Akrep Burcu Sağlık 2016 Yorumları

Akrep Burcu Sağlık 2016 Yorumları

2016 Akrep Burcu Sağlığı

SAĞLIK

Bu sene sağlığınızla ilgili konularda 27 Mayıs-30 Haziran tarihleri arasında zorlanabilirsiniz. Eneıjinizi istediğiniz gibi kullanamamaktan kaynaklı olarak bazı sorunlara açık bir dönem. Yine 23 Mart’taki Ay tutulması sağlığınızda beklenmedik durumları ortaya çıkarabilir. Karşılaşacağınız olaylar karşısında fiziksel sağlığınızı göz ardı etmemeli ve kendinizi güçlendirmelisiniz.

akrep-burcu-saglik-2016

Güzel bir haber verecek olursak neşe, zenginlik ve bolluk temsilcisi Jüpiter yılın ikinci yarısında 9 Eylül itibarıyla sizi her türlü olumsuzluk karşısında koruyacak, sağlığınızda da güzel gelişmelerle karşılaşacaksınız.

3, 4, 5 Ocak civarında kazalara ve ufak tefek sakarlıklara açık olacaksınız; aman dikkat!

22 Mart’ta sağlığınızla ilgili baş bölgenizi ön planda tutarak kontrollerinizi yaptırmayı ihmal etmeyin. Bu dönemde baş ağrılarınız artabilir.

23 Mart’ta parçalı Ay tutulması yaşanacak. Bugünlerde özellikle sağlığınıza çok dikkat etmeli ve kontrollerinizi düzenli olarak yaptırmalısınız.

6 Nisan’da yakın çevrenizin sağlığıyla ilgili konu ve olaylar gündeminize yerleşebilir.

16 Eylül’de parçalı Ay tutulması var. Bu Ay tutulması özellikle çocuklarınızın sağlığıyla ilgili ya da onlarla olan ilişkilerinizde beklenmedik stresli birtakım durumları karşınıza getirebilir.

22 Eylül’den sonra sağlığınıza çok ciddi anlamda özen göstermelisiniz. Bel bölgenize, böbreklerinize dikkat edin, vitamin almaktan vazgeçmeyin.

Ekim ayında sağlığınıza her zamankinden daha fazla özen gösterin.15 Ekim tarihinde, sağlığınıza gereken özeni göstermeniz sizi birçok zorluktan koruyacak.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir