Akrep Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2016 Yorumları

Akrep Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2016 Yorumları

2016 Akrep Burcu Aşk Hayatı

AŞK, EVLİLİK, İLİŞKİLER

Bu sene genelde tutulmalar aşk ve aile evinizi etkiliyor. 9 Mart civarı eğer kalbiniz boşsa aşkı yakalayabilir, hayatınızda bir insan varsa ilişkinizi güçlendirebilirsiniz. Bir yandan da çocukla ilgili konulara bu tarihlerde odaklanabilirsiniz. Yine 1 Eylııl’deki tutulmada sosyal çevrenizdeki arkadaşlarınız ve dostlarınızla olan ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. 18 Ağustos’taki ay tutulması ev, yuva ve aile hayatınızda önemli sonuçlan ve kararları karşınıza getirebilir.

2 Ocak ta Merkür’ün aile alanlarınıza geçmesiyle beraber ev hayatınızı daha yakın plana alacaksınız ve evinizle ilgili planlar yapmak ön plana çıkacak. Aile ilişkilerinizi ve kişisel hayatınızı bu dönemde gözden geçirmek size iyi gelecek. Yine de bu alanlarda işlerinizi çabuk tamamlamalısınız.

akrep-burcu-evlilik-2016

5 Ocak tarihinde özellikle aile hayatınızda bazı fikirlerinizde aile büyüklerinizden ya da aile bireylerinizden istediğiniz desteği göremeyebilirsiniz. Yine bu alanlarınızda merkür gerilemesi birkaç gün boyunca ilişkilerinizi zorlayabilir.

18 Ocak tarihinde sosyal çevrenizden, arkadaşlarınızdan ya da yeni tanışacağınız kişilerden güzel, değişik ve farklı tekliflere açık olacaksınız.

7 Şubat tarihinde yakın çevre iletişiminiz çok kuvvetli. Hayatınızda biri yoksa, aşkı arıyorsanız, yakın çevrenizde hoşlandığınız, güzel bulduğunuz biriyle aşka yelken açabilirsiniz.

8 Şubat’taki yeni ay; ev, aile, yuva alanlarınızda yeni karar ve başlangıçlarınızı destekliyor. Emlak alım, satım, kiralama, gayrimenkul, yerleşimle ilgili konular varsa, bu konularda harekete geçmek istiyorsanız işte tam da bu yeni ayı kullanmanın zamanı.

14-17 Şubat beş yıldızlı günlerden. Harekete geçmek istediğiniz konularda çevrenizin ve arkadaşlık ilişkilerinizin size çok büyük destek sağladığını görüyor olacaksınız. Bu süreçte hem ailenizi hem kendi iç sesinizi dinlemeye özen gösterin.

22 Şubat tarihinde özellikle sosyal çevrenizde yeni açılımlar oluşabilir. Yine bu tarihte arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda ufak tefek stresler ve gerginlikler yaşamaya meyilli olabilirsiniz.

25-27 Şubat tarihleri ev alım-satım konularında uygun tarihler.

28 Şubat ise aşk hayatınızda kendinizi bırakmaya, hayal kurmaya, kandırmaya, aldanmaya açık bir zaman dilimi. Sevdiğiniz insanı gözünüzde fazlasıyla yüceltebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili konularda da onlara karşı yüzünüz yumuşak olacak.

Mart ayı, aşk konuları, eğlence temaları hayatınızın gündemine yerleşebilir.

6 Mart’ta aşk hayatınızda birtakım sıkıntı ve sorunların su üzerine çıktığını görebilirsiniz. Hayatın sizi desteklemediği fikrine kapılacaksınız. Varsa çocuğunuzla olan ilişkilerinize dikkat edin.

9 Mart önemli tarihlerden biri çünkü aşk evinizde tam Güneş tutulması gerçekleşiyor. Bu süreçte aşk hayatınızda hızlı ve sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

11,12 Mart’tan sonra artık hayatınızın en önemli konusu aşk oluyor. Flört ettiğiniz insanla bağlantınız kuvvetlenecek, onunla daha fazla vakit geçirmek isteyeceksiniz, çocuklarınıza daha fazla zaman ayırmak ön plana çıkacak.

15,16 Mart hem çevrenize iletişimsel konularda hem de çevreniz size hayatınızla ilgili konularda şans getirecek, yol gösterecek ve bir anlamda yukarıya taşıyacak.

20 Mart özellikle aşk hayatınızda en romantik günlerden biri.

Eğer hayatınızda bir insan varsa ona karşı aşırı fedakar olacaksınız. Hayatınızda bir insan yoksa da kalbinizden gelen sesle karşınıza çıkan insana deli gibi aşık olabilirsiniz.

23 Mart’ta parçalı Ay tutulması yaşanacak. Bu Ay tutulması sizin kadersel alanınızda oluşuyor. Sezgileriniz güçlenebilir. Bu süreçte özellikle sosyal çevrenizdeki o güzel, coşkulu gelişmelerin bir süreliğine engellendiğini, durduğunu ya da ufak tefek sıkıntıların su üstüne çıktığını görebilirsiniz.

25 Mart tarihi hem aşk hem de ilişkilerinizin bozulma ihtimalinin olacağı tarihlerden.

6 Nisan’da özellikle ikili ilişkiler üzerine yapacağınız konuşmalar ve iletişim artmaya başlayacak. Sevdiğiniz insanla özel hayatınızda konuşmak istediğiniz, uzun zamandır konuşamadığınız konu ve olaylar varsa bu tarihten sonra bunları rahatlıkla yapacak bir dönem içinde olacaksınız.

12-14 Nisan, özel hayatınızda keyifli tarihler. Sosyal çevrelerde sevdiğiniz insandan güzel bir teklif alabilirsiniz ya da hayatınızda bir insan yoksa sosyal çevrenizde bir arkadaşınız size bir evlilik, ilişki teklifinde bulunabilir.

22 Nisan’daki dolunay, sizin kişisel alanınızda gerçekleşiyor. Bu dolunayda özellikle kendi hayatınızla ilgili önemli kararlar almak zorunda kalabilirsiniz. Hayatta kendi başınıza devam etme kararı verebilirsiniz.

28 Nisan’a kadar özellikle ikili ilişkilerinizde güzel etkiler söz konusu. Bu tarihte Merkür’ün gerilemesiyle beraber sevdiğiniz insanla olan iletişiminize dikkat etmeniz gerekecek. Eski konuşmalar zaman zaman aranızda gerilimi arttırabilir.

Mayıs ayında tamamen özel hayatınız ön planda. Merkür’ün de bu alanlarınızda geriliyor olması, eski konu ve olayları karşınıza getirebilir ama bunlara çözüm üretmek kolay görünüyor.

3 Mayıs’ta sosyal çevrelerden özel hayatınız adına güzel destek alacaksınız. Kalbiniz boşsa ve özellikle hoşlandığınız bir insan varsa sosyal ortamlarda kendinizi mutlu, şanslı hissedecek ve o insandan istediğiniz teklifi alacaksınız.

6 Mayıs’ta yeni ay ile birlikte evlilikle, özel hayatınızla, ilişkinizle ilgili önemli kararlan ve başlangıçları devreye sokmanız söz konusu. Bu kararlan 22 Mayıs’ta Merkür düzeldikten sonra vermek sizin için daha faydalı olabilir.

9, 10 Mayıs’ta sevdiğiniz insanla eski konulan konuşma, bu konulara çözüm üretme anlamında şanslı etkilere sahip olacaksınız. Keyif, romantizm bu tarihte etkili olacak.

13,14 Mayıs’ta sevdiğiniz insanla iletişimsel sorunlarınıza bir şekilde anlayışlı bir şekilde yaklaşıyor olacaksınız.

31 Mayıs, özellikle özel hayatınızda güzel etkileşimlerin olduğu bir gün.

9 Haziran’da özel hayatınızda sevdiğiniz insana karşı biraz sinirli ve agresif bir tavır sergileyebilirsiniz.

18 Haziran’da özellikle aşk hayatınızda ve riskli işlerinizde belirsizlikler, karmaşalar, hayatın günlük akışında birtakım sorunlar ortaya çıkabilir. Aşk hayatınızda, çocuklarınızla olan bağlantılarınızda hayal kırıklıkları yaşamanız söz konusu.

26, 27 Haziran tarihinde de güzel gelişmeler yaşanacak. Özellikle yakın çevrenizdeki insanların sizin hayatınıza, sizin de onların hayatına güzel bir şekilde etki ettiğini görebilirsiniz.

1 Temmuz hem ilişkileriniz hem düşünceleriniz zorlanacak. Özellikle ilişkinizde tansiyonlu durumlar ortaya çıkabilir.

3 Temmuz’da sevdiğiniz insanla beraber tatil ya da seyahat planları yapabilirsiniz.

5, 6 Temmuz özellikle duygusal konularda sevdiğiniz insanla beraber romantizmi yaşayacağınız günler. Kalbiniz boşsa, aşkı arıyorsanız uzak yerlerde, seyahatte, tatilde, eğitim alanlarında aşkı yakalayabilirsiniz.

7, 8 Temmuz tarihi yakın çevrenizdeki insanlann sizi bazı konularda engellediğini düşüneceksiniz.

30 Temmuz’dan sonra keyifli iki hafta içine giriyorsunuz. Davetler, organizasyonlar, aktiviteler içinde sözcü olabilir, kendinizi gösterebilirsiniz.

5 Ağustos itibarıyla artık sosyalliğiniz ön plana çıkmaya başlıyor. Zaten arkadaşlarınızla daha fazla iletişim içindeydiniz, şimdi artık onlara olan sevginizi ve bağınızı güçlendireceğiniz bir döneme giriyorsunuz.

7 Ağustos sezgilerinizin biraz daha arttığı bir gün. Kendinizi çok kolay kaptırmaya ve aldanmaya meyilli olacaksınız.

13, 14 Ağustos’ta, aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla sıkıntı ve problemler yaşanabilir. Sosyal çevrenizde arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda birtakım sıkıntılar oluşabilir.

18 Ağustos’ta ev, aile, yuva alanlarınızda parçalı Ay tutulması gerçekleşecek. Ailevi ilişkilerinizde hızlı ve tedirgin edici bir şekilde gelişen durumlar söz konusu. Yine aileyle ilişkiler adına kopancı ve huzursuz etkiler altında olabilirsiniz.

22 Ağustos’tan sonra sosyal çevrenizde arkadaşlık ilişkilerinizde tam anlamıyla kendinizi göstermeye başlıyorsunuz.

28, 29 Ağustos tarihlerinde özel hayatınızda çok güzel fırsaüarmız olacak.

30 Ağustos’ta Merkür gerilemesine başlıyor. Merkür’ün sizin çevre alanınızda gerilemesiyle beraber, arkadaşlannızın hayatıyla ilgili konularda bir yorumda bulunacaksınız, fikirlerinizi söyleyeceksiniz birtakım yanlış anlaşılmalara meyilli olacaksınız; bu süreçte gizli-saklı ilişkiler ön plana çıkabilir, platonik ilişkiler alevlenebilir.

1 Eylül’ de özellikle sosyal çevrenizi etkileyen bir parçalı Güneş tutulması oluşacak. Geniş çevrelerle ilişkiler adına önemli gelişmeler söz konusu. Geleceğinizi ilgilendiren işlerinize yarayacak dostlukların ve arkadaşlıkların temelini atmak için güzel bir süreç olabilir ama zorlanmalarınız da yok değil.

2 Eylül tarihi özellikle sizi destekleyen insanlarla olan bağlantılanmzda ufak tefek hayal kınklıklan ve sıkıntılar oluşabilir.

10, 11,12 Eylül sıkıntılı günler… Özellikle bu tarihte aşk hayatınızda, hayatın günlük akışında birtakım sıkıntı ve problemlerle karşılaşabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlarla bağlantılarınızda birtakım sıkıntı ve problemler, manipüle etme gibi durumlar söz konusu olabilir. Geçmişte yaşanan olaylar yeniden karşınıza gelebilir.

16 Eylül’de parçalı Ay tutulması var. Bu Ay tutulması özellikle çocuklarla ilgili konulan, aşk hayatınızı ve yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiriyor.

23 Eylül’den sonra biraz rahatlayacaksınız. Görüntünüzü değiştirebilir, kılık-kıyafet alışverişi yapabilirsiniz.

27 Eylül itibarıyla artık tam anlamıyla mücadelenizi ve eneıjinizi yakın çevre konularına kaydıracaksınız. Yakın çevrenizdeki insanlarla birtakım sürtüşmeler, sıkıntılar ve problemlere de açık olabilirsiniz.

Ekim ayı da eylül ayı gibi hızlı başlıyor. Ekim başında sizin kadersel alanınızda yeni ay oluşuyor. Beklenmedik ve kontrolünüz dışındaki olaylann devreye gireceği bu yeni ayda diğer burçların aksine siz önemli kararlar vermekten uzak durun. Bu süreçte konuştuklarınıza dikkat edin, herkesle sırrınızı paylaşmayın.

5 Ekim’de yakın çevrenizdeki güçlü insanlardan alacağınız güzel etkileşimlerle hayatınız adına, ilişkiniz adına gerçekleştirmek istediklerinizi devreye sokabilirsiniz.

7 Ekim tarihinde yakın çevrenizdeki insanlarla anlaşmak kolay olmayacak. Özellikle güç çekişmeleri devreye girebilir.

13 Ekim’de özellikle yakın çevrenizdeki insanlarla sert söylemlere karşı dikkatli olmalısınız.

1 Kasım’da aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla birbirinize karşı olan eneıjiniz fedakar ve anlayışlı etkilerle dolu.

7 Kasım’da çevrenizde etkili, güçlü bir insandan göreceğiniz yardım, özellikle hayatınızla ilgili kararları devreye sokmanız açısından size ışık yakıyor.

12 Kasım itibarıyla üç hafta boyunca yakın çevrenizde kim varsa; akrabalarınız, kuzenleriniz, komşularınız, kardeşleriniz ya da çok yakın arkadaşlarınızla daha iyi, daha sıkı bir ilişki içine girmeyi isteyeceksiniz.

14 Kasım’daki dolunay, özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde gerçekleşecek. Özel hayatınızdaki insana daha fazla vakit ayırmalı ve bu dolunayda onun şartlarına göre hareket etmelisiniz.

15 Kasım’da ev, aile, yuva konularında güzel bir şekilde organize olmasını başaracaksınız.

20 Kasım, aşk yaşadığınız bir insan varsa onunla beraber kısa planlarınızı devreye soktuğunuz bir gün olabilir.

2 Aralık itibarıyla artık yakın çevrenizle iletişiminizde sıkıntılar varsa bunları çözecek durumları hem disiplinle hem de pratik bir şekilde ele alabilirsiniz.

3-7 Aralık günleri evinizde ve yuvanızda daha fazla vakit harcayacaksınız. Aile bireylerinizle olan bağlantılarınızı kuvvedendirebilir, aile hayatınız için yapılması gereken her tür işinizde çok kolay hareket edebilirsiniz.

19 Aralık ’ta Merkür, sizin yakın çevre, akraba ve kardeşler evinizde gerilemesine başlayacak. Bu tarihten sonra üç haftalık dönem içinde yakın çevrenizle olan iletişiminize çok dikkat etmelisiniz. Yanlış anlaşılmalara müsait olacaksınız. Geçmişte yaşadığınız bazı sorunların yeniden karşınıza geldiğini görebilirsiniz.

21-25 Aralık’tan sonra iletişimsel konular önem kazanacak. Bu tarihlerde kendinizi çok mutlu hissedeceksiniz. Ev ve aile hayatınızda sorumluluklarınızı bildiğiniz bir dönem.

27, 29, 31 Aralık’ta çocuğunuza aşk hayatınıza daha fazla vakit ayırmak isteyeceksiniz. Seneyi olumlu duygularla kapatıyorsunuz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir