinizi bu süreçte devreye sokun. Ağustos başı biraz sorunlu görünüyor.

3,5,6 Ağustos’ta bazı işlerinizde sorunlar, bozulmalar oluşabilir. Hayat sorumluluklarınızın, belki de sağlığınızla ilgili konuların söz konusu olacağı bu dönemde bazı işlerinizde verdiğiniz sözleri tutamayabilir, güvenilirliğinizin sorgulandığını görebilirsiniz. Bu dönem hayata bakış açınızda biraz esnek olmaya çalışın. Yine de iş firsatlan yeni oluşumlara sizi hazırlıyor olacak.

9 Ağustos’tan sonra arkadaşlarınızla olan iletişiminiz hızlanabilir. Grupsal işlerinizde bir anlamda şans sizden yana olabilir.

11 Ağustos’tan sonra Jüpiter sosyal çevrenizi hareketlendirmeye başlayacak. Çevreniz ve arkadaşlarınız değişmeye başlayacak. Belki de değiştireceğiniz ev veya bir iş yüzünden bu etkiye maruz kalacaksınız. Bu değişecek olan çevre size yeni açılımlar ve yeni işler kazandırabilir. Yeni gireceğiniz çevrelerde, yeni tanışacağınız insanlar size yeni ve beklenmedik fırsatlar sunabilir. Geleceğiniz adına güzel işlerin devrede olacağı, arkadaşlarınızdan ve dostlarınızdan fayda göreceğiniz bir süreç içinde olacaksınız.

Kariyerinizde yenilikler, başlangıçlar için 14 Ağustos’tan sonra harekete geçmelisiniz.

15 Ağustos’tan sonra çevreniz sizi iletişim işlerinizde destekleyecek, 15 ve 19 Ağustos’ta iş hayatınızda güzel gelişmeler olacak.

Eylül ayında toplum önündeki işlerinize odaklanacaksınız ama bu işler daha önceden konuşulmuş ve yanm kalan işleriniz olacak. Bir yandan da sosyal çevreniz size şansın kapılannı sonuna kadar aralayabilir.

6 Eyiül’deki Venüs düzelmesiyle beraber artık kariyeriniz ve işinizle ilgili konularda rahatlayacaksınız. Özel hayatınızda da keyifli bir döneme gidiyorsunuz.

13 Eylül’de oluşan parçalı Güneş tutulması, sosyal çevrenizde yeni

açılımları karşınıza getirebilir. Geleceğinize yönelik işleriniz hızlandınlmış bir şekilde karşınıza gelebilir. Organizatörlük yapıyorsanız şanslı bir süreç olacak.

17 Eyiül’de Merkür gerilemesine başlayacak Geçmiş konu ve olay-lann daha fazla kafanızı kurcalayacağı bir gerileme olacak. Mümkün olduğunca önemli görüşmelerden, imza atmaktan, yeni bir işe başlamaktan kaçınmalısınız.

18 Eylül itibarıyla artık Satürn 2.5 yıl boyunca sizi parasal konularda test etmeye başlayacak. Paranızın değerini anlayacaksınız.

25 Eylül’den sonra organizasyon ve grupsal işlere daha fazla enerji harcamaya başlıyorsunuz. Arkadaşlannızla olan ilişkilerinizde biraz eleştirmeye meyilli olabilirsiniz.

26 Eylül’de sosyal çevre işlerinizde maddi olarak zorlanmalar ve bitişlere açık olacaksınız.

28 Eylül’de oluşan Ay tutulması iş, hizmet alanlarınızda bazı sonuçla-n ve kararlan hayatınıza taşıyabilir. Bu konularda beklenmedik olaylarla ve durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Ekim ayında çok önemli işlere kalkışmamak ve biraz dinlenmek en doğrusu. Yeni döneme hazırlanmak ve sadece sosyal ortamlardaki önemli işlerin üzerine düşmelisiniz.

11 ve 17 Ekim’de maddi olarak bazı işlerinizde zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Bir yandan da yanlış yönlendirilmelere açık olabilirsiniz.

10,11,13,17 Kasım’da işinizle ilgili muhteşem fırsatlarla karşılaşacaksınız. Bu tarihleri kesinlikle es geçmeyin.

11 Kasım’daki yeni ay yeni dönemin çok şanslı olacağının altını çizmekte. Yeni işler, başlangıçlar önemli insanlann size sunacağı fırsatlarla karşınıza gelecek ve siz bu işleri değerlendirmesini bileceksiniz.

22 Kasım’dan sonra para konularına eğilmeye başlıyorsunuz. Maddi konularda şansınız 24-25 Kasım’da yüksek olabilir. Önemli parasal sorumluluklar 25,30 Kasım’da karşınıza çıkacak.

26 Kasım’daki dolunay ortaklaşa para alanlarınızı tetikleyecek Bu dönemde riskli işlerden kaçınmaksınız. 29, 30 Kasım’da dikkatli adımlar atın.

Aralık ayında parasal sorumluluklarınız giderek artacak. Sosyal ortamlardan alacağınız güzel geri dönüşlerle, şansınız aralık başında yeniden devrede olacak.

6 ve 9 Aralık’ta beklenmedik yerlerden maddi destekleriniz oluşabi-
11 Aralıktaki yeni ay parasal işlerinizi hızlandırabilir. Bu tarihten sonra maddi konularda zorlanarak olsa bile önemli kararlar alabilirsiniz.

14,17,19 Aralık’ta satış, reklam ve pazarlama konularında şansınız yüksek olacak

Ay sonunda parasal kazançlarınızı arttıracağınız güzel bir dönem sizi bekliyor.

Akrep Burcu 2015
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir