Akrep Burcu Eğitim Hayatı 2016

Akrep Burcu Eğitim Hayatı 2016

2016 Akrep Burcu Eğitimi

EĞİTİM

Sosyal çevrenizin ve arkadaşlık ilişkilerinizin önemli olacağı bu yıl, grupsal çalışmalar sizi daha yukarılara taşıyabilir. Yalnız hareket etmek istemeyecek, arkadaşlarınızın düşüncelerini ve fikirlerini önemseyeceksiniz. Özellikle yılın ikinci yarısında kişisel gelişiminize önem vereceksiniz.

akrep-burcu-egitim-2016

25 Mart’tan sonra ilk, orta, lise eğitim konularınızda bazı zorlanmalar oluşabilir. Bu alanlarda çalışmalarınızda birtakım aksilikler veya sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Böyle bir durumda yaptığınız hataları ve eksiklikleri fark etmek, size yardım etmek isteyen insanlarla iş birliği içine girmek önem kazanacak.

Yine eğitim hayatınızda gücünüzü ve enerjinizi istediğiniz gibi ortaya koyamamak 27 Mayıs-30 Haziran tarihleri arasında devrede. Bazı zorlanmalar olsa bile tüm bu sorunların üstesinden iyi ve etkili bir çalışmayla ve çevresel iletişimle gelebilirsiniz.

21 Haziran’da artık tam anlamıyla kendinizi daha fazla geliştirmek isteyeceksiniz, her tür eğitime daha fazla önem vereceğiniz bir döneme giriyorsunuz.

4 Temmuz’daki yeni ay, özellikle eğitim alanlarınızda yeni başlangıçlarınızı ve kararlarınızı destekleyen bir yeni ay olacak. Belki açıklanacak sınav sonuçlarından sonra hangi okulda, hangi ülkede eğitim almak istediğinize karar vereceksiniz.

17-19 Temmuz tarihleri, özellikle eğitimsel konularda kendinizi ortaya koyacağınız, çalışmaktan yorulmayacağınız tarihler. Bir yurt dışı yaz eğitimi yapabilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir