Akrep Burcu 2016 Yorumları

Akrep Burcu 2016 Yorumları

2016 Akrep Burcu Yorumları

AKREP

(23 Ekim – 22 Kasım)

İş girişimleriniz adına şanslı olacaksınız

Maddi konularda sorumluluklarınızla hareket etmek zaman zaman sizi kısıtlasa bile, evde durmayın, kalabalıklar içinde olun, çağrıldığınız bir davet veya organizasyon varsa bahaneler üretmeyin ve herkesten önce orada bulunun, ne sorun yaşarsanız yaşayın arkadaşlarınızla ve çevrenizle bağlantılarınızı kesmeyin. İş anlamında değişik fırsatlar, bulunacağınız yerlerde tanışacağınız insanlar sayesinde oluşacak. Arkadaş ortamlarınızda mütevazı, anlayışlı ve çalışkan yönlerinizle fark edileceksiniz. Yme organizasyon veya etkinlik içerikli bir işle uğraşıyorsanız fırsatlar karşınıza gelebilir. Bir yandan da birden fazla işten elde edilen gelirleriniz artabilir ve geleceğinize yönelik planlarınızı devreye sokabilirsiniz.

akrep-burcu-2016

Geçtiğimiz sene parasal konularda sorumlulukla hareket etmenin ilk adımlarını attınız ama bu sene tam anlamıyla maddi konular önem kazanıyor. Parayı, değerini, ederinizi, sahip olduğunuz her şeyi sorgulayacağınız bu yıl aynı zamanda çok önemli bilgiler elde edeceksiniz. Çevreniz ve etkili dostluklarınız sayesinde çeşitli iş fırsatlarıyla karşılaşacağınız bu yıl gelen parayı tutmak, biriktirmek ve doğru yatırımlarda bulunmak sizin için önemli olacak. Ayağınızı yorganınıza göre uzatmayı öğrenecek, maddi konularda fedakarlıkta bulunmayı keşfedeceksiniz. Bu konuda dikkatli ve ihtiyatlı davranmak size yeni şeyler öğretecek.

Maddi konularda ve finansal durumunuzda yapacağınız önemli düzenlemeler, bilinçli hareketler, disiplinli ve planlı adımlar sizi birçok zorluk karşısında koruyabilir.

Bu sene sosyal ortamlarınızın işin içinde olacağı parasal işlerinizde 23 Mart-26 Mayıs tarihleri civarında dikkadi adımlar atmalısınız.

Akrep Burcu İş, Para, Kariyer 2016 Yorumları

Akrep Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2016 Yorumları

Akrep Burcu Eğitim Hayatı 2016

Akrep Burcu Sağlık 2016 Yorumları

************************************************************************
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir