Akrep Burcu İş, Para, Kariyer 2016 Yorumları

Akrep Burcu İş, Para, Kariyer 2016 Yorumları

2016 Akrep Burcu İş Hayatı

İŞ, PARA, KARİYER

Bu sene sosyal ortamlarınızda önemli iş fırsatları karşınıza gelebilir. Organizasyon, büyük etkinlikler ve aktivitelerde desteklerinizi işinizde hissedeceksiniz. Tabii dikkat etmeniz gereken tarihler de yok değil. Özellikle 17 Nisan-27 Mayıs tarihlerinde para evinizde Mars’ın gerilemesiyle birlikte önemli parasal girişimlerden uzak durmalı, karşılaşacağınız para ödemelerindeki ertelenmeler ve aksiliklere karşı tutarlı ve dikkaüi adımlar atmalısınız. Bu süreçte para konusunda anlaşmalardan ve girşimlerinden uzak durun. Harcamalarınızı aza indirin. Yine 18 Haziran-10 Eylül tarihlerinde riskli adımlardan ve girişimlerden kendinizi koruyun. Borsada yatırım yapıyorsanız bu günlerde sıkıntılara ve kayıplara açık olabilirsiniz.

akrep-burcu-is-2016

Ocak ayında parasal konularda önemli sorumluluklar sizi bekliyor.

5 Ocak’ta parasal ilişkilerinizde, yapacağınız harcamalarda birtakım hayal kırıldıkları ve sıkıntılar oluşabilir.

6 Ocak’ta özellikle iletişime dayalı bir işiniz varsa, çevrenizi etkileyebilir, bir yandan da fikirlerinizi onlara kabul ettirmek için uğraşabilirsiniz.

8 Ocak ihbarıyla Merkür iletişim konularında gerilemeye başlıyor. 25 Ocak’a kadar iletişimle ilgili konularda yanlış anlaşılmalara, birtakım aksiliklere, randevu kaçırmalarına, evrak kayıplarına, elektronik bir eşyanızın bozulmasına karşı hazırlıklı olmalısınız.

10 Ocak tarihindeki yeni ay, iletişimsel konularda hızlı kararlan karşınıza getirecek ama Merkür’ün bu alanınızda gerilediğini düşünürsek, daha önceden konuşulmuş işlerinizin üzerine düşmelisiniz.

13,14,15 Ocak keyifli tarihler… Daha önceden konuşulmuş bir işin detayları karşınıza gelebilir ve çok güzel bir teklif alabilirsiniz.

24 Ocak’taki dolunay; kariyer hayatınızı etkiliyor. Kariyer ve iş fırsaüarı bu dolunayda karşınıza gelebilir ya da iş hayatınızda ve kariyerinizde olan bir olay, duygusal olarak sizi etkileyebilir.

25 Ocak’ta Merkür’ün düzelmesiyle beraber artık iletişimsel konularda derin bir nefes alacaksınız. Kendinizi daha iyi ifade edeceksiniz.

1 Şubat’ta iş yaptığınız insanlarla olan iletişiminizde zaman zaman problemlere ve aksiliklere açık olacaksınız.

28 Şubat’ta bir işe başlıyorsanız aldatıcı ve yanıltıcı etkilere karşı lütfen dikkatli olun.

7, 8 Mart iletişim halinde olduğunuz bir insandan sanatsal bir teklif alabilirsiniz. Kendinizi güçlü ve etkili hissedeceksiniz.

14 Mart’ta harcamalarınıza dikkat edin. Riskli adımlar atmayın. Özellikle borsada yatırım yapıyorsanız ya da dövize dayalı bir işiniz varsa dikkat etmeye özen göstermelisiniz.

23 Mart’ta parçalı Ay tutulması yaşanacak. Bu Ay tutulmasında parasal sorumluluklarınız geleceğiniz için yapmak istediğiniz konularda sizi zorlayabilir.

25 Mart, iş ilişkilerinizin bozulma ihtimalinin olacağı tarihlerden. Aşın iyimserlikle hareket etmeyin, riskli işlerden kaçının, ilişkilerinize her zamankinden daha fazla özen göstermeye çalışın.

30, 31 Mart’ta düşündüklerinizi, fikirlerinizi uygulamak özellikle iş hayatınızda önem kazanacak, beklenmedik bir konuşma, bir iş teklifi gündeme gelebilir.

Nisan ayı iş ve hizmet alanlarınızda beklenmedik konuşmalann, fikirlerin, anlaşmaların ve görüşmelerin karşınıza geleceği bir ay olacak.

7 Nisan’daki yeni ay iş ve hizmet ilgili alanlannızı harekete geçirecek. Bu yeni ay ile beraber işinizdeki yeni oluşumları devreye sokabilirsiniz.

12-14 Nisan, iş görüşmelerinde şansı hissedeceğiniz tarihlerden. İşte birçok insanın desteğini üzerinizde hissedeceksiniz ve iş girişimleriniz adına da şanslı olacaksınız.

17 Nisan’da Mars, sizin para evinizde gerilemesine başlıyor. Bu nedenle parasal konularda adımlannızı dikkatli atmanız gereken bir döneme giriyorsunuz.

19 Nisan iş ilişkilerinize dikkat etmeniz gereken bir tarih. İletişim halinde olduğunuz, beraber iş yaptığınız insanlarla bazı noktalarda ilişkiniz zarar görebilir, birbirinize tepkisel yaklaşabilirsiniz.

30 Nisan’dan sonra Merkür’ün gerilediğini düşünürsek, daha önceden çalıştığınız, daha önceden iş yaptığınız insanlarla işlerinizi ve projelerinizi yenileyebilirsiniz ama kesinlikle yeni bir işe kalkışmayın.

9,10 Mayıs’ta parasal konularda yaşadığınız birtakım sıkıntı ve problemlerin artık geride kaldığım görmeye başlayacaksınız.

20 Mayıs itibarıyla, banka, kredi, vergi, faiz gibi konular hayatınız için önem kazanıyor olacak ve kendinizi bu konularda daha fazla ön plana koyacaksınız.

22 Mayıs’taki dolunay, sizin para evinizde gerçekleşecek. Bu dolunayda elinize bir miktar para geçebilir.

24, 25 Mayıs tarihinde parasal girdi-çıktılannızı iyi kontrol etmelisiniz.

26 Mayıs tarihinde bir anlamda geleceğinizi ilgilendiren işler için küçülmeler ve kısılmalar söz konusu olacak. Bu da bazı işlerinizin bitmesine ya da ertelenmesine sebebiyet verebilir.

Haziran başında para giriş-çıkışlarınızı iyi dengelemeye çalışmalısınız.

3, 4 Haziran’da iş ilişkileriniz ve parasal ilişkileriniz bozulmaya fazlasıyla müsait olacak.

5 Haziran’daki yeni ay, ortaklaşa parasal alanlarınızda yeni karar ve başlangıçlarınızı devreye sokabilir.

12-13 Haziran’da özellikle ortaklaşa parasal konularda kafanız çözüme yönelik çalışacak. Kredi almak, çözümsel bir şekilde kendinizi ifade etmek de bu süreçte önemli olabilir.

14 Haziran iş hayatınız için güzel gelişmelere gebe. Farklı iş teklifleri yüzünüzü güldürebilir.

20 Haziran’da maddi konuları etkileyen bir dolunay yaşayacaksınız. Bu dolunay sizi biraz zorlayacak. Parasal atılımlardan kaçının hatta tüm hafta boyunca dikkaüi olmaya özen gösterin.

30 Haziran’da yabancılarla yeni iş projeleri, anlaşmalar, görüşmeler gündeme gelebilir. Bir yandan da iş seyahaüeri artmaya başlıyor.

4 Temmuz’daki yeni ay, özellikle seyahat, hukuk, medya, yabancılarla yapılacak olan işlerinizde yeni başlangıçlarınızı ve kararlarınızı destekliyor.

7, 8 Temmuz tarihi özellikle iş hayatınızdaki ilişkilerinize dikkat etmeniz gereken tarihlerden. İş hayatınızda birtakım ilişki bozulmalarına açık olacaksınız.

14,16,19 Temmuz tarihinde bir işinizde kalıcı, parasal anlaşmalar devreye girebilir ve bu anlaşmalar sizi yukarıya taşıyabilir. Kariyerinizde önemli konuşmalar, görüşmeler, bir yandan önemli fikirler ön plana çıkacak.

20 Temmuz’daki dolunayda başkalarıyla başlattığınız işlerinizin karşılığını almaya meyilli olacaksınız. Özellikle satış, reklam alanlarında işlerinizin karşılığını almak çok işinize yarayacak, kendinizi muüu ve şanslı görüyor olacaksınız.

27 Temmuz’dan sonra tam anlamıyla kariyer hayatınız önem kazanıyor. Artık iş hayatınızda birtakım fikirlerinizi oturtma yolunu bulmuş olacaksınız ve farklı gelen fikirlerin iş hayatınıza iyi yansıdığım görmek, sizi de yüreklendirecek.

1 Ağustos’ta olumlu açıların devreye girmesiyle kariyerinizi ilgilendiren çok güzel ve kalıcı bir anlaşma söz konusu olabilir.

2 Ağustos’taki yeni ay, özellikle kariyerinizle ilgili her tür yeni konuyu ve başlangıcı karşınıza getirecek. Bu yeni ay ile birlikte parasal konularda güzel gelişmeler yaşanırken bir yandan da para harcamalarınız giderek hızlanacak.

6 Ağustos tarihinde özellikle maddi konularda birtakım sıkışmalar söz konusu.

16 Ağustos kendinizi kariyerinizde göstereceğiniz tarihlerden biri.

24-26 Ağustos’ta dikkatli olmalısınız. Özellikle borsada yatırım yapıyorsanız temkinli adımlar atın. Elinize geçen bir para varsa, yatırımda bulunmak istiyorsanız bu dönemde yatırım yapmak uygun değil.

28, 29 Ağustos tarihlerinde iş hayatınızda çok güzel fırsatlar karşınıza çıkacak.

2 Eylül’ de parasal güvensizlikler size hayatı zor algılatabilir.

7 Eylül tarihinde bazı parasal sıkıntılar yaşasanız bile iletişimsel konularda güçlü insanların desteğini de arkanıza almaya başlıyorsunuz.

9 Eylül’ den sonra Jüpiter burç değiştirerek Terazi burcuna geçecek ve sizin kadersel alanınızda ilerleyecek. Bir yıl boyunca Jüpiter sizi her tür zorluktan, her tür kötülükten, her tür olumsuz olaydan koruyacak.

Beklenmedik yerlerden şanslarınız ve fırsaüarınız karşınıza gelecek.

10,11,12 Eylül biraz sıkıntılı bir dönem. Parasal konularda bazı sıkıntılar olabilir. Borsada yatırım yapanların çok dikkatli olması gerekiyor.

12 Eylül, maddi konularda kolaylıkla tepkinizi ortaya koyabilirsiniz.

16 Eylül’de parçalı Ay tutulması yaşanacak. Bu tutulmada yeni uğraşların, yine kreatif ve sanatsal işlerinizin önem kazandığını ve bu konularda da yeni görüşmeler ve konuşmaların karşınıza geldiğini görebilirsiniz.

18 Eylül tarihinde iş hayatınızda ilişkilerinizde birtakım tansiyonlu durumların ortaya çıkması söz konusu. Bu süreçte iş ilişkilerinize dikkat etmekte faydalı olacak.

27 Eylül itibarıyla iletişim, satış, reklam, pazarlama alanında eneıjinizi ortaya koymak, kendinizi göstermek ve buralardan istediğiniz paralan kazanma arzusu içinde olabilirsiniz.

Ekim başında kadersel alanınızda bir yeni ay oluşuyor. Bu yeni ayda diğer burçların aksine siz hiçbir şekilde hareket etmemeye özen gösterin. Bir projeye, bir işe başlamak istiyorsanız uygun zaman değil.

11 Ekim tarihi özellikle geri planda duracağınız birtakım işlerinizde çok güzel teklifler alacağınız, beklenmedik yerlerden göreceğiniz destek ve yardımlarla güzel işlerle karşılaşacağınız bir dönem.

16 Ekimdeki dolunay iş ve hizmet alanlannızda önemli sonuçlan ve kararları karşınıza getirecek, insanlar üzerinde çok fazla güç savaşlarına girmeden, ılımlı davranmaya özen gösterin.

18 Ekim’de parasal konularda güzel ilişkilerin devreye girmeye başladığını göreceksiniz. Bir yandan para kazanma ilişkileriniz güzel bir şekilde ilerlerken bir yandan da aynı şekilde para harcamalarınız hızlanıyor.

19 Ekim, özellikle iletişim, satış, reklam, pazarlama alanında önemli girişimleriniz varsa güçlü insanlarla iş birliği yapacağınız tarihlerden.

20 Ekim, beraber iş yaptığınız insanlarla olan iletişiminizde sıkıntı ve sonınlara açık olacaksınız.

26 Ekim, maddi konularda şansı ve fırsatları hissedeceğiniz tarihlerden biri. Riskli adımlar atmaktan kaçının. Borsada yatınm yapıyorsanız ya da riskli işlerle uğraşıyorsanız, dövize dayalı birtakım girişimleriniz varsa bu süreçte aldanmalara, kanmalara, kandırılmalara açık olacaksınız.

29 Ekim tarihinde iletişim konularında beraber iş yaptığınız insanlarla birtakım sürtüşmelere, güç çekişmelerine açık olacaksınız.

Kasım ayı kişisel girişimleriniz hızlanıyor ve bu alanda yeni kararlan uygulamaya koymaya başlıyorsunuz. Çok fazla işiniz olacak.

3 Kasım tarihinde satış, reklam, pazarlama ve bilgisayar alanında bir işiniz varsa güzel anlaşmalara imza atabilirsiniz.

12 Kasım itibarıyla parasal konularda çözüme dayalı yaklaşımlarınız ön plana çıkmaya başlıyor. Ticaretle uğraşıyorsanız, önemli bir para işiniz varsa bu konuda anlaşmalar ve görüşmeler devrede olacak.

18 Kasım’a dikkat edin. Riskli işlerle uğraşanlar, borsa, döviz konulannda işi olanlar dikkatli adım atmalı.

21, 22 Kasım’dan sonra artık tam anlamıyla kimliğinizi parasal konularda ortaya koymaya başlayacaksınız. Parasal konularda beklenmedik yerlerden göreceğiniz yardımlar devrede olacak.

29 Kasım’daki yeni ay, bir yandan parasal getirilerinizi arttınrken, bir yandan da bazı iş ilişkilerinizde sıkıntı ve problemleri ortaya çıkartabilir.

Aralık, hem aşk hayatınızda hem yakın çevrenizde hem iş bağlantılarınızda size güzel getiriler ve fırsatlar getirecek.

1 Aralık önemli işlerinizde dikkatli olmanız gereken tarihlerden. Özellikle riskli işlerde bulunmayın, para harcamalannıza dikkat edin.

2 Aralık itibarıyla satış, reklam, pazarlama, iletişim alanlarından birinde bir işiniz varsa bu konularda güzel görüşmeler ve toplantılar devreye girebilir.

9 Aralık maddi konuda sizi destekleyen, karşınıza şanslar getirecek tarihlerden.

12 Aralık’ta iş hayatında kendinizi iyi hissediyor olacaksınız ve insanlar da bunu takdir edecek 14 Aralık’taki dolunay, ortaklaşa para alanlarınızı etkileyecek. Özellikle bu dolunayda gözden kaçırdığınız bir ödeme, bir borç ortaya çıkabilir. Aynı zamanda gözden kaçırdığınız bir sigorta primi ortaya çıkabilir.

26, 27 Aralıkta iş hayatınızda beklenmedik durum ve koşulların size yaradığını görebilirsiniz. Özellikle iletişimsel konularda şans sizden yana olacak.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir