Yay Burcu 2016 Yorumları

Yay Burcu 2016 Yorumları

2016 Yay Burcu Yorumları

YAY

(23 Kasım – 21 Aralık)

Bu yılı yeniden doğuş yılı olarak görün

2016 yılında geçen sene başlatmış olduğunuz içsel gelişiminizi tamamlayarak, kendiniz için sorumluluk alarak ve yaptıklarınızdan daha fazlasını üstlenerek kişisel yolculuğunuza ve hayatınızı yapılandırmaya devam edeceksiniz. Hayatınız için sorumluluklar üstlenecek ve bu sorumluluklarınızla başetmenin yollarını bulacaksınız. Siz yeni açılan gözlerinizle dünyayı yeniden keşfediyor, kendinizi, yapacaklarınızı ve yapmanız gerekenleri fark ediyorsunuz. Gerçekten ne istediğinizi, neye ihtiyacınız olduğunu bu yıl görecek, başkalarından öğreneceklerinizi yabana atmayacaksınız.

yay-burcu-2016

Öğrenme ve büyümenizi en çok kariyer ve iş hayatınızda gerçekleştirebilirsiniz. Bu yıl kariyerinizde çok güzel şanslar yakalayacak, işinizi en güzel şekilde sunmak isteyeceksiniz. Kariyerinizde sıkı çalışacağınız ve çalışmaktan da mutluluk duyacağınız, iş hayatınızda mükemmeliyetçi tarzınızla çok konuşulacağınız, mütevazılığmızla göz boyayacağınız bir yıl geçireceksiniz.

İş ve kariyer dünyasında kimliğinizi gerektiği kadar ön plana çıkartmayı sevecek, mantık, el becerisi, araştırma, analiz gerektiren işlerde, muhabirlik, yazarlık, ekonomi, bilgi işlem, muhasebe, uzmanlık, basım yayın, hukuk, pazarlama, mühendislik alanlarında fırsatlar ve şanslarla karşılaşacaksınız.

Bir yandan hayatınızı yapılandırırken, bazen aşırı gelen sorumluluklar sizi yorabilir ve bunaltabilir. Bu etkiyi 30 Kasım-10 Aralık tarihinde ve bu tarihler arasında doğanlar daha fazla hissedecek. Yine de bu yılı yeniden doğuş yılı olarak görün, umut ve cesaretle silkelenin ve yolunuza devam edin. Göz önünde olacağınız her tür iş, kimliğinizi ve hayatınızı destekleyecek. Kariyerinizi harekeüendiren ve sizi değiştirecek olan bu dönemi aktif olarak en iyi şekilde değerlendirin.

Yay Burcu İş, Para, Kariyer 2016 Yorumları

Yay Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2016 Yorumları

Yay Burcu Eğitim Hayatı 2016

Yay Burcu Sağlık 2016 Yorumları

************************************************************************
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir